Mohamed Salah uderzał z narożnika pola karnego, lecz został zablokowany.

3
3
86'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

4:2 dla Liverpool FC! Tym razem Mohamed Salah pewnie wykorzystał rzut karny. Martin Dubravka rzucił się w drugą stronę.

6
3
1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Dubravka.

2
2
84'

Martin Dubravka sfaulował mijającego go Diogo Jotę i będzie rzut karny dla gospodarzy!

1
1
1
1
81'

Gol! Strzelił Sven Botman. Asystował mu Sean Longstaff.

Newcastle United z bramką kontaktową! Dokładnie z rzutu rożnego dośrodkował Sean Longstaff, zaś celnie główkował Sven Botman.

3
3
3
4
78'

Gol! Strzelił Cody Gakpo. Asystował mu Mohamed Salah.

Liverpool FC prowadzi już 3:1! Dokładnie piłkę zewnętrzną częścią stopy dośrodkował Mohamed Salah, zaś Cody Gakpo nieczysto trafił w futbolówkę i zdołał pokonać Martina Dubravkę.

3
1
1
2
74'

Gol! Strzelił Curtis Jones. Asystował mu Diogo Jota.

Liverpool FC odzyskał prowadzenie - 2:1 na Anfield! Ładna, składna akcja The Reds. Najpierw dobrze do Diogo Jota piłkę zagrał Mohamed Salah, zaś Portugalczyk podał futbolówkę do Curtisa Jonesa, który z najbliższej odległości dopełnił formalności.

7
4
1
2
2
72'

Aktualna tabela Premier League:

Standings provided by Sofascore
70'

Anthony Gordon przymierzył z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Alisson.

3
3
69'

Płasko z kilku metrów uderzył Cody Gakpo i ... znów dobrze obronił Martin Dubravka, czyli najlepszy dzisiaj zawodnik Srok.

2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Joelinton, który dopuścił się faulu.

1
1
2
1
1
66'

Tym razem Mohamed Salah próbował zaskoczyć Martina Dubravkę, lecz bezskutecznie.

1
1
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wataru Endo.

2
1
65'

Liverpool FC. Schodzi: Luis Diaz. Wchodzi: Cody Gakpo.

64'

Liverpool FC. Schodzi: Darwin Nunez. Wchodzi: Diogo Jota.

64'

Darwin Nunez główkował groźnie, ale minimalnie niecelnie.

62'

Mocno z około 14 metrów strzelił Luis Diaz, jednakże po raz kolejny w tym meczu skutecznie interweniował Martin Dubravka.

60'

Zagotowało się pod bramką Srok, ale przyjezdni byli w stanie wybić piłkę z własnego pola karnego.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
54'

Gol! Strzelił Alexander Isak. Asystował mu Anthony Gordon.

Newcastle United niespodziewanie doprowadziło do remisu 1:1! Świetne, prostopadłe podanie zagrał Anthony Gordon, zaś pojedynek sam na sam z Alissonem wygrał Alexander Isak.

6
2
1
7
9
53'

Tym razem Darwin Nunez huknął z powietrza, a Martin Dubravka odbił piłkę na rzut rożny. Ostrzał bramki gości trwa.

1
1
1
52'

Martin Dubravka popisał się fantastyczną interwencją i obronił strzał Darwina Nuneza z bliskiej odległości.

1
52'

Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego kolejnego trafienia w tym meczu.

2
2
49'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Darwin Nunez.

Liverpool FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Szybka, składna akcja gospodarzy. W jej końcowej fazie Darwin Nunez wyłożył piłkę jak na tacy Mohamedowi Salahowi, który trafił do pustej bramki.

7
4
2
1
46'

Początek drugiej odsłony starcia w Liverpoolu.

1
1
1
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Trent Alexander-Arnold, który dopuścił się faulu.

1
1
3
3
3
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lewis Miley.

Lewis Miley #67
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
2
45'

Żółtą kartkę za komentowanie decyzji arbitra otrzymał Luis Diaz.

2
1
2
1
2
42'

Dominik Szoboszlai uderzył zbyt lekko z około 17 metrów i goście wybili futbolówkę z własnego pola karnego.

1
2
2
40'

Z ostrego kąta w słupek huknął Trent Alexander-Arnold! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

1
1
1
4
4
39'

To chyba nie jest dobry dzień Mohameda Salaha, który tym razem źle przyjmował piłkę, a wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego.

2
3
37'

Dan Burn posłał piłkę głową do siatki, lecz wcześniej na pozycji spalonej był Alexander Isak.

3
2
36'

Nieźle sprzed pola karnego przymierzył Darwin Nunez, jednakże Martin Dubravka nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę do boku.

1
1
1
1
35'

Dominik Szoboszlai faulował w środkowej strefie boiska i będzie rzut wolny dla Newcastle United.

1
1
1
1
3
31'

Alexander Isak znalazł się na pozycji spalonej.

1
30'

Aktywny jest Dominik Szoboszlai, który stara się napędzać ofensywne poczynania Liverpoolu.

3
2
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bruno Guimaraes.

2
2
1
25'

Tabela LIVE Premier League:

1
1
1
23'

Fatalnie z bliskiej odległości przestrzelił Trent Alexander-Arnold, co za pudło. To powinna być skuteczna dobitka po niewykorzystanym rzucie karnym przez Mohameda Salaha, ale nie ma zmiany wyniku na tablicy świetlnej.

2
1
23'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mohamed Salah! Martin Dubravka obronił mocny strzał Egipcjanina.

4
4
1
2
20'

Luis Diaz został sfaulowany w polu karnym Srok przez Svena Botmana i będzie "jedenastka" dla gospodarzy!

1
1
19'

Luis Diaz trafił do siatki, ale VAR wykazał, że wcześniej była pozycja spalona Darwina Nuneza.

16'

Wataru Endo został sfaulowany przed polem karnym Srok i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
12'

Z kilku metrów huknął Curtis Jones, ale został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

1
1
8'

Joe Gomez zablokował przeciwnika i Newcastle będzie miało kornera.

1
1
1
1
2
7'

Wysoki pressing Liverpoolu przyniósł skutek w postaci szybkiego odbioru piłki rywalowi.

1
1
5'

Tym razem faulu dopuścił się Luis Diaz i będzie rzut wolny dla Srok.

1
1
1
4'

Curtis Jones został sfaulowany tuż obok pola karnego przyjezdnych.

1
2'

Mocny początek w wykonaniu The Reds, którzy wywalczyli rzut rożny.

1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
Czy Liverpool FC pokona Newcastle United?
2
20:34

Konfrontację poprowadzi sędzia Anthony Taylor.

20:34

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 20. kolejki Premier League Liverpool FC - Newcastle United. Początek poniedziałkowego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.