Liga Konferencji Europy: Ćwierćfinały, rewanże
(0:1)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Lech Poznań przez moment był blisko dogrywki, prowadził 3:0, ale Fiorentina pozbierała się i zdobyła dwie bramki. Brawa za walkę do końca! W kolejnym sezonie pokażemy wszystkim, że polska piłka klubowa odradza się!

154
63
10
14
5
90+5'

Końcowe akordy gry. Dobrze by było utrzymać prowadzenie. Wiadomo, punkty do rankingu.

225
49
18
14
23
90+3'

Mógł być remis. Gaetano Castrovilli uderzył z dobrej pozycji. Pomylił się nieznacznie.

103
38
41
61
143
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gaetano Castrovilli. Gospodarze złapali kontakt bramkowy. Wycofanie piłki do rezerwowego, a ten uderzył obok Bednarka. 2:3.

#0
125
100
78
520
1276
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

685
142
56
41
66
90'

Pereiera dogrywał, głową uderzył Marchwiński. Słabo, do tego ze spalonego.

49
24
28
93
79
88'

Gospodarze mądrze utrzymują piłkę daleko od bramki. A decyzje sędziego dość dziwne. To najsłabszy aktor tego meczu.

149
46
45
66
380
88'
ŻÓŁTA KARTKA
50
32
28
66
286
86'

Fiorentina coraz bliżej półfinału. Takich trudności gospodarze raczej się nie spodziewali.

193
49
38
87
151
83'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kwekweskiri. Dziwna decyzja arbitra. Wcześniej kartki się należały, ale ich nie było. Tym razem na pewno nie.

167
46
45
53
225
82'

Lech rzuca wszystko na jedną kartkę. Ba Loua za Sousę, Ishak za Sobiecha i Marchwiński za Velde, a po chwili Nika Kwekweskiri za dość elektrycznego Murawskiego.

299
48
13
14
15
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riccardo Sottil. Szkoda... Dogranie z rzutu wolnego, Murawski źle wybił piłkę na piętnasty metr. Dopadł do niej Sottil i pięknie uderzył. Bednarek bez szans. Teraz dalej gra Fiorentina. 1:3!

Riccardo Sottil #33
79
55
51
389
993
76'

Płasko z dystansu Sottil. Piłka na aucie, a gospodarze marzą o kornerze. Jakim prawem? Znamy drużyny z Włoch. Lubimy jak się denerwują, ciekawy teatrzyk odstawiają.

113
61
22
19
27
74'

Bednarek pewnie na przedpolu. O piłkę walczył Gonzalez, ale przegrał starcie.

291
81
27
18
21
73'

Gospodarzom zaczynają palić się styki. Sędzia już nie ma co przyjeżdżać do Florencji. Nawet na dworcu spać mu nie pozwolą. W sumie ktoś musi być winny.

363
205
21
13
14
71'

Na teraz w meczu mamy dogrywkę. Do końca regulaminowego czasu pozostało jednak jeszcze trochę minut.

472
142
30
12
17
68'
Lorenzo Venuti #23
368
111
15
11
15
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Jesper Karlstrom. Wyrzut z autu, Karlstroem wbiegł w pole karne i z końcowej linii zagrał do Sobiecha. Napastnik z bliska na 0:3!

1497
458
104
22
36
68'

Strzał Velde cudem przyblokował obrońca. Po chwili z dystansu Murawski, ale dalej od celu.

183
50
23
12
12
67'

Tutaj jeszcze będzie ciekawie i na pewno bardzo nerwowo! Włoski zespół może zacząć tracić spokój, jeśli już go nie stracił.

353
114
18
15
16
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Pewne uderzenie Velde! 0:2 i Lechowi do doprowadzenie do dogrywki brakuje jednej bramki!

1021
335
57
17
29
63'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksa Terzić.

386
111
22
13
18
63'

Rzut karny dla Lecha Poznań!

463
119
22
11
13
61'

Skóraś przytarty w polu karnym. Leży na murawie, a VAR pracuje!

168
58
11
4
10
60'

Sottil udaje, że Murawski urwał mu nogę. Trochę teatrzyku, ale wiemy z kim gramy.

30
48
7
4
8
59'

Bednarek uratował Lecha! Jović wpadł z piłką w pole karne, bramkarz dość szczęśliwie odbił piłkę, a sprzed pola bramkowego wybił ją obrońca!

87
20
8
5
11
58'

Przy ławce żywo reaguje trener gospodarzy i w końcu został słownie napomniany przez arbitra. Na boisku względny spokój.

42
19
8
5
7
55'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Gospodarze są świadomi, że muszą uważać w tyłach. Lech ceni prowadzenie, ale na pewno chce więcej. Jednak nie potrafi.

30
9
20
20
9
52'

Dogranie w pole karne, Bednarek skutecznie piąstkował.

58
8
6
2
7
50'

Lech nie potrafi zaatakować Fiorentiny. Gospodarze wysoko atakują zawodników Kolejorza.