Zakończony
Manchester United
90+11'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Fabio Vieira.

Niesamowite sceny w Londynie. Fabio Vieira wypuścił na wolne pole Gabriela Jesusa, który z łatwością ograł przeciwnika i przypieczętował zwycięstwo Arsenalu. To była fantastyczna akcja.

7
7
1
90+9'
1
1
1
1
1
90+6'

Gol! Strzelił Declan Rice. Asystował mu Bukayo Saka.

Szaleństwo w Londynie! Declan Rice przechyla szalę zwycięstwa na korzyść Arsenalu w szóstej minucie doliczonego czasu. Defensywny pomocnik przełamał ręce Andre Onany po stałym fragmencie gry.

8
9
1
1
1
90+4'

Trwa oblężenie pola karnego gości. Zawodnicy Arsenalu cierpliwie wymieniają podania.

1
1
1
1
90+2'

Manchester United postawił twarde warunki wicemistrzom Anglii. Rywalizacja jest naprawdę wyrównana.

1
1
1
1
90'

Arbiter doliczył jeszcze osiem minut!

3
2
1
1
89'

Alejandro Garnacho znalazł drogę do siatki, ale sędzia uznał, że był na spalonym. Nie ma bramki dla Manchesteru United.

2
3
1
2
3
89'
1
86'

Defensywa Manchesteru United dzielnie odpiera ataki gospodarzy. Londyńczycy nie odpuszczają.

1
1
84'

Zegar tyka, a na Emirates Stadium mamy remis 1:1. W końcówce Arsenal próbuje przejąć inicjatywę.

7
2
1
1
84'
81'

Bukayo Saka miał piłkę meczową na nodze. Skrzydłowy nie potrafił zaskoczyć Andre Onany, który instynktownie interweniował.

1
1
80'

Wygląda na to, że Erik ten Hag szykuje kolejne zmiany. Holenderski menadżer chce dać impuls drużynie.

1
78'

Bukayo Saka przewrócił się w polu karnym. Anthony Taylor pozostał niewzruszony.

1
76'
wchodzi Wchodzi
Takehiro Tomiyasu #18
schodzi Schodzi
75'

Kwadrans do końca. Antony chciał strzałem z dystansu zaskoczyć defensywę Arsenalu, ale nic z tego nie wyszło.

1
1
1
1
76'
73'

Rasmus Hojlund dał sygnał drużynie do ataku. Duńczyk poluje na gola w premierowym spotkaniu.

71'

Zapowiada się na podział punktów w najciekawszym meczu kolejki Premier League. Manchester United nie ma pomysłu w ofensywie.

1
1
1
68'

Gabriel Martinelli strzelił tuż obok prawego słupka. Andre Onana odetchnął z ulgą.

68'
2
1
1
67'
65'
1
1
63'

Manchester United zbliża się do bramki Arsenalu. W drugiej połowie Aaron Ramsdale nie miał zbyt wiele pracy.

1
1
1
61'

Anthony Taylor zmienił zdanie. Sędzia uznał, że Kai Havertz próbował wymusić "jedenastkę".

2
59'

Rzut karny dla gospodarzy! Kai Havertz przewrócił się w polu karnym po wejściu Aarona Wan-Bissaki.

1
1
2
1
1
58'

Starania Arsenalu spaliły na panewce. Goście oddalili grę od własnej bramki.

56'

Rasmus Hojlund intensywnie się rozgrzewa. Duński snajper prawdopodobnie doczeka się debiutu w nowych barwach.

1
54'

Ależ było blisko! W stuprocentowej sytuacji Anthony Martial został zablokowany przez Williama Salibę.

1
53'

Po zmianie stron Arsenal wciąż dłużej utrzymuje się przy piłce. Eddie Nketiah nie trafił w światło bramki.

51'

Kolejna próba Martina Odegaarda. Lisandro Martinez skutecznie powtrzymał reprezentanta Norwegii.

1
50'

Piłkarze Arsenalu domagają się rzutu karnego. Wydawało się, że interwencja Antony'ego była bezbłędna.

49'

Declan Rice rozdziela piłki w środku pola. Defensywny pomocnik był bohaterem największego transferu podczas letniego okienka w Europie.

47'

Ben White nieco się przeliczył. Po wrzutce prawego obrońcy piłka trafiła do koszyczka Andre Onany.

czas Druga połowa
45+2'

Po stronie Arsenalu wyróżnia się Gabriel Martinelli. Brazylijczyk zaliczył asystę i napędza kolejne akcje.

1
1
1
45'

Trzy minuty doliczył arbiter.

1
44'

To mógł być groźny kontratak Manchesteru United. Christian Eriksen został zatrzymany faulem.

