1
3
5
90+1'

Już w doliczonym czasie zamiast wyczekiwanego przez kibiców gospodarzy wyrównania, padła bramka na 1:3. Lucjan Klisiewicz jest kolejnym skutecznym zmiennikiem Tomasza Tułacza i strzelił gola w sytuacji sam na sam z Mikołajem Biegańskim po absurdalnej wywrotce Borisa Moltenisa.

Asysta:
103
77
8
14
25
90'

Doliczone pięć minut.

4
7
5
3
12
89'

Ile doliczy Piotr Lasyk?

4
3
3
6
10
88'

Wiślacy złapali kontakt z gośćmi. 1:2!

1
3
2
6
86'

Podniosła się wrzawa. Wiślacy o gola od doprowadzenia do remisu.

36
20
9
14
30
84'

Gol! Strzelił Alex Mula. Asystował mu Igor Łasicki.

Wisła Kraków dodała pikanterii końcówce meczu golem na 1:2 w 84. minucie. Alex Mula opanował piłkę blisko pola karnego i pokonał Kewina Komara uderzeniem z dystansu. Golkiper Puszczy Niepołomice nie poradził sobie po rykoszecie od Jakuba Bartosza. Futbolówka znalazła się w siatce za kołnierzem bramkarza.

99
32
21
28
80
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu gospodarzom. Kompletnie nieudane dośrodkowanie Davida Junci nie nadawało się do oddania uderzenia i futbolówka uciekła poza boisko. Kewin Komar pokazał swoim kompanom z Puszczy Niepołomice, że nie ma żadnego powodu do niepokoju.

21
7
5
5
11
78'

Przewinienie Luisa Fernandeza na połowie przeciwnika. Lider Wiślaków nie potrafi dać pozytywnego impulsu swoim kompanom.

21
6
2
7
10
76'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Rok Kidric. Wchodzi: Lucjan Klisiewicz.

6
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu była szansa na wepchnięcie piłki z bliska do bramki Kewina Komara. W nielicznych sytuacjach podbramkowych brakuje skuteczności gospodarzom. Nie pomagają coraz bardziej nerwowe okrzyki z trybun.

19
16
4
5
5
73'

Kolejna niezgrabna wymiana podań podopiecznych Radosława Sobolewskiego. Sytuacja została wyjaśniona przez Kevina Komara po przyblokowanym dośrodkowaniu Alexa Muli.

20
13
4
5
7
70'

Gorące konsultacje sztabu szkoleniowego niepołomiczan. Niewiele dzieli ich od wejścia do finału baraży. Jeszcze możliwość przeprowadzenia dwóch zmian przed gośćmi.

19
4
5
3
6
68'

Za dużo się nam tu nie dzieje. Puszcza Niepołomice nie musi szaleć i koncentruje się na przesuwaniu w obronie. Na pewno trafienie kontaktowe doda pikanterii widowisku, ale czy je zobaczymy?

6
4
2
2
10
65'
64'

Tym razem akcja gospodarzy zakończyła się niedokładnym kopnięciem Alexa Muli. W taki sposób Wiślakom nie uda się wybić z odpowiedniego rytmu w obronie podopiecznych Tomasza Tułacza.

6
6
1
1
2
61'

Miki Villar przeprowadził akcję indywidualną na prawej stronie boiska i poradził sobie z przeciwnikiem. Stworzona przez tego zawodnika przewaga nie została wykorzystana przez Angela Rodado. Uderzenie napastnika Wiślaków było zdecydowanie niecelne.

6
12
2
3
4
60'
3
3
5
1
2
57'

Nieporozumienie z udziałem Mikiego Villara. Piłka uciekła Wiślakom, a tak generalnie ucieka im czas na doprowadzenie do remisu. Z dymu po racowisku nie wyłaniają się na razie sytuacje podbramkowe.

12
7
2
2
3
54'

Będzie trochę dymu. Powód raczej oczywisty.

8
4
2
6
53'

W 53. minucie blisko był David Junca, ale uderzył w słupek.

7
8
1
3
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Kewin Komar za opóźnianie gry.

7
3
1
3
8
50'

Wiślakom pozostało 45 minut na uratowanie się przed zakończeniem sezonu. Piłka została przeniesiona na połowę niepołomiczan, co nie było specjalnym zaskoczeniem.