Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
Tottenham Hotspur
90+4'

Harry Kane wziął sprawy w swoje ręce. Przy próbie dryblingu reprezentant Anglii został zatrzymany przez jednego z rywali.

1
1
90+2'
90+2'

Szwajcarski sędzia był łaskawy dla zawodników Tottenhamu Hotspur. Sęk w tym, że od kilku minut podopieczni Antonio Conte nie potrafią zagrozić bramce gospodarzy.

90'

Sześć minut doliczonego czasu.

1
90'
89'

Rafael Leao mógł stanąć oko w oko z Fraserem Forsterem, ale źle opanował piłkę. Anglik uprzedził skrzydłowego AC Milan.

88'

Gospodarze spokojnie wymieniają podania w oczekiwaniu na końcowy gwizdek. Londyńczycy są odcięci od gry.

86'
wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #32
schodzi Schodzi
85'

Potężne uderzenie Bena Daviesa z dużej odległości. Defensor powinien popracować nad celnością, bo piłka wylądowała na trybunach San Siro.

84'

Posiadanie piłki:

AC Milan - 48 proc.

Tottenham Hotspur - 52 proc.

82'

Po rzucie rożnym Eric Dier niedokładnie trafił w piłkę. Ciprian Tatarusanu ugasił pożar pod własną bramką.

1
82'
81'

Pape Matar Sarr znowu spróbował swoich sił z dystansu. Piłka przeleciała tym razem obok lewego słupka.

80'
79'

Kolejna stuprocentowa okazja mediolańczyków! Z czterech metrów Malick Thiaw nie trafił nawet w światło bramki.

78'

Ależ wejście mógł zaliczyć Charles De Ketelaere! W klarownej sytuacji Belg strzelił głową tuż obok prawego słupka.

75'

Niespodziewana próba Pape Matara Sarra. Środkowy pomocnik płasko uderzył z dystansu, lecz rumuński golkiper znowu był świetnie ustawiony.

74'

Błąd Cipriana Tatarusanu rozpoczął kontratak Tottenhamu Hotspur. Richarlison uderzył z trudnej pozycji i trafił w Malicka Thiawa.

72'

Czas ucieka Tottenhamowi Hotspur. Mediolańczycy próbują utrzymać prowadzenie przed rewanżem na Wyspach Brytyjskich.

70'
69'

Pierre Kalulu z dużym trudem oddał strzał głową z dużej odległości. Fraser Forster szybko wznowił grę.

68'

Rafael Leao świetnie radzi sobie z obrońcami Tottenhamu Hotspur na lewej flance. Efektowny drybling reprezentanta Portugalii.

66'

Zakotłowało się w polu karnym AC Milan. Ivan Perisić miał sporo miejsca i wywalczył tylko rzut rożny.

65'

Zupełnie nieudane zagranie Clementa Lengleta z głębi pola. Ciprian Tatarusanu pewnie chwycił piłkę.

1
1
63'
62'

Tottenham Hotspur w natarciu. Kolejna akcja zawodników Antonio Conte zakończyła się jednak niepowodzeniem.

60'

Tymczasem bramkarz AC Milan odczuwa ból po zderzeniu z Clementem Lengletem. Sędzia czeka ze wznowieniem gry.

59'

Z krawędzi pola karnego uderzył Dejan Kulusevski. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła do Cipriana Tatarusanu.

57'

Antonio Conte już szykuje zmiany w linii ofensywy. Richarlison ruszył na rozgrzewkę i wszystko wskazuje na to, że za moment zamelduje się na boisku.

55'

Szybki kontratak mediolańczyków. Brahim Diaz już składał się do strzału po podaniu Rafaela Leao, lecz został zatrzymany przed polem karnym.

1
1
53'

Wydaje się, że był to tylko fałszywy alarm. Sandro Tonali wrócił na murawę i rozgrywa piłkę w środku pola.

2
1
51'

Theo Hernandez wykonał stały fragment gry. Chwilę później Rafael Leao zanotował stratę tuż przed polem karnym.

50'

To wyglądało niebezpiecznie. Po brutalnym faulu Sandro Tonali zgłasza kontuzję sztabowi medycznemu.

