PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
22 wrz 2023 20:30
komentarz

To nie był spokojny wieczór w Łodzi. W potyczce ŁKS-u z Jagiellonią Białystok padły cztery gole. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki. Poważnie wyglądającego urazu doznał Nacho Monsalve. Potyczka zakończyła się remisem 2:2.

1
90+11'

Strzał głową z trzech metrów Imaza odbił Bobek!

7
6
2
5
8
90+11'
Jagiellonia Białystok
5
2
3
4
5
90+10'

Strzał Śliwy z okolic linii pola karnego poszybował w ręce bramkarza.

8
5
4
4
6
90+9'
11
6
5
4
9
90+8'

Mamy wrażenie, że ten mecz trwa od co najmniej niedzieli.

6
9
3
5
5
90+6'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

13
8
4
8
30
90+6'

Sędzia ogląda powtórki, jak my odcinki "Klanu".

6
21
3
1
4
90+6'

To może rzut wolny, jeśli sędzia nie wie, co zrobić.

8
16
6
2
7
90+4'

Sędzia biegnie sprawdzić sytuację. Karny wydaje się być dyskusyjny.

14
9
9
6
13
90+2'

Głowacki w ostatnim momencie uratował ŁKS. Goście zamarzyli o rzucie karnym!

4
2
3
2
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
4
5
3
3
90'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Pewny strzał Ramireza i w Łodzi remis 2:2!

ŁKS Łódź
17
8
5
12
15
89'

Rzut karny dla dla ŁKS-u! Adrian Dieguez podciął Janczukowicza!

11
4
3
8
15
87'

Głowacki dośrodkował z lewej strony. Zbyt mocno. Po chwili dogranie z prawej strony. Obrońca wybił piłkę.

4
3
3
2
3
85'

Nene wszedł z piłką w pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

7
4
3
5
4
83'

ŁKS szuka wyrównania, Jagiellonia tylko czeka na to, żeby rywal odkrył się.

6
6
6
4
3
81'
81'
80'

Jagiellonia prowadzi i nie pozwala gospodarzom na wiele. Jeszcze trochę grania przed nami.

8
3
2
2
2
77'
2
1
2
2
2
77'
77'

Gol! Strzelił Afimico Pululu. Asystował mu Jesus Imaz. Czekała Jagiellonia i się doczekała. Imaz do Pululu, ten wpadł w pole karne, jeszcze ograł obrońcę i strzałem z ostrego kąta pokonał Bobka! 1:2!

32
19
7
3
8
75'

Dwa z rzędu tragiczne dośrodkowania piłkarzy z Podlasia. Czas płynie na korzyść jednych, na niekorzyść drugich.

2
1
4
3
4
73'

Jagiellonia nie ma pomysłu na skuteczny atak. ŁKS dobrze broni i nie pozwala gościom na wiele w polu karnym.

2
1
2
4
7
71'

Zbyt dużo chaosu na boisku. To odpowiada łodzianom. Gorzej z Jagiellonią, która nie potrafi wykorzystać liczebnej przewagi.

4
2
4
2
5
68'

ŁKS nie fosruje tempa. Gospodarze czekają na swój moment, ale remis także ich raduje.

4
4
2
2
2
66'
66'
2
1
1
1
1
66'
65'

Pululu w polu karnym do Imaza, ale zbyt mocno i piłkę złapał Bobek.

3
2
3
3
3
62'

Jagiellonia zaczyna spychać ŁKS pod jego bramkę. Strzał Pululu poszynował ponad bramką.

6
4
2
4
6
60'

Jose Naranjo uderzył z rzutu wolnego. Tym razem obok słupka.

3
2
1
1
3
60'
58'

Rzut wolny dla ŁKS-u. Dośrodkował Głowacki, wprost w ręce bramkarza.

7
8
4
2
2
55'

Strzał Marczuka odbił bramkarz. Dobijać starał się Pululu, ale został przyblokowany.

6
4
4
4
5
54'

Imaz już składał się do strzału kilka metrów przed bramką. W ostatnim momencie uprzedził go obrońca.

2
1
4
4
5
52'

Zagranie w pole karne do Nene, ten jednak niewiele potrafił zdziałać.

3
2
3
5
8
49'

Cały czas wściekli na sędziego są kibice ŁKS-u. Każda decyzja wzmaga negatywne emocje.

7
6
2
3
4
47'

Jagiellonia od początku 2. połowy w ataku. ŁKS szans zamierza szukać w kontrach.