Zakończony
Polska U-17
90+4'

Gol! Strzelił Csaba Molnar.

Mamy hokejowy wynik. Csaba Molnar fenomenalnie huknął z dystansu i zaskoczył Miłosza Piekutowskiego.

14
90+1'

Polacy nie odpuszczają. Oskar Tomczyk wbiegł w pole karne i trafił w prawy słupek.

18
8
6
5
5
90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

3
2
6
5
4
88'

Czapki z głów. Miłosz Piekutowski fantastycznie interweniował po uderzeniu z bliskiej odległości. Jest kontrowersja. Wydawało się, że piłka przekroczyła linię bramkową.

11
6
6
4
4
86'

2
84'

Węgry U-17. Schodzi: Adam Umathum. Wchodzi: Manuel Burghart.

wchodzi Wchodzi
Manuel Burghart #23
schodzi Schodzi
Adam Umathum #4
1
84'

Węgry U-17. Schodzi: Benedek Simon. Wchodzi: Matyas Vidnyanszky.

Matyas Vidnyanszky #20
Benedek Simon #9
1
84'

Polska U-17. Schodzi: Karol Borys. Wchodzi: Igor Brzyski.

84'

Polska U-17. Schodzi: Dominik Szala. Wchodzi: Nico Adamczyk.

Dominik Szala #2
1
84'

Karol Borys w klarownej sytuacji przegrał pojedynek z bramkarzem. Polak mógł zachować się lepiej.

3
2
3
3
2
83'

Varga huknął zza pola karnego. Polski bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

2
3
3
1
1
80'

Gol! Strzelił Karol Borys.

Znowu ważną rolę odegrał Mateusz Skoczylas, który dośrodkował w pole karne. W zamieszaniu odnalazł się Karol Borys. Piłkarz Śląska Wrocław również zaznaczył swoją obecność na murawie.

Polska U-17
27
16
1
1
1
78'

Mogło być już 2:5. Oskar Tomczyk tym razem nie trafił jednak w światło bramki.

4
2
2
1
1
77'

Gol! Strzelił Oskar Tomczyk.

Marcin Włodarski miał nosa, wpuszczając na boisko Oskara Tomczyka. Napastnik odzyskał piłkę po stracie Mateusza Skoczylasa i bez trudu wpakował ją do siatki.

Polska U-17
27
13
1
4
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Kurowski.

2
72'

Oskar Tomczyk nie zdołał oddać strzału. Polacy próbują oddalać grę od własnej bramki.

2
6
3
5
3
70'

Gol! Strzelił Benedek Simon.

Robi się naprawdę gorąco. Najpierw piłka odbiła się od słupka, potem dopadł do niej Benedek Simon i pewnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców.

Węgry U-17
2
1
13
13
69'

Kapitalna parada po uderzeniu Hunora Nemetha! Miłosz Piekutowski wyciągnął się jak struna.

3
2
1
68'

Polska U-17. Schodzi: Mike Huras. Wchodzi: Oskar Tomczyk.

Mike Huras #17
2
67'

2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Attila Girsik.

Attila Girsik #2
Węgry U-17
1
1
63'

Węgry U-17. Schodzi: Levente Kubicsek. Wchodzi: Noel Lengyei.

1
61'

Czas ucieka gospodarzom. W ostatnich minutach Węgrzy nieco podostrzyli grę.

59'

Polska U-17. Schodzi: Jakub Krzyżanowski. Wchodzi: Michał Gurgul.

Jakub Krzyżanowski #3
59'

Polska U-17. Schodzi: Filip Wolski. Wchodzi: Krzysztof Kurowski.

Filip Wolski #7
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Zeteny Varga.

Zeteny Varga #7
Węgry U-17
57'

Marcin Włodarski reaguje na wydarzenia boiskowe. Selekcjoner szykuje zmiany w składzie.

2
1
1
55'

Gol! Strzelił Zeteny Varga. Asystował mu Attila Girsik.

Miejscowi poszli za ciosem i zaczęli odrabiać straty. Zeteny Varga znalazł drogę do siatki po płaskim dośrodkowaniu Attili Girsika.

Węgry U-17
Asysta:
1
1
6
8
54'

Csaba Molnar wpadł w pole karne i mocno przestrzelił. Fatalna próba.

2
53'

Węgrzy są wyraźnie podłamani. Reprezentanci Polski urządzili sobie trening strzelecki.

5
2
1
51'

Gol! Strzelił Mike Huras.

Pechowa interwencja węgierskiego bramkarza. Golkiper próbował wypiąstkować piłkę, trafił prosto w Mike'a Hurasa i jest już 3:0 dla Polski!

Polska U-17
15
8
1
1
51'

Polacy mają wszystko pod kontrolą. Ćwierćfinał mistrzostw Europy jest na wyciągnięcie ręki.

5
1
1
49'

Fantastyczna szansa! Jakub Krzyżanowski i Mateusz Skoczylas nie potrafili zaskoczyć bramkarza, było bardzo gorąco.

3
1
1
1
47'

Mike Huras nie ma szczęścia w dzisiejszym meczu. Napastnik znowu stracił piłkę w polu karnym.

1
1
1
czas Druga połowa

Węgry U-17. Schodzi: Adam Bagi. Wchodzi: Csaba Molnar.

Adam Bagi #10

Węgry U-17. Schodzi: Martin Kern. Wchodzi: Zeteny Varga.

