(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

W nerwowej końcówce Piastowi nie udało się doprowadzić do rzutów karnych i sensacyjnie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski zameldował się Górnik Łęczna.

15
9
3
1
120+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
28
14
2
1
2
120'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
4
2
118'

Nerwowo w końcówce zarówno na ławkach, jak i na boisku. Sędzia rozdaje kartki niczym Mikołaj prezenty.

5
13
4
3
117'
2
2
1
5
116'
wchodzi Wchodzi
Karol Turek #32
schodzi Schodzi
3
115'
5
3
3
2
3
113'
3
1
1
5
111'

Powinien być remis. Na bramkę Górnika uderzał Ameyaw, ale źle przymierzył. Od bramki gospodarze.

4
3
1
2
108'

- Od koncepcji to jestem ja -  słychać w okolicach ławki Piasta. Tylko nie wiemy, kto wypowiada te słowa. Widać jedynie złoty łańcuch. Człowieka nie znamy. A na boisku Piast... bez koncepcji.

1
11
4
2
2
komentarz

W Gliwicach słychać czkawkę? Czyżby odbijało się pochopne pozbycie się Waldemara Fornalika?

komentarz

Piast ma kwadrans, aby doprowadzić do rzutów karnych.

2
1
1
4
104'
102'

Gol! Strzelił Egzon Kryeziu. I mamy niespodziankę! Kryeziu miał sporo swobody przed polem karnym i uderzył. Szymański nie był w stanie skutecznie interweniować! 1:0!

37
24
14
6
6
100'

Górnik gra w osłabieniu, ale nie zamierza się tylko bronić, ale szuka swoich szans.

4
2
2
2
98'
2
3
3
5
95'

Piast stara się wykorzystać liczebną przewagę i ataku. Jak na razie jednak goście bez dobrej szansy.

1
3
2
2
93'

Akcja łęcznian, strzał Krykuna został zablokowany.

2
1
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Bez goli w regulaminowym czasie. Przed nami dogrywka.

2
2
3
2
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
4
1
1
90'

Piast jeszcze ma kilka minut w doliczonym czasie, aby grając w przewadze trafić rywala.

1
1
2
4
3
90'
Viktor Lykhovydko #3
5
4
3
1
5
88'
85'

Zespoły już czekają na dogrywkę. Czekają nas długie dwa kwadranse.

1
1
1
82'

Pokazał się Felix, strzał gracza Piasta był jednak wyraźnie niecelny.

1
3
3
79'

Czyżby czekała nas dogrywka? Dziesięć minut do końca, a bramek nie ma. Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować.

1
5
4
76'
1
1
1
76'

Powinien być gol! Kirejczyk otrzymał świetne zagranie, ale w wybornej sytuacji uderzył z siedmiu tam, gdzie stał Gostomski! Wciąż bez goli!

2
2
2
72'

Po wejściu na plac gry chciał pokazać się Kirejczyk. Napastnik jednak złapany na spalonym.

1
3
3
70'
70'
71'
69'

Trenerzy dokonują roszad. Być może zmiennicy wpłyną na losy spotkania.

1
1
1
1
66'
66'
65'

Piast jest trochę aktywniejszy. Jednak wciąż to zbyt mało, aby prowadzić.

2
2
1
2
2
62'

Minuty płyną, niewiele wskazuje na to, aby jedna z drużyn miała ruszyć zdecydowanie na rywala.

2
3
3
60'

Groźnie pod bramką Gostomskiego, jednak sędzia wcześniej dopatrzył się spalonego.

2
4
3
58'

Krykun przebiegł przez niemal pół boiska, wpadł w pole karne, ale uderzył niecelnie!

3
2
1
2
56'

Dziczek rozegrał piłkę z Felixem, który niepotrzebnie po raz kolejny chciał ją oddać partnerowi. Powinien uderzać. W efekcie szansa przepadła.

2
3
53'

Piast uzyskał optyczną przewagę, goście po zmianie stron są aktywniejsi z przodu. Jednak na razie bez okazji.

1
1
50'

Tomasiewicz do Kądziora, który powinien się lepiej zachować. Wyróżniający się zawodnik Piasta w decydującym momencie skiksował.