(0:1)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Legia Warszawa szybko zdobyła w meczu gola i dość szczęśliwie dowiozła prowadzenie do końca. Wojskowi zagrają w finale Fortuna Pucharu Polski!

10
5
1
7
21
90+3'
Nikodem Zawistowski #37
27
17
5
6
15
90+3'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
21
15
1
3
12
90+4'
Jakub Glaz #17
14
9
2
4
4
90+3'
14
2
3
3
13
90+2'

Końcowe fragmenty spotkania. Legia oddala grę od własnego pola karnego.

16
7
1
7
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
3
4
2
8
88'

Po kornerze piłka odbiła się od Augustyniaka i trafiła w poprzeczkę bramki Legii!

8
8
7
8
26
88'

Zawodnicy KKS-u muszą zacząć ryzykować. Czasu na wyrównanie mają już niewiele. Legia coraz bliżej finału.

12
7
7
3
9
87'
wchodzi Wchodzi
Wiktor Staszak #15
schodzi Schodzi
Mateusz Wysokinski #24
1
1
87'
84'

Rosołek walczył do końca, po chwili zagrał do Sokołowskiego, ale ten z ok. 11 metrów w bramkę nie trafił!

6
3
5
5
9
82'
Kamil Koczy #71
1
3
1
82'
Bartlomiej Putno #16
2
78'

Sokołowski dostrzegł w polu karnym Rosołka. Ten po raz kolejny uderzył głową, ale w bramkę nie trafił!

7
5
1
4
5
76'
5
2
2
1
75'

Mocna próba Gordillo, po raz kolejny w meczu. Gola jednak nie ma.

2
2
3
2
4
73'

Josue mięciuteńko dogrywał w pole karne. Krakowiak był czujny na przedpolu i zdołał wybić piłkę.

9
1
2
1
71'

Wydaje się, że Legia przetrwała najgorsze. Gospodarze już z taką łatwością nie atakują.

5
2
2
7
2
69'

Już pokazał się Baku. Zmiennik ruszył na bramkę KKS-u 1925, ale dobrze interweniowali obrońcy z Kalisza.

10
1
3
4
6
69'
69'
66'

Do uderzenia głową doszedł Rosołek, przymierzył jednak ponad poprzeczką bramki gospodarzy!

6
6
3
1
2
64'

W końcu Legia pokazała pazur w 2. połowie. Uderzenie Sokołowskiego, Krakowiak był czujny i odbił strzał.

6
2
2
1
4
62'

Drugoligowiec cały czas w ataku. Legia ma duże problemy, ale wciąż  utrzymuje prowadzenie.

32
7
4
2
4
59'

Dążą do wyrównania gospodarze. Do dośrodkowania doszedł Kendzia, strzał poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

13
8
5
4
7
58'

Płonne były nadzieje kibiców KKS-u. Gramy dalej. Kaliszanie wznowią grę z narożnika boiska.

6
4
2
1
6
58'

Jeszcze mamy VAR. Sędzia sprawdza czy nie doszło do zagrania ręką w polu karnym gości!

12
2
3
1
2
57'

Miszta uratował Legię! W zamieszaniu bramkarz odbił strzał z bliska!

4
3
4
5
9
56'

Przyostrzył Jędrzejczyk. Defensor Legii ukarany kartką.

20
6
2
1
8
54'

Brakuje spokoju piłkarzom Legii. Zawodnicy KKS-u nie mają nic do stracenia. Gospodarze czują, że mogą zaskoczyć Legię.

12
3
6
2
51'

Sporo szczęścia miała Legia. Błąd gości, po chwili uderzał Zawistowski. W bramkę jednak nie trafił. Kaliszanie coraz bliżej wyrównania!

19
9
8
4
7
49'

Kolejna próba KKS-u 1925 Kalisz. Tym razem uderzył Zawistowski, piłka minęła bramkę Legii.

9
5
4
6
3
47'

Ruszył z piłką Gordillo, poszukał uderzenia. Piłka jednak minęła bramkę Legii Warszawa.