(0:0)
Zakończony
Ruch Chorzów
komentarz

Bez goli w derbach. To Ruch powinien cenić ten punkt. Więcej okazji w meczu miał Piast.

6
6
1
2
2
90+9'

Po dośrodkowaniu strzał Dziczka kapitalnie obronił Buchalik. Po chwili próba Bykowskiego i golkiper po raz kolejny uratował Ruch!

7
6
4
4
8
90+8'

Jeszcze będzie rzut wolny dla gliwiczan. Okazja do dośrodkowania.

6
2
3
4
6
90+7'

Czas gry już upłynął, ale jeszcze przez moment pogramy.

4
5
1
6
8
90+5'

Mieliśmy przerwę w grze. Ucierpiał Szymański. Gracz Ruchu wrócił do gry.

2
3
2
90+4'

Dziczek uderzył z ok. 25 metrów. Mocno, ale kilka metrów ponad poprzeczką!

7
3
3
3
2
90+2'

Ostatnia zmiana w Ruchu. Szur zastąpił Swędrowskiego.

4
4
3
1
2
90+1'

Piast stara się grać szybciej. Gospodarze muszą być jednak czujni w tyłach.

7
3
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

5
2
1
6
6
90'

Ostatnia zmiana w Piaście. Bykowski za Felixa.

3
3
1
88'

Sikora przypadkowo nadepnął Felixa. Gracz Piasta cierpi.

1
2
3
4
5
86'

Krykun uderzył płasko z pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy. Będzie rzut rożny.

6
2
1
84'

Kombinacyjna próba chorzowian pod bramką Piasta, ale zabrakło Ruchowi dokładności.

1
1
2
1
82'

Faul taktyczny Macieja Sadloka i żółta kartka w rękach sędziego.

1
1
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA
81'

Wójtowicz i Michalski zeszli z boiska. Weszli na nie w Ruchu Kasolik i Skwierczyński.

2
2
2
2
1
80'

Piast ponownie przycisnął. Ruch nie jest w stanie przejąć piłki.

7
5
2
2
2
78'

Krykun zastąpił Kądziora. Kolejna zmiana w Piaście.

3
2
1
1
1
78'

Po dośrodkowaniu i zamieszaniu Felix sfaulował Sikorę.

2
2
1
2
1
77'

Strata Ruchu na połowie Piasta. Kontra gospodarzy, Niebiescy uratowali się, ale będzie jeszcze korner.

5
1
1
1
75'

Sadlok dośrodkował z rzutu wolnego. Kirejczyk wybił piłkę na aut.

2
1
1
2
1
73'

Ruch w końcu znalazł się pod bramką Piasta, ale po raz kolejny Niebieskich brakowało zimnej krwi.

3
3
2
2
71'

Piast cały czas przeważa, ale nie potrafi zaskoczyć dość nerwowo grającego Ruchu Chorzów.

4
3
1
2
2
69'

Kirejczyk w Piaście zastąpił Chrapka.

6
3
1
1
2
67'

W środku pola piłkę przejął Chrapek. Uderzył z ok. 25 metrów. Wysoko ponad bramką Ruchu.

1
2
3
2
2
66'

Kontra Ruchu, zagranie na lewo do Bartolewskiego. Ten dość nerwowo. Z dośrodkowania wyszedł strzał. Niecelny.

1
1
1
1
1
64'

Rozstąpili się gracze Ruchu, Pyrka znalazł miejsce i kropnął z dystansu. Buchalik na raty piłkę złapał.

3
2
3
3
3
63'

Kądzior dośrodkował, jednak nikt nie doszedł do piłki.

3
1
2
2
2
62'

Kontra gliwiczan, dośrodkował Tomasiewicz. Będzie rzut rożny.

4
1
1
1
60'

W Ruchu zeszli Starzyński i Feliks. Zmienili ich Sikora i Długosz.

2
1
1
2
2
59'

Dziczek łokciem uderzył gracza Ruchu i kolejna kartka w meczu.

2
1
4
3
2
59'
2
2
1
1
2
57'

Tomasiewicz płasko uderzył z pola karnego. Buchalik nie był w stanie sięgnąć piłki i ta trafiła w słupek!

3
2
2
56'

Odpowiedź Piasta, strzał Felixa z pola karnego poszybował w Buchalika.

2
2
2
1
55'

Kontra Ruchu, zagranie do Swędrowskiego, ten dograł do Szczepana, który z pięciu metrów uderzył kolanem. Przestrzelił!

2
4
1
1
1
54'

Kolejna prosta strata chorzowian, Ameyaw ruszył z piłką, ale nie dał rady dobrze dośrodkować.

1
1
3
1
1
53'

Trochę panicznie, ale piłkarze Ruchu wybronili się. Groźne próby gliwiczan. Szukają gola gospodarze.

3
1
1
1
1
52'

Źle Baranowski pod własną bramką. Kiks i będzie rzut rożny.

2
1
1
1
50'

Dogranie Starzyńskiego z rzutu rożnego, zgranie piłki, ale Baranowski nie potrafił wbić piłki do bramki Piasta! Z dwóch metrów!

2
2
1
1
1
48'

Michael Ameyaw uderzył z ok. 17 metrów. Piłka frunęła w kierunku dalszego słupka, ale w bramkę nie trafiła!