(0:1)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Dwoma bramkami uraczyli kibiców piłkarze Warty i Lecha w derbach Poznania. Mecz zakończył się wygraną Kolejorza 2:0. Gole zdobywali Filip Marchwiński i Filip Dagerstal.

2
1
2
90+2'

Dogrywamy potyczkę. Piłka w środku pola. Emocje już za nami.

1
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
1
1
1
89'

Zapowiada się spokojna końcówka. Warta nie potrafi przejął piłki.

3
3
1
87'
85'

Lech Poznań coraz bliżej trzech punktów w derbach. Goście rozgrywają pikę na połowie już trochę podłamanej Warty.

1
1
1
2
83'
81'

Gol! Strzelił Filip Dagerstal. Asystował mu Adriel Ba Loua. Już po emocjach! Zagranie na prawo. Piłkę zgrał Ba Loua, a Dagerstal głową z bliska trafił do siatki gospodarzy! 0:2!

10
3
1
1
6
83'
79'
79'
77'

Po rzucie rożnym piłka została wybita pod nogi Luisa, ten uderzył, ale tuż obok słupka!

2
1
75'

Mocny strzał z pola karnego oddał Velde, Grobelny zdołał sparować próbę.

1
1
1
73'

Czerwiński uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Trafił w mur.

2
1
72'

Faul taktyczny w środku pola i trzecia kartka dla gracza Warty.

2
2
70'

Czerwiński dośrodkował z rzutu rożnego, bez większych problemów piłkę wybili obrońcy Warty.

1
1
67'

Próba lewą nogą Marchwińskiego, ale nie wyszedł ten strzał graczowi Lecha.

3
1
1
2
66'

Lech wyszedł z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Kolejorz przy piłce na połowie gospodarzy.

1
1
1
63'

Z rzutu wolnego uderzył Hotić, ale trafił w mur. Po chwili na spalonym znalazł się Velde.

2
63'

Zawodnik Warty ukarany za faul tuż przed polem karnym.

1
1
1
61'
60'
60'

Gurgul nie da rady wrócić na boisko. Będzie konieczna zmiana.

1
1
1
59'

Przerwa w grze. Na murawie leżą dwaj gracze, po jednej z każdej z drużyn.

1
58'

Groźnie pod bramką Lecha, ale obrońcy w porę zorientowali się w sytuacji. Po chwili strzał Pleśnierowicza obronił Mrozek.

2
1
56'

Akcja Szmyta, młody pomocnik zdecydował się na strzał. Dość daleko od bramki.

2
1
54'

Groźnie mogło być w polu karnym Lecha. Do strzału już składał się Żurawski, ale dobrze zachowała się obrona Kolejorza.

1
1
53'

Lech oddał inicjatywę Warcie. Jednak zespół Dawida Szulczka niewiele jest w stanie zdziałać.

1
1
50'

Wysoki pressingi Lecha. Pleśnierowicz popełnił błąd i piłka wyszła na rzut rożny.

2
1
2
48'

Spokojny początek 2. połowy. Warta stara się atakować, Lech wydaje się, że mecz ma pod kontrolą.