(1:1)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Manchester City pokonał Liverpool 3:2 i awansował do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej.

4
3
2
2
2
90+2'

Końcowe 120 sekund gry. Manchester City ma mecz pod kontrolą.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'

Piłkarze City nie zamierzają oddawać piłki rywalom. Liverpool ma już niewiele czasu na wyrównanie.

84'

Mocny strzał z ok. 17 metrów De Bruyne zablokował przed linią Fabinho. Po chwili poprawka, ale Caoimhin Kelleher skutecznie interweniował.

83'

Zaostrzył się mecz w końcówce. Coraz więcej kartek.

81'

Coraz bliżej końca meczu. Przed momentem do uderzenia starał się dojść Rodri, który ostatecznie staranował bramkarza.

79'

Ostro na boisku. Po raz kolejny nie wytrzymał Rodri, który zaatakował Fabinho.

79'
79'
75'

Szybkie wyjście City. Grealish znalazł się z piłką w polu karnym, ale blokowany przez Gomeza wyszedł z nią poza boisko.

73'
72'

Nunez urwał się obronie City, wpadł z piłką w pole karne, ale uderzając w kierunku dalszego słupka spudłował!

1
72'
68'

Przeważa w ostatnich minutach Liverpool. Goście mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

65'

Z woleja mocno, ale wyraźnie niecelnie, uderzył Andrew Robertson.

62'

Błąd obrony Liverpoolu, strzał Erlinga Haalanda obronił bramkarz.

61'

Za robotę wziąć się musieli gracze Liverpool. The Reds starają się odbierać rywalom piłkę już na jego połowie.

60'
58'

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu Kevin De Bruyne. Krótko rozegrany rzut rożny. Z okolic linii bocznej De Bruyne dośrodkował wprost na głowę Ake! Gracze City po raz trzeci na prowadzeniu! 3:2!

7
5
1
3
57'

Wysoki pressing graczy City. Piłkarze The Reds wychodzą jednak z opresji.

70'
54'

Zagranie do Palmera, ten uderzył z pola karnego daleko od celu. 20-latek nie notuje zbyt dobrego meczu.

52'

Lewis ucierpiał przy starciu z Salahem, ale pozbierał się z boiska.

1
51'

Salah starał się uciec obrońcy. Ten jednak nie ustępował i ostatecznie Lewis wyjaśnił sytuację.

2
48'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Darwin Nunez. Nunez wyprzedził obrońcę, wpadł z piłką w pole karne i zagrał do Salaha. Strzał do bramki był jedynie formalnością! 2:2!

1
2
25
3
4
47'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Ilkay Gundogan. Gundogan precyzyjnie w pole karne, Mahrez przyjął piłkę i po chwili trafił na 2:1!