(0:3)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Koniec! Pewny awans Bayernu w Pucharze Niemiec. Gospodarze byli tego wieczora bez jakichkolwiek szans!

4
90+3'

Gra toczy się cały czas na połowie gospodarzy, którzy chcieliby już, aby ten mecz się skończył.

90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

1
1
1
1
2
89'

Musiala zakręcił rywalem przed polem karnym, uderzył płasko na dalszy słupek i niewiele zabrakło, by Bayern miał kolejnego gola.

86'

Hack wylatuje z boiska. Faulował Musialę, który chwilę wcześniej ograł go w niezwykle efektowny sposób.

86'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
3
3
1
2
2
83'

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Joshua Kimmich.

A więc jest kolejny gol dla gości! Piękne dośrodkowanie Kimmicha, znalazł się w polu karnym Davies i precyzyjnym strzałem głową trafia do siatki!

8
2
2
2
2
83'

Kimmich uderzał zza pola karnego. Lewą nogą przy bliższym słupku. Broni Dahmen.

81'
CZERWONA KARTKA

Czerwona kartka dla trenera zespołu gospodarzy! Chyba za bardzo protestował po jednej z decyzji sędziego.

2
2
1
79'
77'

Wrócił na boisko Gravenberch i strzałem z osiemnastu metrów kończył kontratak Bayernu. Uderzył jednak za lekko.

1
76'

Kwadrans do końca. Bayern gra już na utrzymanie wyniku. Druga połowa w ich wykonaniu wyraźnie na zaciągniętym hamulcu ręcznym.

3
1
1
1
1
75'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem urazu doznał Edimilson Fernandes.

74'

Choupo-Moting czekał na piłkę przed pustą bramką, ale w ostatniej chwili zdążył z interwencją Dahmen.

72'

Bardzo groźnie wyglądający uraz Gravenbercha. Potrzebna jest pomoc medyczna. Nieszczęśliwie postawił nogę i pod ciężarem rywala nienaturalnie wygięło się jego kolano.

1
1
1
2
3
71'
71'
69'

Coraz więcej indywidualnych pomyłek w defensywie Bayernu.

68'

Spanikował Barkok i niecelnie strzelał z szesnastu metrów. Dziwnie składał się do strzału, a wcześniej źle przyjmował sobie piłkę.

1
67'
67'
wchodzi Wchodzi
Marcus Ingvartsen #11
schodzi Schodzi
Anton Stach #6
1
1
66'

Cancelo w swojej popisowej akcji. Zejście na lewą nogę i próba strzału z dwudziestu metrów. Tym razem zablokowana.

64'
64'
62'

Pierwszy celny strzał Mainz. Dośrodkowanie z lewej strony, Ajorque trącił piłkę głową, ale nie zaskoczył tym Sommera.

61'

Pół godziny do końca. Pojawiło się trochę błędów indywidualnych w zespole Bayernu, co starają się wykorzystać gospodarze.

60'

No wreszcie. Coś zaczęło się dziać. Caci otrzymał podanie w narożniku pola karnego i pokusił się o techniczny strzał w kierunku dalszego słupka. Zabrakło niewiele!

58'

Łapie się za głowę Mueller, bo miał dwie okazje strzeleckie po podaniu Musiali, ale niezgrabnie składał się do uderzenia i w obu przypadkach był blokowany.

1
57'

Obraz gry się nie zmienia. Nie zanosi się tu na emocje. Bayern ma wszystko pod całkowitą kontrolą.

1
1
1
54'

W końcu udało się gospodarzom wyjść z kontrą. Strzelał z osiemnastu metrów da Costa, ale został zablokowany przez de Ligta. Holender przy okazji bardzo mocno oberwał w twarz.

1
1
53'

A Bayern jak nakręcony. Musiala zagrał prostopadle do Muellera, ten strzelił lekko, piłką minęła już Dahmena, ale z linii bramkowej wybił ją jeden z obrońców.

1
2
53'

Tymczasem Mainz w dalszym ciągu ma olbrzymie problemy z przedostaniem się na połowę Bayernu w jakiejś szybkiej kontrze.

52'

Akcja Bayernu prawą stroną, ale po dośrodkowaniu Muellera nie trafił czysto w piłkę Coman, który był dobrze odcinany przez obrońcę.

1
1
51'

Starcie Kimmicha z Kohrem. Musiał wkroczyć do akcji arbiter, ale obyło się bez kartek.

49'
1
1
49'

Taktyczny faul. Hack szybko po wejściu na boisko melduje się w notesie sędziego.