3
48'
47'

Tottenham Hotspur goni wynik i zbliża się do pola karnego AC Milan. Bramka wyrównująca wisi w powietrzu.

czas Druga połowa
45+2'

Harry Kane złożył się do uderzenia przewrotką, aczkolwiek nie trafił w piłkę. To nie jest najlepszy występ Anglika.

1
2
1
45'

Sandro Scharer doliczył trzy minuty do pierwszej odsłony.

1
45'

Coś niesamowitego! Ciprian Tatarusanu kapitalnie interweniował po strzale Heung-min Sona. Do piłki dopadł Harry Kane i trafił w poprzeczkę. Nic z tego.

1
1
43'

Centrostrzał Ivana Perisicia z rzutu rożnego. Golkiper AC Milan nie dał się zaskoczyć chorwackiemu wahadłowemu.

1
1
1
41'

Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu AC Milan. Fraser Forster nie miał żadnych problemów z dośrodkowaniem Sandro Tonalego.

39'

Ależ rajd Theo Hernandeza! Płaskie dośrodkowanie reprezentanta Francji zostało zablokowane w ostatniej chwili.

37'

Goście mają przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Ciprian Tatarusanu nie musi się za bardzo wysilać.

35'

Szwajcarski sędzia pozwala na wiele zawodnikom Tottenhamu Hotspur. Londyńczycy nie oszczędzają podopiecznych Stefano Piolego.

1
33'

Teraz z kolei Cristian Romero brutalnie sfaulował Sandro Tonalego. Włoski pomocnik nie podnosi się z murawy.

1
31'

Zdaniem arbitra, nie było mowy o faulu Simona Kjaera na angielskim napastniku. Gramy dalej.

2
1
30'

Harry Kane zwija się z bólu w polu karnym. Sędziowie z pewnością przyjrzą się tej sytuacji.

2
1
2
1
1
28'

Pierwszy fragment gry ze wskazaniem na Tottenham Hotspur. Miejscowi nadal mają jednobramkową przewagę.

1
1
1
1
1
26'

Emerson Royal mocno huknął zza pola karnego. Piłka wylądowała w koszyczku dobrze ustawionego bramkarza.

1
1
1
1
1
25'

Po wrzutce Heung-min Sona, do głosu doszedł Harry Kane. Chwilę później piłka przeleciała nad poprzeczką.

23'

Ciprian Tatarusanu był naciskany przez Dejana Kulusevskiego i dużo ryzykował, podając do Malicka Thiawa. Rumun mógł odetchnąć z ulgą.

21'

Tym razem Heung-min Son zagrał w kierunku Olivera Skippa. Młody pomocnik nie trafił w światło bramki.

19'

Kłopoty AC Milan. Simon Kjaer jest opatrywany przez klubowych lekarzy i nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

17'

I znowu Heung-min Son z rzutu wolnego. Piłka trafiła do Simona Kjaera, który szybko zażegnał niebezpieczeństwo. Duńczyk nieco ucierpiał.

15'

Antonio Conte jak zwykle jest bardzo aktywny przy linii bocznej. Włoch przekazuje wskazówki piłkarzom Tottenhamu.

1
13'

Dośrodkowanie Heung-min Sona i celny strzał głową Erica Diera. Bramkarz AC Milan był jednak na posterunku.

1
11'

Gospodarze są uskrzydleni po trafieniu Brahima Diaza. Akcja przeniosła się na połowę Tottenhamu Hotspur.

1
9'

Brahim Diaz trafił do siatki pierwszy raz w trwającej edycji Ligi Mistrzów. Hiszpan przełamał się w idealnym momencie.

2
1
7'

Gol! Strzelił Brahim Diaz.

AC Milan obejmuje prowadzenie na San Siro! Fraser Forster obronił uderzenie Theo Hernandeza i dobitkę Brahima Diaza. Anglik nie miał żadnych szans przy drugiej próbie ofensywnego pomocnika.

23
15
1
4
4
5'

Akcja Tottenhamu Hotspur zakończyła się niecelnym podaniem Dejana Kulusevskiego. Cristian Romero był wyraźnie rozczarowany.

1
4'

Tottenham Hotspur zastosował wysoki pressing. W związku z tym mediolańczycy mają problemy z utrzymywaniem się przy piłce.

2'

Ekipa Antonio Conte naciska od samego początku. Anglicy próbują zaskoczyć defensywę gospodarzy.

1
2
czas Start meczu
Która drużyna awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?