Maenpaa uderzał z osiemnastu metrów, ale trafił w Żurawskiego, który nie zdążył się schować.

Warta Poznań
2
1
81'

Indywidualna akcja Bohara, mijał kolejnych rywali, lecz zakończył wszystko minimalnie niecelnym strzałem.

1
80'
78'

Świetny strzał Makowskiego z rzutu wolnego. Piłka zmierzała do siatki przy samym słupku, ale doskonale w bramce spisał się Grobelny.

1
77'
3
3
1
76'
76'
74'

Groźny strzał Szmyta zza pola karnego. Piłka nabrała dziwnej rotacji, ale przeleciała obok słupka.

2
73'
70'

Vizinger zablokowany w polu karnym przez Ławniczaka.

68'

Dioudis spokojnie złapał piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Nie idzie Warcie odrabianie strat.

1
66'

Wrzutka Szmyta, strącił piłkę Savić, ale nie zaskoczyło to defensywy Zagłębia.

1
1
1
64'

Zagłębie w kontrze. Bułeca podał w pole karne, ale Pieńko jest blokowany.

63'

Warta jest teraz zmuszona do gry w ataku pozycyjnym, a nie jest to sytuacja, w której drużyna czuje się najlepiej.

1
1
60'

Miguel Luis próbował uderzać z szesnastu metrów, ale został zablokowany.

59'

Zagłębie bez problemu wyjaśnia sytuację. Zagrożenie oddalone.

1
58'

Był aut dla Warty, będzie rzut rożny.

2
56'

Niesamowite rzeczy dzieją się w Lubinie. Był celny strzał Warty, teraz odpowiada Zagłębie. I to jak! Makowski wziął sprawy w swoje ręce i uderzył perfekcyjnie z 30 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Nareszcie coś pozytywnego w tym meczu.

9
6
1
5
5
55'

Zagłębie gra równie słabo, jak w pierwszej połowie. Warta nieco odważniej.

2
54'

Był rzut rożny dla gości, natomiast piłka po kontakcie z głową Pleśnierowicza poleciała nad bramką. Nie będziemy tego nazywać strzałem.

1
50'

Celny strzał! Savić uderzył mocno z dystansu, odbił piłkę przed siebie Dioudis, a po chwili skompromitował się Vizinger i nie trafił nawet w bramkę. Miał szczęście, że był na spalonym...

1
1
1
49'

Centrował z rzutu rożnego Dąbrowski, lecz Ławniczak nie trafił w piłkę na piątym metrze. A przy okazji był jeszcze faul w ataku.