(2:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Cztery gole padły w Mielcu. Do przerwy Stal prowadziła z Cracovią 2:0, ale po zmianie stron krakowianie doprowadzili do remisu.

2
2
2
1
2
90+8'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
4
90+6'

Merilouto uderzył z woleja, Madejski odbił piłkę na korner!

1
1
4
2
4
90+5'

Mocny strzał z dystansu jednego z graczy Stali. Kilka pięter ponad bramką Madejskiego.

1
3
2
2
4
90+3'

Stal na połowie Cracovii, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Pasów.

4
3
2
5
4
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

4
3
5
5
5
90'

Trafiony w twarz korkami Śmiglewski. Młokos Stali cierpi.

2
1
1
1
5
89'
ZMIANA
88'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Kai Meriluoto #42
schodzi Schodzi
1
2
87'

Drużyny sprawiają wrażenie, że cenią punkt. W końcówce nikt nie chce ryzykować.

2
2
3
2
4
84'

Nieśmiała próba mielczan. Piłka poszybowała ponad bramką Madejskiego.

3
4
1
3
4
81'

Piłka przed bramką odbiła się od jednego z zawodników Stali i trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Kochalskiego!

2
2
5
6
7
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'

Cracovia ma więcej z gry. Stal, podobnie jak na początku meczu, przyczajona.

2
2
2
3
75'
ZMIANA
75'

Problemy ma Hoskonen. Zawodnik Cracovii jest opatrywany przez medyków.

1
2
3
72'

Spadło tempo akcji, ale wciąż nikt nie zamierza kalkulować.

1
1
2
1
2
69'
ZMIANA
Matthew Guillaumier #16
1
1
68'

Akcja za akcję. W Mielcu wchodzimy w decydujące fragmenty gry. Tutaj nikt nie zamierza kalkulować.

1
1
1
65'
ZMIANA
Ilya Shkurin #17
158
1
65'
ZMIANA
63'

Odgryza się Stal, uderzenie Wołkowicza poszybowało tam, gdzie stał Madejski.

2
1
1
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Rakoczy minął rywali przed polem karnym i uderzył z ok. 17 metrów nie do obrony! 2:2!

10
6
4
2
7
59'

Kallman w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale zamiast podawać uderzał. Górą Kochalski!

4
3
1
3
8
58'

Kontra Stali przerwana, Wołkowicz znalazł się na spalonym.

5
2
2
1
3
57'

Strzał Kallmana odbił Kochalski, Makuch nie zdążył z dobitką.

2
1
1
3
5
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Jaroszyński. Teraz zaczną się emocje! Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Jaroszyński i mocnym strzałem z woleja trafił do bramki. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. 2:1!

7
5
4
2
7
54'

Kochalski po zmianie stron jak na razie może się sporo wynudzić.

1
1
2
1
3
52'

Getinger z kornera, Wlazło zamykał dośrodkowanie, ale z bliska w bramkę nie trafił.

2
2
1
3
51'

Jaka reakcja Cracovii po przerwie? Żadna. Stal w ataku, gracze Pasów niczym dzieci we mgle.

3
3
1
3
49'
5
4
1
2
3
48'

Stal po przerwie stara się atakować i nie dopuszczać Cracovii pod własną bramkę.

3
2
2
4
czas Druga połowa
45'
komentarz

Cracovia dyktowała warunki meczu, ale to Stal zadała dwa ciosy i jest bliżej trzech punktów.

6
2
1
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
2
2
43'

Prostopadłe zagranie do Kallmana, ten jednak zabierał się do akcji jakby miał na plecach worek z cegłami.

1
1
1
1
2
42'

Mielczanie rozgrywają piłkę na połowie Cracovii, która straciła rezon po dwóch ciosach zadanych przez gospodarzy.

1
1
1
2
39'

Stal kontruje Pasy z coraz większą ochotą. Cracovia popełnia w defensywie błąd za błędem.

2
2
3
4
38'

Zamieszanie pod bramką Stali, ale nie miał kto wbić piłki do bramki mielczan!

3
3
3
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Domański. Asystował mu Ilya Shkurin. Cóż tam się dzieje! Kontra mielczan. Domański popędził z piłką, strzał z pola karnego odbił się jeszcze od Ghity i piłka znalazła się w bramce! 2:0!

7
33'

Cracovia po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Stali. Trochę zaskoczyła sytuacja drużynę gości.

2
1
1
1
4
30'

Kolejne wyjście mielczan. Strzał Wołkowicza był jednak słaby i do tego niecelny.

1
1
2
1
5
27'

Ukarany został Marcin Cabaj. Członek sztaby szkoleniowego skomentował decyzję sędziego. A my przypominamy sobie interwencje pana Marcina sprzed lat. A może lepiej nie.

1
3
2
2
27'

Już wątpliwości nie ma. Gol został uznany.

5
2
1
2
5
25'

Jeszcze sprawdzamy czy wcześniej nie był faulowany Rakoczy. Co na to wszystko VAR?

3
2
1
2
4
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilya Shkurin. Asystował mu Maciej Domański. Kontra Stali, Domański z własnej połowy zagrał do Shkurina, ten mocno uderzył z pola karnego. Madejski bez szans! 1:0!

Stal Mielec
15
9
3
8
22'
1
1
1
3
5
20'

Dogranie z kornera, Wlazło zgrywał piłkę, ale Shkurin nie był w stanie wbić jej do siatki z kilku metrów.

2
2
4
2
4
18'

Dobre dogranie Jaroszyńskiego, strzał głową Kallmana poszybował wprost w bramkarza.

1
1
4
2
4
16'

Cracovia ma więcej z gry. Stal Mielec jest przyczajona i czeka na swój moment w meczu.

6
3
2
3
5
13'

Wołkowicz zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej i tak był na spalonym.

5
3
3
4
4
11'

Niepewnie mielczanie w defensywie. Na swoje szczęście zawodnikom Stali udało się uratować i wybić piłkę.

1
1
1
1
2
8'

Dogranie z kornera, sprytny strzał głową oddał Jugas. Tuż ponad poprzeczką!

4
2
1
5
6
6'

Dogranie z prawej strony, strzał głową Makucha przeleciał obok bramki. Zawodnik Pasów uderzał z pięciu metrów!

3
2
2
2
5
6'

Cracovia przejęła inicjatywę. Gospodarze szukają okazji bramkowej, jak na razie bez efektu.

3
2
1
3
5
3'

W pierwszych minutach gra toczy się w środku pola. Jeszcze bez okazji bramkowych.