1
2
2
komentarz

Pokonaliśmy Maltę 2:0. O naszym ewentualnym awansie do półfinału zadecyduje mecz z Włochami.

1
2
1
1
1
90+2'

Akcja Pieńki, ale zabrakło spokoju w końcowej fazie.

5
2
1
3
2
90'
K. Urbański #10
Polska U-19
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Poszukajmy trzeciego gola.

1
1
89'

Indywidualna akcja Brzozowskiego, strzał został zablokowany, po chwili poprawka z dystansu Bugaja. Obok słupka!

2
1
1
87'

Wycofanie do Urbańskiego. Strzał z pola karnego minął dalszy słupek o pół metra.

1
2
1
85'
wchodzi Wchodzi
S. Gatt #19
schodzi Schodzi
B. Tuma #9
1
85'
B. Buhagiar #13
A. Borg #2
1
83'

Jeszcze jeden gol i mijamy w tabeli Włochów. A w 3. kolejce zagramy właśnie z Italią.

1
1
82'

Gol! Strzelił T. Pienko. Asystował mu M. Kowalczyk. Kowalczyk w polu karnym zgrał piłkę do Pieńki, ten wyczekał moment i spokojnie trafił do bramki z siedmiu metrów! 0:2!

1
81'

Maltańczycy już wyraźnie opadli z sił. Kolejna kartka za faul.

A. Borg #2
Malta U-19
1
1
78'
A. Kozubal #6
I. Strzalek #20
1
1
78'
D. Bugaj #7
M. Matysik #4
1
1
77'

Kontra Polaków, Pieńko z pola karnego zagrał do dwunastego zawodnika z Japonii, czyli... "Donikogo".

1
4
2
75'

Kwadrans do końca. Prowadzimy jedną bramkę, wydaje się, ze mamy mecz pod kontrolą. Potrzebujemy jednak jeszcze dwóch goli.

2
2
73'

Strzał z pola karnego Pieńki odbił bramkarz. Nie udało się poprawić.

2
2
1
71'
N. Cross #7
D. Letherby #17
1
1
1
71'
L. Caruana #16
B. Hili #11
1
1
70'

Matysik trafił w twarz rywala i został ukarany.

Polska U-19
1
1
1
66'

Polacy potrzebują jeszcze dwóch goli, wówczas przed ostatnim meczem z Włochami będą w tabeli wyżej. Na boisku podostrzyła grę Malta.

2
1
66'
B. Hili #11
Malta U-19
3
3
1
1
63'
J. Nsangou #16
3
1
63'
B. Borg #20
A. Bridgman #18
1
1
62'

Co ciekawe, sędzia początkowo puścił grę, po chwili się zreflektował. Kowalczyk wrócił do zdrowia.

1
1
1
1
61'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał D. Scicluna. Siły się wyrównały. Ostre wejście w Dylana Scicluny w nogi Kowalczyka. Piłkarski bandytyzm.

D. Scicluna #10
Malta U-19
6
4
61'

Płaski strzał Luki Scicluny, piłka przeleciała dwa metry obok słupka.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Jak zareaguje Malta? Pamiętamy, że gramy w osłabieniu, ale teraz będzie więcej miejsca z przodu.

1
59'

Gol! Strzelił I. Strzalek. Mamy toooooooooooo! W zamieszaniu uderzył Urbański. Do piłki dopadł Strzałek i wpakował do siatki! 0:1!

Polska U-19
12
6
1
1
56'

Próba Strzałka, ale dość nieśmiało, bez wiary. Od bramki Maltańczycy.

1
53'

Polakom udało się oddalić grę od własnej bramki. Jednak to wciąż Maltańczycy dyktują warunki.

1
1
1
3
5
50'

Brzozowski wpadł w pole karne, strzał był jednak zbyt anemiczny i bramkarz pewnie interweniował.

1
1
2
49'

Skandaliczne zachowanie naszej defensywy i bramkarza. Po stracie piłki trafiła ona do Bridgmana, a ten przestrzelił. Do bramki miał dziesięć metrów i większą jej część pustą!