(0:0)
Zakończony
Włochy
komentarz

Już wszystko jasne w grupie C. Do reprezentacji Anglii, która wcześniej wywalczyła awans do Euro 2024 dołączyli Włosi. W Leverkusen w potyczce z Ukrainą gole nie padły.

16
6
1
4
2
90+3'

Mudryk padł w polu karnym. Co na to VAR?

35
28
20
14
39
90+2'
90+1'
1
90'

Jeszcze 5 minut emocji.

3
3
3
2
2
89'

Dość słaby strzał jednego z Ukraińców. Pewnie piłkę złapał bramkarz.

4
3
2
1
1
86'
Oleksandr Tymchyk #19
Yukhym Konoplya #2
1
1
85'

Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z Ukraińców. Sudakow potrzebuje momentu, aby dojść do siebie.

2
1
1
2
1
82'

Politano uderzył z dystansu, piłka poszybowała ponad bramką.

2
3
2
3
3
80'
2
3
4
4
4
80'
O. Pikhalyonok #18
2
3
4
80'
79'
Ukraina
2
2
78'

Dogranie z rzutu wolnego, zabrakło dobrego uderzenia Ukraińców.

1
2
1
1
1
76'

Chiesa w polu karnym płasko do Scamacci, który został zablokowany.

1
1
2
2
1
74'

Starał się uderzać Mudryk. Jednak nie wyszedł mu strzał i piłka przetoczyła się obok słupka.

1
3
2
1
1
73'

Piłka na połowie Włochów. Ukraina czeka na swój moment. Tutaj na pewno będą jeszcze emocje!

1
1
1
1
1
71'
69'

Ukraińcy uzyskali przewagę i szukają gola na wagę awansu do finałów Euro.

66'

Ponownie niebezpiecznie pod bramką Włochów. Zabrakło uderzenie, szczęśliwie wybronili się Włosi.

1
1
65'

Donnarumma uratował Włochów! Po dograniu z autu do piłki dopadł Mudryk, ale zablokował go bramkarz!

2
2
64'

Po chwilowym przestoju ruszyli Włosi. Gościom brakuje spokoju pod bramką Ukrainy.

61'

Ok. dwa kwadranse do końca. Brakuje strzałów, spięć. Ukraińcy muszą zacząć ryzykować.

59'

Mudryk szarpnął lewą stroną. Skończyło się w polu karnym. Piłkę wybili na korner obrońcy.

2
58'

Z okolic linii pola karnego uderzył Chiesa. Piłka dokręcała się w kierunku bramki, ostatecznie minęła słupek.

2
57'

Ruszył z piłką Cygankow. Dogranie z okolic linii końcowej padło łupem bramkarza.

2
1
54'

Wciąż więcej z gry mają Włosi. Ukraińcy czekają na swój moment.

1
51'

Akcja za akcję. Próba Ukraińców, zabrakło dokładności. Po chwili po drugiej stronie uderzenie zostało zablokowane.

51'

Po przerwie Włosi chcą szybko zdobyć gola i postawić się w komfortowej sytuacji. Ukraina na razie bezradna.