Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

5
20
21
87'

Ostatnie szanse obu zespołów na poprawienie wyniku przed zakończeniem spotkania. Wisła Kraków angażuje coraz większą liczbę zawodników do atakowania.

1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Radecki za ostre przewinienie.

1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Eneko Satrustegui za ostre przewinienie.

1
1
1
83'

GKS Tychy. Schodzi: P. Mystkowski. Wchodzi: Marcin Szpakowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
P. Mystkowski #10
54
80'

Wisła Kraków. Schodzi: Miki Villar. Wchodzi: Angel Baena.

Angel Baena #77
1
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot za ostre przewinienie.

1
1
1
77'

Kacper Duda znalazł miejsce do oddania uderzenia zza pola karnego, ale nie zaskoczył nim zawodników odpowiedzialnych za bronienie w Górniczym Klubie Sportowym.

1
75'

Wisła miała dużą szansę na doprowadzenie do remisu w 70. minucie, ale próba przelobowania Macieja Kikolskiego zatrzymała się na poprzeczce.

1
69'

Czas pracuje na korzyść Górniczego Klubu Sportowego. Gospodarze skoncentrowani na obowiązkach w obronie i radzą sobie z przyspieszeniami zespołu z województwa małopolskiego.

1
1
67'

GKS Tychy. Schodzi: Dominik Polap. Wchodzi: Kacper Skibicki.

Dominik Polap #24
1
67'

GKS Tychy. Schodzi: Patryk Mikita. Wchodzi: Wiktor Niewiarowski.

Wiktor Niewiarowski #7
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Budnicki za powstrzymanie przeciwnika ostrym faulem.

Jakub Budnicki #16
GKS Tychy
1
1
61'
59'

Igor Sapała strzelił zza pola karnego, ale do pokonania Macieja Kikolskiego trzeba na początek przebić się przez ciasno rozstawionych obrońców GKS-u Tychy.

1
1
1
57'

Nieporozumienie Joana Romana z Szymonem Sobczakiem, a takie niedokładne zagrania są jak woda na młyn dla będących na prowadzeniu podopiecznych Dariusza Banasika.

1
55'

Przemysławowi Mystkowskiemu nie udało się dostawić ani głowy, ani stopy do piłki po dośrodkowaniu. GKS Tychy niezmiennie próbuje zaskoczyć przeciwnika szybkimi atakami.

1
52'

Biała Gwiazda stara się doprowadzić do remisu. Po trzech zmianach personalnych przyjezdni zdobywają przestrzeń na połowie Górniczego Klubu Sportowego.

1
1
50'

Zdecydowana reakcja trenera Radosława Sobolewskiego w przerwie meczu. Od razu zdecydował się na wymienienie trzech zawodników w wybranej przed rozpoczęciem spotkania jedenastce.

1
1
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

Piłkarze powracają z szatni na boisko.

1
Czy Wisła Kraków wyrówna po przerwie?
1
komentarz

Pierwsza połowa dla tyszan. Okazali się znacznie konkretniejsi od prowadzącego jałowy atak pozycyjny przeciwnika. GKS umieścił piłkę trzy razy w bramce przeciwnika. Po dwóch nieuznanych golach było prawidłowe trafienie na 1:0 Marcela Błachewicza. To zasłużone prowadzenie podopiecznych Dariusza Banasika.

45+3'

Niebezpiecznie dla swojego zespołu zachował się Szymon Sobczak. Miał pomóc w rozprawieniu się z dośrodkowaniem, jednak odbił piłkę plecami tuż obok słupka w bramce Alvaro Ratona.

1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
1
8
8
43'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Polap za zapaśnicze zatrzymanie przeciwnika.

GKS Tychy
1
2
41'

Gol! Strzelił Marcel Błachewicz. Asystował mu Dominik Polap.

W 41. minucie GKS postawił na swoim i strzelił gola na 1:0. Marcel Błachewicz oderwał się od Bartosza Jarocha i znalazł się nieobstawiony blisko bramki Alvaro Ratona. Skrzydłowy złożył się do strzału z powietrza po dośrodkowaniu Dominika Połapa. Ten z kolei miał za dużo przestrzeni bez nacisku Davida Junci.

GKS Tychy
Asysta:
10
6
1
2
40'

Czujnie gospodarze i nie pozwolili żadnemu z podopiecznych Radosława Sobolewskiego na oddanie uderzenia po płaskim dośrodkowaniu Davida Junci.

1
38'

Szansa na zaskoczenie tyszan rozegraniem rzutu wolnego. Przed dośrodkowaniem gwizdy z trybun pod adresem zawodnika wykonującego stały fragment gry.

37'

W ostatnim momencie gospodarze poradzili sobie z koronkowym rozegraniem przeciwników na obrzeżach pola karnego. W momencie oddawania strzału został zablokowany Joan Roman.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Nedic za brzydkie przewinienie i niesportowe zachowanie.