Martin Kern #8
Czy Polska utrzyma dwubramkowe prowadzenie?
4
2
45'

Dwie minuty doliczono do pierwszej połowy.

5
4
3
43'

Znowu Mike Huras! piłka spadła pod nogi napastnika, który strzelił z około siedmiu metrów. Fantastyczna parada bramkarza.

6
2
2
1
2
43'

Mike Huras poradził sobie z dwoma rywalami, po czym oddał strzał. Rykoszet i tylko rzut rożny.

3
1
1
1
1
42'

Polacy szukają sobie miejsca na połowie przeciwników. Obraz gry się nie zmienia.

3
2
1
1
1
40'

Krzysztof Kolanko w indywidualnej akcji. Po jego strzale piłka trafiła do koszyczka węgierskiego bramkarza.

4
2
2
1
1
38'

Kolejna bramka wisi w powietrzu. Przyjezdni zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

6
2
1
36'

Mało brakowało, a Maksymilian Sznaucner trafiłby do młodzieżowej reprezentacji Grecji. Jego ojciec Mirosław przez wiele lat grał w PAOK-u Saloniki.

1
1
1
5
5
34'

Gol! Strzelił Maksymilian Sznaucner.

Polska ma już dwubramkową przewagę! Po stałym fragmencie gry i błędzie jednego z obrońców, do piłki dopadł Maksymilian Sznaucner. Środkowy pomocnik uderzył nie do obrony.

Maksymilian Sznaucner #6
Polska U-17
20
11
2
1
33'

Filip Wolski miał klarowną sytuację. Golkiper wykazał się refleksem i sparował piłkę na rzut rożny.

2
31'

Niestety, nieudana próba Filipa Rejczyka. Środkowy pomocnik miał sporo miejsca i spudłował.

2
2
29'

Z minuty na minutę rośnie przewaga gości. Polacy mają więcej argumentów w ofensywie.

5
1
27'

Ależ mało brakowało! Filip Wolski przedostał się w pole karne i z ostrego kąta trafił prosto w bramkarza.

4
2
25'

Nie wiadomo, czy Krzysztof Kolanko będzie mógł kontynuować grę. Polak jest opatrywany przez sztab medyczny.

4
3
3
23'

Adam Bagi ruszył w kierunku bramki. Snajper miejscowych został powstrzymany przez Krzysztofa Kolanko.

5
1
21'

W polu karnym gospodarzy zabawił się Mateusz Skoczylas. Zdobywca bramki nieco przekombinował.

1
1
19'

Miłosz Piekutowski jest bezbłędny. Golkiper pewnie wypiąstkował piłkę po rzucie wolnym.

5
1
17'

W Biało-Czerwonych barwach na wyróżnienie zasługuje Krzysztof Kolanko. Młody gracz świetnie radzi sobie na prawej flance.

1
1
15'

Dominik Szala przytomnie zachował się na krawędzi pola karnego. Defensor zatrzymał Martina Kerna.

1
13'

Dobra akcja gospodarzy. Szilard Szabo pojawił się w polu karnym i nie trafił w światło bramki.

1
12'

Tym razem Mike'owi Hurasowi zabrakło dokładności. Akcja zakończyła się niecelnym dośrodkowaniem.

1
11'

Zamieszanie po wrzutce z rzutu wolnego. Jakub Krzyżanowski nie opanował piłki.

1
1
10'

Nierozważne zachowanie Levente Kubicseka. Defensor mógł zarobić drugą żółtą kartkę.

2
1
1
1
1
8'

Gol! Strzelił Mateusz Skoczylas. Asystował mu Mike Huras.

Biało-Czerwoni na prowadzeniu! Mike Huras wykorzystał błąd rywali, ruszył lewą flanką i dokładnie dograł w kierunku Mateusza Skoczylasa. Napastnik tylko dostawił nogę.

1
6'

Z rzutu wolnego Jakub Krzyżanowski przeniósł piłkę nad poprzeczką. Niewiele brakowało.

2
5'

Żółtą kartkę otrzymał Levente Kubicsek.

Węgry U-17
1
1
1
1
3'

Mateusz Skoczylas szukał sobie miejsca do strzału. Napastnik był skutecznie powstrzymywany i wycofał piłkę.

2
1
1
1'

Odważne wyjście Miłosza Piekutowskiego. Bramkarz ugasił pożar przed polem karnym.

3
2
19:56

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Milos Milanović z Serbii.

2
1
19:55

Polska: Miłosz Piekutowski - Dominik Szala, Igor Orlikowski, Jakub Krzyżanowski, Krzysztof Kolanko, Maksymilian Sznaucner, Karol Borys, Filip Rejczyk, Filip Wolski, Mateusz Skoczylas, Mike Huras.

2
1
1
1
19:52

Węgry: Aron Yaakobishvili - Attila Girsik, Adam Umathum, Dominik Kaczvinszki, Levente Kubicsek, Noah Fenyo, Hunor Nemeth, Szilard Szabo, Martin Kern, Adam Bagi, Benedek Simon.

2
2
19:51

Na inaugurację mistrzostw Polska rozbiła Irlandię 5:1. Podopieczni Marcina Włodarskiego spisali się rewelacyjnie.

3
2
19:49

Przed Polakami drugi mecz w ramach mistrzostw Europy U-17. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się z gospodarzami turnieju, Węgrami. Początek o godz. 20.