(0:0)
Zakończony
Inter Mediolan
komentarz

Inter Mediolan dowiózł remis do końca i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

2
3
1
1
90+7'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
FC Porto
3
2
2
4
90+6'

Cóż tam się działo! Strzał głową oddał Taremi, Onana zbił piłkę na słupek. Po chwili piłka wylądowała na poprzeczce po próbie Grujicia!

2
1
1
90+5'

Piłka już toczyła się w kierunku bramki, ale Dumfries wybił ją sprzed linii!

1
2
90+4'

Toni Martinez uderzył przewrotką, ale do szczęścia zabrakło mu dwóch metrów. Gdyby czysto trafił w piłkę...

1
90+2'

Akcja Interu przerwana. Sędzia Marciniak odgwizdał spalonego. Już niewiele czasu pozostało do końca.

1
90'

Jeszcze siedem minut emocji przed nami.

2
1
90'

Dogranie z prawej strony, głową ponad bramka uderzył Namaso.

90'
87'

Gospodarze wierzą do końca w powodzenie. Onana jednak jest czujny na przedpolu oraz na linii bramkowej.

85'
wchodzi Wchodzi
Francisco Conceicao #19
schodzi Schodzi
85'
Zaidu Sanusi #12
83'

Lautaro w ostatnim momencie zatrzymany przez obrońcę. A do bramki brakowało kilka metrów! Inter z przodu ma coraz więcej miejsca.

81'

Lukaku wyprowadzał kontrę Interu, ale więcej było tutaj zabierania czasu, niż samego szukania trafienia.

79'
FC Porto
1
1
78'

Korner dla Porto, dobrze w defensywie zachował się Lukaku, który głową wybił piłkę z pola karnego.

77'

Odpowiedź gości, strzał z ostrego kąta Hakan Calhanoglu poszybował ponad bramką.

1
76'

Grujić opanował piłkę na linii pola karnego. Płaski strzał zdołał złapać, czujny niczym ważka, Onana.

1
1
75'

Zawodnicy z Mediolanu coraz częściej kradną sekundy. Denerwują się miejscowi fani.

73'

Nie potrafią gracze Porto oddać celnego uderzenia na bramkę Interu. Czas płynie coraz szybciej.

70'
70'
Danny Namaso #20
Fabio Cardoso #46
70'
69'

Dżeko zaatakował rywala łokciem. Napastnik jest wściekły na Szymona Marciniaka.

66'

Goście zgubili piłkę na połowie Porto, miejscowi wyprowadzili kontrę, ale zabrakło precyzji. Od bramki Onana.

1
1
62'

Tak było przed momentem. Uderzenie zablokował obrońca, piłka wyszła na korner.

61'

Dwa kwadranse do końca. Inter sporo uwagi poświęca obronie, czeka na swój moment.

1
58'

Porto aktywniejsze w ataku. Gospodarze mają coraz mniej czasu na odrobienie strat.

55'

Dalekie zagranie Pepe do Galeno, szybszy jednak bramkarz, który dobrze interweniował na przedpolu.

52'

Odpowiedź Interu. Z dystansu szczęścia poszukał Barella, piłka poszybowała obok słupka. Goście nie zamierzają się tylko bronić przed atakami Porto.

2
49'

Rzut wolny dla Porto z dobrej pozycji. Piłka została zablokowana, ale po rykoszecie niewiele brakowało, aby przed bramką dotarła do zawodnika miejscowych.

48'

Po zmianie stron Porto już w ataku. Kolejna próba Uribe, tym razem pół metra ponad bramką. Efektowna próba z woleja z ok. 22 metrów.