(1:0)
Zakończony
ŁKS Łódź
komentarz

Legia pokazała, że w sezonie cel ma jeden: mistrzostwo. ŁKS po powrocie do PKO Ekstraklasy starał się pogrozić Wojskowym, ale w decydującym momencie zawodził Tejan. W efekcie gospodarze wygrali 3:0.

3
1
1
90+2'

Jesteśmy na połowie ŁKS-u. Miejscowi fani już od dłuższego czasu świętują wygraną.

7
4
2
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
1
2
6
88'

Ucierpiał Letniowski, ale za moment gracz ŁKS-u pozbiera się z murawy.

1
1
85'

Gracze Legii wysoko atakują łodzian, ŁKS bezradny i już raczej marzy o końcu tego nierównego spotkania.

9
2
2
1
1
82'
ZMIANA
2
1
2
1
3
81'
ZMIANA
6
1
1
1
1
81'
ZMIANA
80'

Z pola karnego uderzał Gual, Bobek uratował ŁKS!

4
2
1
4
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'

Tejan psuje łodzianom tyle, ile może. Przed momentem zdjął z nogi piłkę Dankowskiemu, który w polu karnym już składał się do strzału.

2
1
77'

Starał się uderzać Ramirez. Piłka trafiła jednak w obrońcę i szansa na premierowego gola dla łodzian przepadła.

1
1
2
74'

Łodzianie starają się zagrozić Legii, ale mają problemy z przedostaniem się w pole karne gospodarzy. Wojskowi mają spotkanie pod kontrolą.

2
2
2
1
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
70'

Wszołek już zaliczył dwie asysty. Poszukał gola. Strzał z ok. 17 metrów był wyraźnie niecelny.

4
2
1
2
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Bartosz Slisz. ŁKS na kolanach! Slisz do Pekaharta, a ten mocnym strzałem z pola karnego trafił na 3:0!

17
9
3
5
8
67'

Gual minął rywala i zagrał, jak mawia Dariusz Szpakowski, na pamięć. W polu karnym były tylko koniki polne i dwa żuczki skubiące trawę.

2
5
1
1
1
65'

Legia kolejny raz w polu karnym ŁKS-u. Tym razem zabrakło uderzenia na bramkę. Wojskowi szukają bramki numer trzy.

2
2
1
2
63'
ZMIANA
61'
ZMIANA
1
6
1
1
2
59'

Powinno być 3:0! Kontra Legii, Muci na czwarty metr do Pekharta, ale ten nie był w stanie wbić piłki do bramki. Uderzył metr obok słupka!

6
6
2
7
7
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Paweł Wszołek. Dogranie z lewej strony, Bobek nie był w stanie złapać piłki. Wszołek nie uderzał, ale odegrał na trzeci metr, a tam Pekhart głową wbił piłkę do siatki! 2:0!

27
16
6
6
9
55'

Odpowiedź łodzian, Szeliga kropnął z dystansu, ale tam, gdzie stał Tobiasz.

2
2
54'

Kun do Wszołka, strzał głową z sześciu metrów odbił Bobek! Dzieje się przy Łazienkowskiej!

4
1
2
1
3
53'

Szeliga w sytuacji sam na sam w bramkarza, ale wcześniej był spalony.

2
3
2
51'

Tejan przez niemal pół boiska bieg naprzeciwko Tobiasza, ale w sytuacji sam na sam uderzył w słupek! Powinien być remis!

2
3
1
3
5
49'

Niewiele potrafi zdziałać, jak na razie, z przodu Tejan. Augustyniak nie pozwala napastnikowi ŁKS-u na byt wiele.

2
1
1
1
2
47'

Po dograniu Wszołka uderzył Kun, piłka została zablokowana. Po chwili strzał poszybował w światło bramki, Bobek skutecznie interweniował.