(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
120'

Doliczona jedna minuta. FC Barcelona blisko awansu do kolejnej rundy Pucharu Króla.

14
12
10
14
12
119'

FC Barcelona szanuje piłkę.

5
2
1
1
3
116'

G. Campos znakomicie spisał się we własnym polu karnym. W ostatniej chwili wybił piłkę A. Balde.

1
114'

C. Herrera wyprowadzał akcję gospodarzy na połowie gości. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

2
1
1
1
1
112'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
2
110'

Zza pola karnego zaskakujący strzał oddał Franck Kessie. Uderzenie jednak niecelne.

2
1
2
1
1
109'

FC Barcelona stara się spokojnie rozgrywać piłkę i jeszcze podwyższyć swoje prowadzenie.

3
1
2
1
106'

czas Druga połowa dogrywki
105'

Doliczona jedna minuta.

5
3
2
2
2
104'

FC Barcelona prowadzi 4:3! Ansu Fati, po rykoszecie, pokonał bramkarza strzałem z około 14 metrów!

A. Fati #10
22
14
3
7
9
100'

Poprzeczka uratowała gospodarzy! Ale sędzia i tak odgwizdał spalonego Jordi Alby.

3
2
98'

Zanosiło się na groźną akcję FC Barcelony, ale zabrakło dokładności w rozegraniu piłki.

2
3
2
1
96'

Ousmane Dembele strzelał z bardzo ostrego kąta. Piłka przeleciała jednak wzdłuż bramki.

1
4
3
94'
1
92'

Ansu Fati strzelał z około 15 metrów. "Na raty", ale jednak - G. Campos zdołał zatrzymać to uderzenie.

1
1
2
1
2
92'

Jordi Alba dośrodkował przed bramkę CF Intercity. Dobrze piłkę złapał jednak G. Campos.

1
1
1
1
1
91'

Pierwsza część dogrywki rozpoczęta. Doczekamy się kolejnych goli?

komentarz

Po regulaminowym czasie gry remis 3:3! Przed nami dogrywka!

1
9
2
1
1
90+5'

W polu karnym dobre podanie dostał Ansu Fati. Jego strzał został jednak zablokowany.

1
2
2
2
1
90+3'

Jeszcze jedną akcję wyprowadzają goście.

2
2
1
1
90+2'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Dembele.

1
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
89'

Piłkarze FC Barcelona szukają dobrego dośrodkowania w pole karne rywala.

1
5
1
1
1
88'

W polu karnym CF Intercity strzelał Raphinha. Bramkarz gospodarzy obronił to uderzenie.

2
1
2
86'

3:3! Co za mecz! Po stracie piłki w środku pola gospodarze wyprowadzili szybką akcję, którą znakomicie, mając przed sobą tylko bramkarza, wykończył O. Soldevilla Puig! To jego trzeci gol w tym spotkaniu!

O. Soldevilla Puig #18
14
34
7
5
2
85'

W odpowiedzi znakomicie spisał się G. Campos, bramkarz gospodarzy, który obronił strzał zawodnika gości.

1
84'

Było groźnie! I. Pena uratował swój zespół przed stratą gola! O. Soldevilla Puig po ładnej, zespołowej akcji strzelał z kilku metrów, ale dobrze spisał się Pena.

1
1
1
1
3
82'

Ambitnie walczą zawodnicy CF Intercity. Dośrodkowanie w pole karne FC Barcelona, ale piłka po chwili została wybita.

1
1
105'
A. Balde #28
H. Bellerin #2
3
2
1
82'
E. Nsue #7
G. Jaime #2
1
1
1
82'
E. Undabarrena #4
M. Bellotti #5
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
1
1
1
79'

Swoją okazję miał Ansu Fati. Strzelał w polu karnym, ale to było uderzenie niecelne.

1
77'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu J. Alba. Znów zmiana wyniku! Teraz FC Barcelona prowadzi 3:2! Podanie wzdłuż bramki gospodarzy, akcję zamknął Raphinha i skierował piłkę prosto do siatki!

7
83'
M. Alonso #17
M. Depay #14
2
1
1
1
73'

Niesamowite! Znów remis! I znów O. Soldevilla Puig! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska zawodnik CF Intercity popisał się celnym uderzeniem głową z około 5 metrów!

9
11
3
3
4
71'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne FC Barcelona. Zdecydowanie zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

68'
Xemi #17
A. Pinan #23
1
2
2
1
66'

2:1 prowadzi FC Barcelona! Ousmane Dembele tym razem wykorzystał okazję. Po prostopadłym podaniu znalazł się w sytuacji sam na sam i przelobował bramkarza!

O. Dembele #7
8
5
1
3
7
66'

Znów pokazał się Ousmane Dembele. Reprezentant Francji strzelał w polu karnym, ale bramkarz CF Intercity nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
64'
C. Koffi #12
P. Roige #11
2
1
2
64'

Coraz ciekawiej na boisku. Przed chwilą akcję zawodnika gospodarzy w ostatniej chwili zatrzymał S. Busquets. Po chwili w polu karnym CF Intercity dryblował Dembele, który ostatecznie stracił piłkę.

1
2
1
62'

FC Barcelona rusza do ataku. Gospodarze jednak uwierzyli w siebie i coraz pewniej czują się na boisku.

3
3
3
2
1
74'
A. Fati #10
F. Torres #11
2
1
1
60'
R. Araujo #4
1
1
2
60'
Gavi #30
P. Torre #32
4
1
1
1
59'

1:1! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zgranie piłki, po którym spadła ona na piąty metr. Tam od razu na strzał zdecydował się O. Soldevilla Puig! Po jego uderzeniu futbolówka wpadła do bramki!

11
17
2
2
2
57'

Dośrodkowanie Dembele w pole karne CF Intercity. Jednak zbyt mocne i piłkę przejęli zawodnicy III-ligowca.

1
53'

Kolejna akcja gospodarzy! Znów pokazał się A. Pinan, który wpadł w pole karne, oddał strzał na bramkę, ale I. Pena nie dał się zaskoczyć.

1
52'

Zawodnicy CF Intercity nieco śmielej ruszyli do ataku. Przed chwilą dośrodkowanie w pole karne gości, ale nieco zbyt mocne i zabrakło już dobrego uderzenia.

1
1
50'

Chwilę przed żółtą kartą dla zawodnika FC Barcelona dobrą okazję miał Ousmane Dembele. Po prostopadłym podaniu znalazł się w polu karnym, ale jego strzał obronił bramkarz CF Intercity.