(0:0)
Zakończony
West Ham United
komentarz

Koniec, koniec, koniec! West Ham wygrywa z Fiorentiną 2:1 w finale Ligi Konferencji Europy!

16
9
2
5
2
90+8'

Czas doliczony już dawno upłynął.

7
4
2
3
1
90+8'
4
3
2
5
90+7'

Londyńczycy nie pozwalają rywalom podejść pod własne pole karne.

6
6
5
2
90+5'

Desperackie próby Fiorentiny, ale West Ham dobrze się broni.

13
2
1
3
1
90+4'

Ależ blisko trofeum West Ham United. Zostało półtorej minuty.

10
3
1
1
90+4'
90+2'

Bowen wrócił na własną połowę i był faulowany przez Bonaventurę. Nieudana akcja Fiorentiny.

1
1
1
3
1
90+2'

Sędzia dolicza minimum 5 minut!

2
3
2
3
3
90'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Lucas Paqueta.

Co za historia! W 90. minucie West Ham strzela gola na 2:1! Ależ radość w sektorach zajmowanych przez angielskich kibiców. Bowen urwał się defensywie rywala i zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z Terracciano. Kapitalne podanie Paquety - nie było mowy o spalonym!

24
15
6
5
4
89'

Mocny strzał Amrabata zza pola karnego. Kąśliwy, nieprzyjemny, ale broni Areola.

3
1
1
86'

Mocne dośrodkowanie Rice'a z rzutu wolnego, ale po raz kolejny bardzo dobrze w defensywie zawodnicy Fiorentiny.

3
2
2
85'

Amrabat sprokurował groźny rzut wolny z bocznego sektora boiska.

1
1
1
85'
84'
wchodzi Wchodzi
Igor Julio #98
schodzi Schodzi
84'

Biraghi tym razem uderzył z czterdziestu metrów. Bardzo niecelnie.

83'

Miękka wrzutka Amrabata w pole karne. Emerson wybija piłkę, nie pozwalając rywalom na oddanie strzału.

81'

Terracciano musiał interweniować na linii po niespodziewanym strzale głową Soucka z kilkunastu metrów.

1
1
81'

Dziesięć minut do końca podstawowego czasu gry. Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami dogrywki. Przewaga Fiorentiny, lecz brakuje konkretów, by strzelić drugiego gola.

78'

Ranieri ma problem. Łapią go skurcze.

1
1
4
2
1
77'

Biraghi miał dużo miejsca przed polem karnym, uderzył prawą nogą, ale za lekko i za blisko środka bramki. Tym razem pewnie Areola.

2
3
1
2
1
77'

Fiorentina odpowiada zablokowanym strzałem Saponary zza pola karnego.

1
1
1
1
1
76'
76'

Coufal oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

1
75'

No właśnie, ale wystarczyła jedna strata i kontrę miał West Ham. Paqueta faulowany taktycznie przez Milenkovicia.

1
1
75'
1
1
74'

Zdecydowana przewaga Fiorentiny w ostatnich minutach.

2
1
72'

Tu już mogło być 2:1 dla Fiorentiny! Cabral wycofał piłkę na szesnasty metr do Mandragory, uderzenie bez przyjęcia, ale nie trafia w bramkę pomocnik Violi!

1
1
1
4
71'

Antonio w sytuacji sam na sam z Terracciano i broni golkiper Fiorentiny! Ale... i tak był spalony.

1
2
1
1
2
70'

Fiorentina miała rzut wolny, ale piłkę spokojnie złapał Areola. Uderzał Mandragora.

1
1
1
1
2
69'

Zrobił nam się mecz. Pytanie tylko, czy nie można było tak od początku?

2
67'

Gol! Strzelił Giacomo Bonaventura. Asystował mu Nicolas Gonzalez.

Ależ przyspieszył nam ten mecz. Fiorentina wyrównuje w mgnieniu oka! Bonaventura oddał płaski strzał i zaskoczył Areolę! Wszystko zaczęło się od długiego podania w pole karne i odegrania Nicolasa Gonzaleza.

6
2
3
3
4
66'

Tymczasem kontra Fiorentiny. Nicolas Gonzalez w polu karnym, podanie do Cabrala, ale ten jest blokowany.

1
1
1
1
1
66'
1
1
1
1
66'

Na spalonym Bowen po odegraniu Antonio. West Ham przesunął ciężar gry na połowę przeciwnika.

63'

Olbrzymia radość w drużynie z Londynu. Benrahma wskoczył na płot i wpadł w objęcia kibiców.

2
1
62'

West Ham na prowadzeniu! Benrahma podszedł do piłki i trafił bardzo pewnie! 1:0!

12
9
2
2
2
62'
61'
60'

Wszystko jasne. West Ham ma rzut karny!

11
2
1
2
3
59'

Sędzia idzie do monitora!

2
1
2
59'

Bowen opanował piłkę klatką piersiową i po chwili lekko trącił ją Biraghi.

1
59'

VAR znów w akcji.

2
2
1
1
1
58'

Mamy kontrowersję! Bowen był w polu karnym Fiorentiny i nagle zaczął protestować. Domaga się rzutu karnego za zagranie piłki ręką!

1
1
57'

Celny strzał! Kouame kopnął mocno zza pola karnego, lecz Areola spokojnie złapał piłkę. Zabrakło mocy.

56'

Zaledwie 105 podań wymienili zawodnicy West Hamu. Ponad trzy razy mniej niż rywale.

1
1
1
1
1
55'

Niewiele się zmieniło w porównaniu do pierwszej połowy. Niestety, ale pachnie nam do dogrywką i to taką na 0:0.

1
1
1
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Nayef Aguerd.

Nayef Aguerd #27
1
1
1
1
52'

Kolejne bardzo ostre starcie w powietrzu. Nicolas Gonzalez z dużym impetem oberwał od Aguerda.

51'

I kolejna przerwa. Piłka wybita poza boisko, bo leży Nicolas Gonzalez. Trafiony w twarz przez Benrahmę. Sędzia uznał, że przypadkowo.

1
50'

Cabral wrócił we własne pole karne i zażegnał niebezpiecznej sytuacji.

49'

Jedna z nielicznych akcji Anglików. Benrahma uderzał z narożnika pola karnego, ale piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny.

48'

Fiorentina ruszyła do ataku od samego początku, choć w dalszym ciągu brakuje konkretów pod polem karnym West Hamu.