Torres do Fatiego, którego sprytny strzał obronił Bravo.

5
10
10
115'

Odliczamy minuty do konkursu rzutów karnych. W dogrywce gole już raczej nie padną.

8
23
12
12
12
113'

Betis starał się wyprowadzić kontrę, ale akcja przeprowadzona było w dość wolnym tempie.

14
18
6
9
7
112'
26
31
16
13
16
110'

Dośrodkował z prawej strony Moron, ale bardzo źle. Od bramki Ter Stegen.

16
12
6
7
8
108'

Wścieka się Miranda. Zawodnik Betisu atakował, ale skończyło mu się boisko.

komentarz

Zmiana połów i ostatni kwadrans przed nami!

24
12
8
10
11
105+1'

Uderzał Kessie, ale wprost w Bravo.

12
12
10
29
18
105'

Przed nami jeszcze3 minuty.

8
8
5
10
7
104'

Barcelona zbyt szybko poczuła się zwycięska. Teraz Katalończycy nie są w stanie zaatakować przeciwnika.

10
14
12
16
24
101'

Gol! Strzelił . Asystował mu Luiz Henrique. Ponownie mamy remis! Henrique zagrywał z okolic pola bramkowego, a rezerwowy Loren Moron z bliska pokonał Ter Stegena! 2:2!

135
100'

Zamieszanie pod bramką Betisu, ale zabrakło uderzenia.

3
7
6
6
9
98'

Barcelona nie zamierza oddawać piłki Betisowi. Minuty płyną, gra toczy się w środku pola.

20
12
4
3
5
96'
25
8
9
11
10
93'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Barcelona ponownie prowadzi! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka została wybita na piętnasty metr, a Fati kapitalnym strzałem pokonał Bravo! 1:2!

219
82
24
22
28
92'

9
90+6'

Torres do Fatiego, który spudłował z bliska. Podający był wcześniej na spalonym.

9
8
5
8
9
90+5'

Techniczny strzał Fekira, piłka przeleciała ponad bramką.

9
5
3
5
5
90+4'

Nerwowo obrońcy Betisu na własnym przedpolu, ale bez konsekwencji.

7
4
3
1
6
90+2'

Fati wpadł z piłką w pole karne, ale Bravo sparował strzał na korner!

13
6
7
13
7
90+2'

Strzał Carvalho prawą nogą z ok. 20 metrów baaaaardzo wysoko ponad bramką.

1
4
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

11
3
4
3
7
90'

Gavi składał się do strzału, w ostatnim momencie został zatrzymany.

1
2
1
3
11
87'

Lewandowski starał się "przełożyć" rywala, ale obrona Betisu zatrzymała Polaka.

13
16
4
10
24
86'
22
14
4
6
6
84'

A teraz z ostrego kąta uderzył Miranda. Ter Stegen odbił piłkę!

18
4
5
6
11
81'

Gola dla Barcelony zdobył Lewandowski, ale wcześniej na spalonym znalazł się Torres! Wciąż 1:1!

25
21
17
29
67
79'
20
7
5
6
10
78'
78'
6
3
6
3
2
77'

Gol! Strzelił Nabil Fekir. Asystował mu Luiz Henrique. A jednak mamy remis! Luiz Henrique do Fekira, a ten płaskim strzale z ok. 12 metrów pokonał bramkarza! 1:1!

55
75'

Raphinha do Torresa, ale zbyt późno i niedokładnie. Bravo zdołał wybić piłkę w ostatnim momencie.

3
2
2
1
2
74'

Mocno z ok. 17 metrów uderzył Fekir. Kilka pięter ponad bramką.

2
2
6
3
2
73'

Uderzył z dystansu Rodriguez, ale bez większego zagrożenia. Ter Stegen na posterunku.

3
3
1
1
1
73'
6
6
6
5
11
71'

Betis nie potrafi zagrozić Barcelonie. Z boiska wieje nudą. Emocje zapewne jeszcze przed nami.

5
2
2
1
2
68'
Real Betis
14
8
2
5
7
67'

Miranda w polu karnym minął rywala, dogrywał niemal z linii końcowej, ale zabrakło mu centymetrów.

4
3
4
3
3
64'

Rodriguez i Araujo zderzyli się głowami. Wszystko przez ostry atak gracza Barcelony. Takie wyjścia do główki to szaleństwo.

3
4
6
4
4
63'
63'
62'

Kontra Barcelony, zagranie do Dembele, który wszedł w pole karne, zwiódł rywala, ale uderzył obok słupka.

5
3
5
4
5
60'

Godzina gry za nami. Barcelona absolutnie nie może być jeszcze pewna awansu do finału.

5
4
5
4
3
61'
6
5
8
7
9
58'

Dembele zagrywał z lewej strony, piłkę zdołali wybić obrońcy.

2
2
2
6
6
57'

Luis Henrique ruszył z piłką, wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili zatrzymał go wracający obrońca.

2
2
3
3
1
54'

Betis stara się przedostać pod bramkę Barcelony, ale ma problemy ze skonstruowaniem dobrej akcji.

14
3
3
4
3
51'

Rzut wolny dla Betisu. Dogranie w pole karne, ale sędzia dostrzegł metrowego spalonego.