3:1 - Rakitić zmylił bramkarza i strzałem przy lewym słupku do bramki!

7
20
35
komentarz

2:1 - strzał Manciniego w środek bramki. Bounou rzucił się, ale nogą odbił piłkę!

20
14
6
27
36
komentarz

2:1 - mierzony strzał Lameli przy prawym słupku. Bramkarz wyczuł intencje, ale nie był w stanie odbić piłki.

17
8
5
11
31
komentarz

1:1 - mocny strzał Cristante w lewy dolny róg. Piłka w bramce!

47
16
4
5
17
komentarz

1:0 - pewny strzał Ocamposa. Bramkarz w przeciwnym rogu.

komentarz

Za moment zaczynamy. Zawodnicy będą uderzać na bramkę, za którą siedzą fani Sevilli.

Drużyna Sevilla FC wykonuje pierwsza
Która drużyna wygra konkurs "jedenastek""?
komentarz

Sędzia zakończył granie. Zwycięzcę wyłoni konkurs "jedenastek".

59
30
13
11
13
120+11'

Smalling uderzał po dograniu z kornera Zalewskiego. Piłka spadała i trafiła w poprzeczkę!

14
10
19
16
15
120+11'

Wszyscy mają dość tego meczu, za wyjątkiem sędziego, który dobrze się bawi.

19
51
5
7
14
120+10'

Faul w okolicach pola karnego i kolejna kartka w meczu.

19
15
7
10
7
120+8'

Szaleństwo trwa. Zapewne pogramy jeszcze przez 2-3 minuty.

11
9
7
5
15
120+8'
3
120+7'
Marcao Teixeira #23
11
10
5
6
7
120+5'
21
15
7
6
8
120+4'

Gudelj i Ibanez ponownie leżą na murawie. Ile można...

6
8
5
7
8
120+2'

Mogło być groźnie pod bramką Romy, ale zabrakło dokładności zawodnikom Sevilli.

17
10
9
5
7
120+1'
Sevilla FC
17
13
5
5
6
120'

Kolejne 6 minut przed nami.

10
8
12
7
15
120'
Edoardo Bove #52
9
7
7
5
7
119'

Nerwowo przy ławkach. W roli głównej Jose Mourinho. To wszystko to także jest gra.

14
9
7
9
8
117'

Piłkarze są już bardzo zmęczeni. Wszyscy czekają na rzuty karne, a do 2. części dogrywki sędzia jeszcze trochę doliczy.

8
5
5
7
8
115'

Roma na dłużej z piłką na połowie Sevilli, ale w pole karne rywala rzymianie nie są w stanie się przedostać.

6
4
4
7
8
111'

Przerwa w grze. Jeden z graczy Romy jest opatrywany na murawie. Rozcięta skóra jest zszywana. Mecz się jeszcze bardziej przedłuży.

3
3
2
10
12
110'
11
8
2
3
4
109'

Fernando i Matić ostro starli się w środku pola. Faulu nie było, ale siniaki będą.

2
2
3
3
3
107'

Długo na uderzenie decydował się Gudelj. W końcu przymierzył, ale dość daleko od bramki Sevilli.

2
1
2
3
4
czas Druga połowa dogrywki
106'
106'

6
105'

Dwie minuty doliczył sędzia. Na jakiej podstawie? Pytamy.

6
9
4
6
6
105'
8
5
6
10
21
104'

Wkrótce koniec 1. części dogrywki i wciąż nic nie wiemy. Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu zobaczymy rzuty karne.

6
6
3
2
2
101'

Cierpliwa stara się być Sevilla. Jednak hiszpański zespół musi coś zmienić w swojej grze, jeśli marzy o uniknięciu rzutów karnych.

6
2
1
2
1
98'

Kolejna akcja Sevilli. Wszystko trwało bardzo długo. W końcu Suso dośrodkował, ale zbyt niechlujnie i piłkę wybili obrońcy.

8
4
5
2
4
96'

Zagranie do Zalewskiego, strzał reprezentanta Polski został jednak zablokowany.

