7
7
26
87'

Pogoń Szczecin jeszcze powróciła na połowę przeciwnika w końcówce podstawowego czasu.

17
6
6
5
9
84'

Gol! Strzelił Steve Kapuadi. Asystował mu Juergen Elitim.

Show przy Twardowskiego w zaległym meczu PKO Ekstraklasy. Siedem goli, czerwona kartka, do tego wulkan emocji. Steve Kapuadi przyczaił się blisko bramki Pogoni Szczecin i strącił piłkę do siatki po wrzutce z rzutu wolnego Juergena Elitima.

154
82
17
29
98
82'
29
3
1
5
2
78'

Gol! Strzelił Juergen Elitim. Asystował mu Jurgen Celhaka.

Pogoń prowadziła w tym meczu trzy razy, ale tak naprawdę nie nacieszyła się tym ani razu. W 78. minucie Juergen Elitim oddał odważne uderzenie zza pola karnego, a w pokonaniu Valentina Cojocaru pomógł rykoszet. Legia doprowadziła do remisu 3:3.

108
53
14
31
94
78'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Maciej Rosołek.

14
10
7
4
11
78'

Legia Warszawa. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Gil Dias.

10
2
1
2
6
77'
74'
20
6
5
167
114
73'
71'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan.

Koniec emocji? Raczej początek. W tym meczu nie wypada odwracać wzroku od boiska. W 71. minucie Pogoń zdobyła gola na 3:2 chytrym strzałem Wahana Biczachczjana. Ormianin zgarnął piłkę blisko linii pola karnego i technicznie zmieścił ją przy narożniku w bramce Legionistów.

153
76
10
16
57
69'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Patryk Kun.

I tym razem Legia doprowadziła do remisu, nie przeszkodziło w tym osłabienie. Seria ataków zespołu z Warszawy sprawiła, że obrona Pogoni zaczęła chwiać się na nogach. W 69. minucie piłka spadła na głowie Pawła Wszołka po miękkim dośrodkowaniu, a ten oddał uderzenie od słupka do siatki na 2:2.

77
44
8
22
92
68'

Ostatnie minuty pod znakiem ataków osłabionych, ale mocno rozdrażnionych Legionistów. Podopieczni Kosty Runjaicia zagrozili kilkoma atakami w ciągu kilka minut.

9
5
2
2
9
66'
64'

Podanie w pole karne Pogoni Szczecin do Marca Guala, który sprytnie obrócił się i oddał strzał. Piłka odbiła się rykoszetem i nieznacznie ominęła bramkę strzeżoną przez Valentina Cojocaru.

20
3
2
1
8
63'
12
2
4
3
60'

Była jeszcze żółta kartka dla Arkadiusza Malarza i jakaś kłótnia Marca Guala z kibicami.

17
18
3
3
15
59'

19551 kibiców na trybunach.

40
9
4
3
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Gorgon za faul na Juergenie Elitimie.

13
2
3
6
29
57'

Alexander Gorgon miał piłkę na lewej stopie blisko pola karnego przyjezdnych. Katastrofalne uderzenie nie było zagrożeniem dla Kacpra Tobiasza.

2
4
2
3
6
54'

Ładna akcja oskrzydlająca Legii Warszawa i zapachniało ponownie szybkim wyrównaniem. Jak dziecko dał się ograć Leonardo Koutris, ale uderzenie w kierunku dalszego narożnika okazało się minimalnie niecelne.

17
6
6
3
8
51'

Gol! Strzelił Efthymios Koulouris. Asystował mu Alexander Gorgon.

Nie trzeba było długo poczekać na potwierdzenie przewagi liczebnej Pogoni golem na 2:1. Konkretnie do 51. minuty. Legia zgubiła piłkę na własnej połowie boiska, a ta trafiła do Efthymisa Koulourisa. Grek miał dużo miejsca między rozrzuconymi gośćmi, wparował w pole karne i ominął Kacpra Tobiasza płaskim strzałem w kierunku dalszego narożnika.

Efthymios Koulouris #9
149
67
7
16
30
48'

Seria stałych fragmentów dla Pogoni Szczecin po błędzie Kacpra Tobiasza. To powinno być ponownie prowadzenie gospodarzy, ale bramkarz Legii Warszawa popisał się znakomitą paradą po strzale głową Linusa Wahlqvista.

8
4
3
2
12
46'
czas Druga połowa
Czy Pogoń Szczecin strzeli gola w drugiej połowie?
6
3
2
2
komentarz

Bardzo gorąco w doliczonym czasie i nareszcie chwila na złapanie oddechu. Po sporo ponad 45 minutach jest 1:1, a Legia Warszawa gra w osłabieniu. Czerwona kartka trafiła przed oblicze Artura Jędrzejczyka, który jeszcze zrobił widowisko w drodze do szatni. Zresztą szczecinianie nie byli specjalnie dłużni.

57
32
7
6
8
45+5'

Oho, jeszcze bijatyka. Jeżeli ktoś wybrał się do bufetu po podstawowym czasie, to dużo stracił.

