Pomimo straty gola, Ruch cały czas stara się atakować.

8
2
6
87'

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin. Asystował mu Marcin Cebula. Raków odpowiada golem! Po podaniu od Cebuli Władysław Koczerhin efektownie przedryblował defensywę Ruchu i skierował piłkę do bramki. Świetnie spisał się zawodnik częstochowian. Raków prowadzi 5:3! Co za mecz!

46
22
7
3
36
84'

Ruch śmiało atakuje. Gra toczy się na połowie Rakowa.

7
3
5
5
13
81'
80'

Gol! Strzelał Daniel Szczepan, a piłka po rękach Vladana Kovacevicia wpadła do bramki! Ruch wraca do gry, jeszcze będzie sporo emocji w tym meczu.

Ruch Chorzów
19
9
5
7
25
79'

Będzie rzut karny dla Ruchu!

19
5
5
3
15
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Srdan Plavsic #14
6
2
79'
78'
2
1
4
2
2
77'

Jeszcze analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy faulowany w polu karnym przez Giannisa Papanikolaou był Daniel Szczepan.

2
2
4
1
1
78'
1
3
76'

Ogrome zamieszanie przed bramką Rakowa! Dobrze spisał się Dawid Drachal, który wybił piłkę zmierzającą do bramki i trafił w... słupek! Spore szczęście Rakowa!

8
4
4
1
4
74'

Ruch szuka kolejnego gola i ambitnie walczy z mistrzem Polski.

1
71'

Ruch się nie poddaje! Piękny strzał z około 18 metrów oddał Tomas Podstawski! Drugi gol dla Ruchu, który przegrywa teraz 2:4.

22
4
4
5
25
69'

Dobry mecz rozgrywa Srdan Plavsic, co udokumentował golem! Przymierzył z dystansu, a piłka przy słupku wpadła do bramki.

30
12
3
17
68'

Dośrodkowanie czy strzał w wykonaniu Srdana Plavsicia? Musiał się namęczyć Michał Buchalik, aby wybić piłkę.

5
5
2
2
1
67'

Raków spokojnie rozgrywa piłkę. Goście w tym meczu już się nie śpieszą.

7
7
63'
7
3
1
1
1
63'
62'

Michalski szukał dośrodkowania w pole karne Rakowa, ale dobrze zablokował go Srdan Plavsic.

5
3
1
1
1
61'

Sporo brzydkiej gry w ostatnich minutach, ale też walki w środkowej strefie boiska.

1
1
3
1
1
61'
5
3
1
3
5
60'
6
3
3
1
3
56'

Chorzowianie ciekawie rozegrali rzut wolny, po którym z dystansu mocny, ładny strzał oddał Daniel Szczepan. Vladan Kovacević zdołał jednak obronić to uderzenie.

7
5
1
3
3
54'

Zamieszanie przed bramką Rakowa, ale ostatecznie jeden z zawodników mistrza Polski wybił piłkę.

6
2
2
2
3
52'

Wcześniej był spalony, nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

3
3
7
51'

Sędziowie sprawdzają jeszcze, czy John Yeboah nie był faulowany w swojej akcji.

6
2
2
2
2
50'

Juliusz Letniowski składał się do strzału z 16 metrów, ale ostatecznie został zablokowany.

4
1
1
1
3
49'

John Yeboah znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Ruchu, ale zbyt długo składał się do strzału i ostatecznie został zablokowany.

4
2
4
2
4
czas Druga połowa
46'
45+2'

Z rzutu wolnego strzelał Miłosz Kozak, ale to było bardzo niecelne uderzenie.

5
4
4
8
45+1'

Zanosiło się na groźną akcję Ruchu, którą przerwał jednak faulem Adnan Kovacević. Będzie rzut wolny dla Ruchu.

2
2
2
8
45'

Doliczone dwie minuty.

5
3
3
3
5
45'

Ruch stara się zaatakować, ale gra toczy się daleko od bramki Rakowa.

6
5
2
2
5
42'

Trzeci gol Drachala i hat-trick tego zawodnika! Seria błędów w defensywie Ruchu aż w końcu 18-latek z bliska skierował piłkę do siatki!

54
26
3
2
5
40'

Rzut wolny dla Ruchu i dośrodkowanie Sadloka. Tam niecelnie główkował jeden z zawodników chorzowian.

4
2
1
1
2
37'

Po dośrodkowaniu Plavsicia niecelnie z kilku metrów strzelał John Yeboah. Groźne są dośrodkowania w wykonaniu Plavsicia.

12
11
4
2
36'

Z pola karnego dobry strzał oddał Łukasz Zwoliński. Tym razem świetnie obronił bramkarz Ruchu.

10
5
3
1
3
34'

Srdan Plavsic ładnie dośrodkował w pole karne Ruchu. Tym razem zawodnicy Niebieskich zdołali jednak wybić piłkę.

5
2
2
6
31'

Raków spokojnie rozgrywa teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

13
4
2
28'

Raków prowadzi 2:1!

Srdan Plavsic dośrodkował w pole karne Ruchu, gdzie piłki nie sięgnął Michał Buchalik, a do pustej bramki skierował ją Dawid Drachal. To drugi gol tego młodego zawodnika!

44
26
2
4
31
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
1
1
1
25'

Chorzowianie znów starają się grać wysokim pressingiem. Raków wychodzi jednak z piłką na połowę gospodarzy.

6
3
1
1
1
20'

Szybkie wyrównanie. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał Łukasz Zwoliński. Do odbitej piłki dopadł Dawid Drachal i z kilkunestu metrów oddał precyzyjny strzał przy słupku!

42
20
8
6
20
16'

Po podaniu od Dawida Drachala z kilku metrów przestrzelił Łukasz Zwoliński. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

3
3
3
3
6
14'

John Yeboah dryblował w polu karnym Ruchu. Ostatecznie zabrakło celnego strzału na bramkę chorzowian.

4
3
4
4
13'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

2
2
10'

Ruch jak na razie na boisku prezentuje się solidnie. Niebiescy starają się być często przy piłce.

5
1
5
7'

Gol! Strzelił Tomasz Wójtowicz. Asystował mu Kacper Michalski.

Efektowna akcja Ruchu Chorzów! Zespół beniaminka wymienił kilka podań. Michalski zagrał ze skrzydła przed bramkę Rakowa, a po rykoszecie do piłki dopadł Wójtowicz i oddał celny strzał na bramkę.

16
10
5
9
20
6'

Ruch stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać rozgrywanie piłki zawodnikom Rakowa.

1
3
1
3'

Na trybunach nie brakuje kibiców. A na boisku jak na razie dość spokojny początek meczu

Kibice Ruchu na meczu z Rakowem
2
czas Start meczu
14:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

5
2
14:25

- Jeszcze jakiś czas temu nie mogliśmy marzyć - przyznał trener Ruchu Chorzów Jarosław Skrobacz przed niedzielnym spotkaniem z mistrzem Polski Rakowem Częstochowa.