Nemanja Nedic #6
GKS Tychy
2
34'

Jesus Alfaro szarżował i szukał dla siebie sposobu na wykonanie dośrodkowania. Poradzili sobie Trójkolorowi z powstrzymaniem skrzydłowego, a następnie próbowali zaatakować z wykorzystaniem Bartosza Śpiączki.

32'

W 32. minucie było jeszcze jedno nieuznane trafienie gospodarzy. Tym razem z powodu spalonego Mateusza Radeckiego, który kopnął piłkę z bliska pod poprzeczkę.

1
30'

GKS postawił na szybkie ataki i jeden z nich pozwolił na wpakowanie piłki do siatki w 25. minucie. Tyszanie wybronili się po dograniu z rzutu wolnego i natychmiast posłali piłkę do rozpędzonego Marcela Błachewicza na lewe skrzydło. Ten poradził sobie z jednym defensorem i posłał płaskie dośrodkowanie. Futbolówka trafiła w Igora Łasickiego, który wbił piłkę do własnej siatki. Gol został anulowany po kilku minutach z powodu zagrania ręką Marcela Błachewicza.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch za staranowanie Bartosza Śpiączki.

1
2
23'

Kompletne nieporozumienie między podopiecznymi Radosława Sobolewskiego. Vullnet Basha posłał podanie poza boisko, a powinien dostarczyć futbolówkę Davidowi Juncy.

1
20'

Wisła zabrała piłkę w swoje posiadanie, ale przebicie się przez zdyscyplinowanych przeciwników nie jest proste. GKS dobrze zamyka przestrzenie na skrzydłach, a w centrum boiska nie pozwala na dużo Joanowi Romanowi.

1
18'

W ostatnich minutach bez interesujących akcji i jednocześnie sytuacji podbramkowych. Wisła Kraków nie przebiła się przed momentem atakiem z wykorzystaniem Joana Romana.

1
15'

Groźnie wyglądające podanie Marcela Błachewicza z prawego skrzydła w pole karne. Nie udało się tam opanować futbolówki Patrykowi Mikicie. Piłka prześlizgnęła się po bucie napastnika Górniczego Klubu Sportowego.

1
13'

Joan Roman nie miał blisko siebie przeciwnika i przeprowadził odważny rajd przez centrum boiska. Skończyło się to wszystko bardzo niedokładnym uderzeniem z dystansu. Maciej Kikolski musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
11'

Ostra konfrontacja z udziałem Bartosza Śpiączki. Sędzia Piotr Urban zaprosił między innymi napastnika gospodarzy na krótką rozmowę. Kolejny tak agresywny atak na przeciwnika może zostać wyceniony na napomnienie żółtą kartką.

1
9'

Ponownie gospodarze mieli możliwość zaszkodzenia Wiślakom dalekim wrzutem z autu. Patryk Mikita zabrał się za posłanie piłki w pole karne, a sytuacja zakończyła się niecelnym strzałem zza linii szesnastki Przemysława Mystkowskiego.

1
7'

Dwa uderzenia Bartosza Jarocha. Pierwsze z nich zostało przyblokowane, a drugie niecelne. Wisła Kraków miała możliwość zaskoczenia przeciwnika z rzutu rożnego, a defensor oderwał się od podopiecznych Dariusza Banasika wewnątrz pola karnego.

1
1
5'

Atak wślizgiem na rozgrywającego piłkę Alvaro Ratona. W ostatnim momencie wyratował się bramkarz przyjezdnych, a zainicjowana przez niego akcja zakończyła się przegranym pojedynkiem Davida Junci z Dominikiem Połapem.

1
3'

GKS jest podbudowany pozytywnym rozpoczęciem sezonu i stara się na początku kolejnego spotkania zagrozić Wiślakom. Jedno płaskie dośrodkowanie przecięło pole karne przyjezdnych. Następnie wrzut z autu śmignął blisko głowy mającego ochotę na oddanie uderzenia Nemanji Nedicia.

1
1
2'

GKS Tychy w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach i czerwonych getrach. Z kolei Wisła Kraków w czerwono-białych strojach. Piłka poszła w ruch.

2
czas Start meczu
17:17

Drużyna z Krakowa w klasycznych strojach.

17:03

W drugim sobotnim meczu na zapleczu PKO Ekstraklasy zmierzą się GKS Tychy z Wisłą Kraków. Podopieczni Dariusza Banasika mogą pochwalić się kompletem dziewięciu punktów jako jedyni w lidze. Także Biała Gwiazda jest niepokonana, ale jak dotąd zebrała pięć "oczek" w trzech kolejkach. Nadchodząca konfrontacja jest hitem trwającej od piątku serii gier.