49
27
9
9
8
45+5'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

Ale radość przy Twardowskiego. Artur Jędrzejczyk wyrzucony z boiska przez Tomasza Musiała za poniewieranie w parterze Efthymisa Koulourisa.

128
59
4
5
24
45+2'

I jeszcze Tomasz Musiał wybrał się do monitora. Chodzi o zapaśniczy cyrk Artura Jędrzejczyka z Efthymisa Koulourisa.

66
24
9
2
13
45'

Doliczone trzy minuty.

7
2
3
3
3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Kapuadi za ostre przewinienie blisko koła środkowego.

37
16
3
4
8
41'

Ostatnie minuty spotkania w pierwszej połowie, a Legia Warszawa w posiadaniu piłki na połowie gospodarzy. Wrzutka Josue została sprzątnięta przez Leonardo Koutrisa.

11
5
3
3
2
39'

Podanie Pawła Wszołka, który szaleje na połowie Pogoni Szczecin. Z dużym trudem powstrzymał go Mariusz Malec. Legioniści jeszcze od wrzutu z autu na połowie przeciwnika, ale ich rozegranie nie potrwało za długo.

11
5
3
2
9
35'

Po dwóch mocnych ciosach, po obu stronach stadionu, odrobina spokoju przy Twardowskiego. Groźniejsi są Legioniści, którzy mieli już swoje szanse na odwrócenie wyniku.

8
5
4
12
15
33'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Paweł Wszołek.

Goście żwawo odpowiedzieli i w 33. minucie jest ponownie remis - tym razem 1:1. Tomas Pekhart przyczaił się blisko bramki Pogoni Szczecin, a gospodarze jakby nie byli nim specjalnie zainteresowani. Pozostało pokonać Valentina Cojocaru strzałem głową. Szansa Rumuna na zatrzymanie piłki była minimalna.

67
31
12
30
76
29'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Linus Wahlqvist.

W 29. minucie Pogoń odpowiedziała atakiem, na który czekały wypełnione kibicami trybuny przy Twardowskiego. Kamil Grosicki pognał w pole karne Legii Warszawa po drugiego gola w sezonie i uderzeniem bez przyjęcia pokonał Kacpra Tobiasza. Wcześniej gospodarze w tempo wymienili podania i wrzucili piłkę za linię obrońców Legii Warszawa.

126
53
8
10
29
25'

Brzydszy fragment spotkania i tym razem Efthymis Koulouris poturbował w pojedynku powietrznym Artura Jędrzejczyka. Była szansa na wbicie piłki do bramki Pogoni Szczecin przez Tomasa Pekharta, ale nie zabrał się on z futbolówką po podaniu prostopadłym.

10
7
6
4
5
24'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Rafała Kurzawy. Pomocnik gospodarzy zbił piątkę ze stojącym w pobliżu Kostą Runjaiciem.

5
2
10
5
4
22'

Seria ostrzejszych przewinień. Poszkodowani po stronie Pogoni Szczecin byli w krótkim okresie Valentin Cojocaru oraz Rafał Kurzawa.

3
2
4
4
10
17'

Bardzo odważnie, ale skutecznie poza własnym polem karnym Kacper Tobiasz. Krótkie zamieszanie przerwane gwizdkiem Tomasza Musiała z powodu faulu.

9
3
6
5
3
15'

Rozegranie Pogoni Szczecin na zakończenie pierwszego kwadransa. Kamil Grosicki uruchomił podaniem w pole karne Fredrika Ulvestada. Nieczyste uderzenie Norwega, do tego rykoszet i Portowcy musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

11
3
6
3
1
11'

Początek meczu należał do Legii Warszawa. Już pierwszy atak gości został powstrzymany z trudem przez Leonardo Koutrisa, który wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej. W 11. minucie była z kolei akcja zakończona strzałem Ernesta Muciego z podania Josue, z którym poradził sobie Valentin Cojocaru.

12
8
2
2
4
10'

Na trybunach w Szczecinie komplet publiczności. Na razie Pogoń nieco nerwowa, ale stara się wysoko wychodzić na połowę przeciwnika.

17
4
2
1
3
8'

Legia Warszawa spędziła kilka minut na obrzeżach pola karnego Pogoni Szczecin i spowodowała swoim pressingiem sporą panikę po stronie podopiecznych Jensa Gustafssona.

10
5
5
2
5
4'

Leonardo Koutris uratował Pogoń Szczecin instynktownym wślizgiem blisko linii bramkowej. Gospodarzom nie wyszło złapanie zawodnika Legii Warszawa na spalonym, a ten ominął już swoim zagraniem Valentina Cojocaru. W ostatnim momencie pojawił się jak spod ziemi Grek.

10
2
5
4
1
2'

Pierwsza niebezpieczna akcja przeprowadzona przez podopiecznych Jensa Gustafssona. Wywalczyli oni dla siebie korner. Po nim piłka trafiła na stopę ustawionego przed polem karnym Wahana Biczachczjana, jednak reprezentant Armenii nie oddał soczystego strzału.