7
3
2
5
3
94'
1
1
1
1
2
94'
1
1
1
1
2
93'

W dogrywce obraz gry nie zmienia się. Przy piłce Sevilla, Roma czeka na swój moment.

3
1
1
3
3
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
25
16
5
5
2
komentarz

Regulaminowy czas za nami. Czekamy na dogrywkę.

5
3
3
2
1
90+6'

Seria uderzeń na bramkę Romy. Dość szczęśliwie, ale rzymianie z opresji wyszli na cało.

6
4
6
8
7
90+2'

Na strzał zdecydował się Suso. Piłka minęła bramkę Romy.

7
1
2
3
5
90'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

11
7
3
3
3
89'

Sevilla chce zakończyć mecz bez dogrywki. Hiszpańska drużyna stara się atakować, ale jest świadoma, że w tyłach musi uważać.

9
6
4
3
4
86'

Lewą nogą z ok. 30 metrów uderzył Suso. Ibanez głową wybił piłkę na korner.

7
3
5
3
6
83'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Romę! Pellegrini technicznie do Belottiego, ale ten uderzając z pierwszej piłki spudłował z siedmiu metrów!

7
6
4
6
7
81'

Ostro zrobiło się na boisku. Sporo pracy ma w meczu sędzia. Co chwilę z pretensjami ruszają do niego zawodnicy.

2
3
4
5
8
80'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu konieczna będzie dogrywka. Lepiej w końcówce prezentuje się Sevilla, ale w potyczce wciąż jest remis.

3
6
3
2
2
77'

Po analizie VAR sędzia anulował "jedenastkę"! Faulu nie było!

11
14
6
5
8
76'

Ocampos w polu karnym uciekł Ibanezowi i został kopnięty. Sędzia podyktował rzut karny dla Sevilli!

7
2
2
7
8
75'
74'

Celik ostro potraktował Lamelę i kolejna kartka dla gracza Romy.

1
1
2
4
3
71'

Atak pozycyjny Sevilli. Wszystko długo trwało, bardzo długo. W końcu piłka znalazła się w polu karnym Romy, ale zabrakło uderzenia.

2
2
2
2
2
68'
67'

Po rzucie wolnym pod bramką Sevilli powstało zamieszanie. Sytuacyjnie uderzył Abraham, Bounou odbił piłkę. Po chwili poprawiał Ibanez, ale fatalnie przymierzył z ośmiu metrów!

3
1
5
5
4
66'

Nerwowo zrobiło się na boisku. Przewinił Rakitić, a później gracze Romy mieli kolejne pretensje do arbitra.

1
1
1
3
4
66'
3
6
4
2
2
65'
1
1
3
4
2
64'

Atakować stara się Roma. Sevilla po dobrych minutach po golu, teraz skupiła się na obronie.

2
1
1
2
2
61'

Pellegrini uderzył z rzutu wolnego z ok. 28 metrów. Trafił jednak w mur.

3
3
4
2
3
58'

Zdobyty gol dodał wiary graczom Sevilli. Teraz to Roma zaczyna mieć problemy.

5
5
6
4
5
Losy meczu rozstrzygną się w regulaminowym czasie?
2
2
2
2
2
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gianluca Mancini. Wszystko zaczyna się od początku! Dośrodkowanie z prawej strony Navasa, a nadbiegający Mancini chcąc uprzedzić En Nesyriego udem wbił piłkę do własnej bramki! 1:1!

8
12
12
18
20
52'

Zagranie w pole karne do nadbiegającego Tellesa. Strzał z pierwszej piłki poszybował jednak ponad bramką!

2
2
2
2
3
51'

Roma stara się wysoko atakować rywala i utrudniać konstruowanie akcji już w okolicach pola karnego Sevili.

3
2
2
2
2
48'

Za ostro poczynał sobie Mancini i kolejna kartka w meczu.

5
3
3
4
3
46'

Suso znalazł miejsce do uderzenia z ok. 25 metrów. Trafił jednak w dobrze ustawionego obrońcę.