1
1
1
42'

Obraz gry się nie zmienia. Arsenal jest stroną przeważającą, ale na tablicy widnieje wynik 1:1.

1
1
40'
Arsenal FC
2
2
4
1
39'

Z dystansu huknął Marcus Rashford. Piłka wylądowała na trybunach Emirates Stadium.

2
2
38'
1
1
1
2
2
36'

Z konieczności menadżer Manchesteru United wystawił Diogo Dalota na lewej stronie. Portugalczyk jest nominalnym prawym obrońcą.

34'

Arsenal wypracował sobie optyczną przewagę. Drużyna gości jak dotąd jest jednak zabójczo skuteczna.

32'

Silne uderzenie Christiana Eriksena zza pola karnego. Duńczyk wywalczył stały fragment gry.

2
2
31'

Rozwiązał się worek z bramkami, a Arsenal próbuje pójść za ciosem. Niecelna wrzutka Bukayo Saki z prawej flanki.

2
2
2
28'

Gol! Strzelił Martin Odegaard. Asystował mu Gabriel Martinelli.

Ależ mecz na Emirates Stadium! Arsenal odpowiada po kilkudziesięciu sekundach. W roli głównej wystąpił Martin Odegaard, który celnie uderzył z krawędzi pola karnego.

17
17
2
5
5
27'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Christian Eriksen.

Pierwsza akcja gości i mamy bramkę! Po uderzeniu Marcusa Rashforda piłka odbiła się od prawego słupka, a następnie wpadła do siatki. Aaron Ramsdale nie zdołał uratować Arsenalu.

9
8
1
5
13
25'

Po zagraniu z głębi pola Gabriel Magalhaes nie pozwolił dojść do głosu Anthony'emu Martialowi.

1
1
23'

Przerwa na nawodnienie. Mikel Arteta przekazuje wskazówki swoim podopiecznym.

1
1
1
21'

Powoli zarysowuje się przewaga Arsenalu. Rywale nie przedstawiają żadnych argumentów w ataku.

2
1
2
2
2
19'

Bukayo Saka dobrze dograł z rzutu rożnego. Declan Rice dopadł do piłki i przeniósł ją nad poprzeczką.

2
1
18'

Próba Martina Odegaarda zza pola karnego. Jeden z obrońców gości stanął na drodze Norwega.

1
17'

"Czerwone Diabły" mają problem z wydostaniem się z własnej połowy. Gospodarze naciskają coraz mocniej.

2
2
1
15'

Andre Onana skutecznie interweniował po wrzutce z rzutu rożnego. Londyńczycy jednak szybko odzyskali piłkę.

1
1
1
13'

Kai Havertz fatalnie skiksował w polu karnym. To mogła być bramka!

4
2
11'

Manchester United gra nieco zachowawczo. Przyjezdni czekają na okazję do kontrataku.

1
2
2
2
1
9'

Na ławce rezerwowych gości między innymi Rasmus Hojlund i Sergio Reguilon. Być może obaj dzisiaj zadebiutują.

1
7'

Odważne wyjście Andre Onany. Bramkarz był naciskany przez Eddiego Nketiaha i sprezentował piłkę gospodarzom.

1
5'

Dobry początek w wykonaniu Arsenalu. Podopieczni Mikela Artety prowadzą grę.

1
3'

Kolejna akcja Gabriela Martinellego. Tym razem Brazylijczyk zdecydował się na strzał i został zablokowany.

1
2'

Już zrobiło się gorąco w pobliżu bramki gości. Dośrodkowanie Gabriela Martinellego było jednak niedokładne.

1
czas Start meczu
Kto wygra mecz?
Arsenal
Będzie remis
17:25

W trwającym sezonie Jakub Kiwior rozegrał już 91 minut. Tym razem menadżer Arsenalu postawił na Ołeksandra Zinczenko, jeśli chodzi o lewą stronę defensywy.

17:22

Przed sezonem Manchester United okazał się lepszy w meczu kontrolnym z Arsenalem. W lipcu zwycięstwo 2:0 ekipie Erika ten Haga zapewnili Bruno Fernandes i Jadon Sancho.

17:19

Niedzielny szlagier Premier League poprowadzi doświadczony sędzia, Anthony Taylor.

17:16

Victor Lindelof zastępuje Raphaela Varane'a.

17:13

Niestety, Jakub Kiwior na ławce rezerwowych.

17:10

Przed nami klasyk Premier League. O godz. 17:30 rozpocznie się konfrontacja Arsenalu z Manchesterem United na Emirates Stadium. Na ten moment gospodarze mają jednopunktową przewagę nad "Czerwonymi Diabłami".