Luizao strzelał bardzo niecelnie zza pola karnego.

1
1
1
90+6'

Długie podanie do Rochy, ten strącił piłkę do Wolskiego, ale pomocnik Radomiaka skiksował przy próbie strzału z powietrza.

8
2
1
2
3
90+4'
6
6
2
1
1
90+3'

Goście nie schodzą z połowy Jagiellonii.

2
3
2
3
5
90+2'

Wolski z rzutu rożnego, ale Abramowicz z trudnej pozycji strzelił nad poprzeczką.

6
5
2
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

4
7
4
3
5
87'

Wdowik popchnął Abramowicza, jednak VAR uznał, że nie było to wystarczające do podyktowania rzutu karnego.

11
5
2
2
4
87'

Abramowicz przewrócił się w polu karnym. Sugeruje, że był popchnięty. Sędzia na razie wstrzymuje się z decyzją.

3
2
2
1
1
85'

Nie ma dużo gry w piłkę w ostatnich minutach. Radomiak musi odrabiać straty, a nic takiego nie widać.

6
4
3
3
3
84'
Jagiellonia Białystok
5
3
1
2
3
83'
5
4
1
1
1
82'
3
4
1
1
1
80'
Radomiak Radom
7
4
1
1
2
78'

I znowu bez większego zagrożenia pod bramką Jagiellonii.

10
3
1
1
1
78'

Z dystansu uderzał Machado, lekki rykoszet i jeszcze jeden korner.

4
3
2
2
1
78'

Indywidualny rajd Wolskiego lewą stroną. Wbiegł w pole karne, uderzył płasko z ostrego kąta i po niezbyt pewnej interwencji Alomerovicia piłka wyleciała poza boisko. Korner.

3
2
2
2
1
76'

Zablokowany strzał Luizao zza pola karnego.

6
3
2
2
1
74'

Niepewne wyjście Alomerovicia po wrzutce Wolskiego. Dopadł do piłki Abramowicz, uderzył z woleja, ale trafił prosto w bramkarza Jagiellonii.

5
4
1
2
2
72'
1
1
1
1
1
72'
70'

Wolski z rzutu rożnego, ale piłka wybita. Wróciła jeszcze w boczny sektor do Wolskiego, kolejna centra i tym razem złapał futbolówkę Alomerović.

8
3
1
1
1
68'

Trochę więcej z gry ma Radomiak, choć nie przekłada się to na sytuacje. Wszystko determinuje wynik.

3
3
1
3
3
65'
65'
64'

Jakubik przewrócił się w polu karnym, mieliśmy gwizdek sędziego, ale nie oznaczał wskazania na jedenasty metr. Jakubik był na spalonym.

2
2
1
2
5
62'

Nie ma gola! Sędzia uznał, że było tam zagranie ręką!

13
5
2
3
11
62'
62'
61'

Sędzia analizuje powtórki. Piłka odbiła się od łokcia Semedo.

6
3
1
2
3
60'

Sędzia idzie do monitora.

5
4
2
2
2
58'

Kontratak Radomiaka i Henrique strzela z pięciu metrów! Strzelał z dystansu Machado, piłka odbiła się przypadkowo od Semedo, a Henrique był tam, gdzie być powinien. 3:3!

Pytanie tylko czy gol będzie uznany. Bo piłka odbiła się od ręki Semedo.

5
1
3
5
4
57'

Szybka akcja Jagiellonii, jednak Naranjo strzelał niecelnie zza pola karnego.

3
2
2
3
1
55'

Świetny pomysł Romanczuka, chciał bez przyjęcia podać w pole karne do Imaza, ale Hiszpan został złapany na wykroku. Gdyby doszedł do piłki, miałby przed sobą tylko bramkarza.

3
3
2
3
1
54'

Faul taktyczny Machado. Szarpał za koszulkę Sacka.

3
2
1
1
1
54'
3
1
1
2
3
53'

Obraz meczu bardzo się zmienił. Jagiellonia w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia. Alomerović nie ma kompletnie nic do roboty.

4
4
1
1
2
51'

Był rzut rożny dla gości, lecz Castaneda nie przyłożył się do dośrodkowania. Zagrał na bliższy słupek, a tam nie było żadnego zawodnika w białej koszulce.

1
3
1
1
1
49'

Powinno być 4:2! Po dośrodkowaniu Imaza nie trafił w piłkę Cichocki, sam przed bramką na piątym metrze był Naranjo, ale fatalnie spudłował!

11
10
1
2
2
47'

Pedro Henrique doznał przy okazji jakiegoś urazu. Potrzebna pomoc medyczna.

3
4
3
1
15
46'

Gol! Strzelił Afimico Pululu. Asystował mu Dominik Marczuk.

Jagiellonia prowadzi! To była 18. sekunda drugiej połowy, Pululu! Marczuk notuje trzecią dziś asystę, choć trochę przypadkowo zagrał w pole karne piłka odbiła się od Pululu i wpadła do siatki przy samym słupku!