Real Madryt w najskromniejszych rozmiarach pokonał czwartoligowego rywala.

E. Camavinga #12
Real Madryt
1
84'

Gospodarzom pozostała gra "na chaos", ale problem w tym, że nie są w stanie dośrodkować piłki w pole karne.

78'

Real Madryt ma grę pod kontrolą. Do końca coraz mniej czasu, gospodarze trochę opadli z sił.

79'
74'
L. Telles #15
CP Cacereno
2
1
1
82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
D. Grande #11
69'

Gol! Strzelił Rodrygo. Indywidualna akcja Rodrygo, który minął dwóch rywali i uderzył z pola karnego w kierunku dalszego słupka! 0:1!

Rodrygo #21
Real Madryt
16
6
1
2
66'
I. Fernandez #7
CP Cacereno
1
63'

Minuty płyną, goli brak. Klarownych okazji również.

60'

Strzał Asensio, bramkarz na posterunku. To była najlepsza okazja Realu w meczu.

60'

Czwarty kwadrans gospodarze uczcili kolejnym spalonym. Pół godziny do końca i niespodziewanie miejscowi w natarciu.

57'

Akcja gospodarzy przerwana. Na dość dyskusyjnym spalonym znalazł się Fernandez.

54'

Wściekła ławka gości. Sędzia odgwizdał spalonego, którego zdaniem trenerów Realu nie było.

1
52'

Real wysoko atakuje rywala, ale niezbyt dynamicznie. Gospodarze cały czas mają jeszcze siły na przeciwstawianie się gościom.

1
81'
S. Arribas #33
A. Odriozola #16
48'

Po zmianie stron Real nie rzucił się na rywala. Wciąż niewiele się dzieje pod bramkami.