5
17
24
87'

Burch kończy udział w tym meczu. Taktyczny faul na rozpędzonym Sacku. A to jego drugie napomnienie!

69
45
2
3
3
87'
6
85'

Slisz kopnął piłkę w pole karne, musnął ją Rosołek, a po chwili pewnie złapał Alomerović. W ten sposób będzie ciężko o jakiegoś gola.

37
27
2
3
3
84'
16
8
4
6
2
84'

Imaz zgłosił kontuzję. Skurcze łapią Hiszpana.

5
7
6
14
9
82'

Był jeszcze rzut rożny dla gości, lecz Romanczuk był faulowany w polu karnym. Kramer przekroczył przepisy.

21
16
5
3
8
81'

Po wrzutce Rosołka próbował strzelać piętką Gual, ale został zablokowany. Tylko rzut rożny.

12
12
3
2
3
81'

Jagiellonia się nie spieszy, cały czas realizuje taktykę przyjętą na drugą połowę.

35
19
5
1
7
80'

I znowu spalony. Tym razem Kramer.

17
16
3
3
10
79'

Kolejne minuty upływają. Legia bije głową w mur.

19
31
3
4
13
77'

Josue podawał w pole karne do Slisza, jednak ten nie opanował piłki.

14
23
2
6
5
76'

Kwadrans do końca. Legia w zasadzie nie schodzi z połowy Jagiellonii.

13
8
6
6
17
74'
74'
72'

Josue miał dużo wolnego miejsca przed polem karnym, uderzył technicznie w kierunku dalszego słupka, ale dość mocno się pomylił.

12
17
1
3
6
71'

Gual na spalonym po podaniu Josue. Znowu nic nie wyszło z akcji gości.

18
14
3
4
8
70'
7
4
3
1
2
68'

Zaskakujący strzał Rosołka z ostrego kąta i znowu piłka odbija się od słupka.

20
11
5
6
10
68'

Płaskie dośrodkowanie Baku i po raz kolejny brakuje dokładności.

12
6
1
1
6
67'

Jagiellonia mądrze broni się całym zespołem na własnej połowie.

22
8
4
2
5
66'

Legia ma przewagę w posiadaniu piłki, w drugiej połowie częściej zagraża bramce Jagiellonii, ale dalej brakuje celnych strzałów. A bez nich będzie ciężko wywieźć z Białegostoku nawet punkt.

9
8
4
6
7
65'
65'
5
3
2
5
4
64'

Wrzutka Josue, ale Baku był spóźniony i oddawał już strzał zza linii końcowej.

8
10
4
3
5
62'

Kartka dla bramkarza Jagiellonii za przedłużanie wznowienia gry.

14
4
5
9
27
62'
5
2
7
14
21
62'
11
9
3
1
3
62'
5
5
1
1
1
62'
61'

Pół godziny do końca. Legia w natarciu.

10
8
5
3
12
59'

Baku strzela w słupek z ostrego kąta po centrze Kuna! Ależ miał dużo miejsca wahadłowy Legii.

17
18
8
8
10
59'

Legia wciąż bez celnego strzału.

26
20
2
4
9
58'

Wrzucał Muci z linii końcowej, składał się do efektownego szczupaka Gual, jednak nie trafił w piłkę.

14
15
4
6
5
57'

Muci z dystansu - bardzo niecelnie.

13
20
3
4
7
56'

Nie ma rzutu karnego!

29
15
9
20
78
55'

Zanim Kapuadi faulował Pululu, to napastnik Jagiellonii mógł faulować Kuna przed polem karnym.

11
7
7
6
23
55'

Ale nie wiadomo czy będzie miał okazję. Sędzia jeszcze idzie do monitora!

14
9
9
9
26
54'

Imaz oddał piłkę Pululu. To on będzie strzelał.

35
14
5
6
11
53'

Kapitalna akcja. Pululu do Imaza, ten odegrał, Pululu strzelił niecelnie, ale był popychany przez Kapuadiego. Sędzia Marciniak wskazuje na jedenasty metr.

36
11
6
3
6
52'

Muci na spalonym po podaniu z linii obrony. Legia nie za bardzo potrafi coś skonstruować w ofensywie.

15
12
4
1
5
50'

Mocny strzał Imaza lewą nogą... obok bramki.

11
4
5
7
5
49'
28
20
3
3
6
49'

Elitim szukał prostopadłego podania w kierunku Guala. Niedokładnie.

7
7
3
3
1
48'

Dośrodkowanie Rosołka, ale akcję na dalszym słupku zamykał Kun, a nie jest to najwyższa osoba na boisku. Nie miał większych szans.

3
10
2
3
1
46'

Gramy!

23
13
3
2
czas Druga połowa
Czy Legia zdobędzie w tym meczu choćby punkt?
15
10
2
3
4
46'

3
45+2'

Alomerović z długim podaniem w stronę Marczuka. Dobrze czytał jednak grę Tobiasz i skutecznie interweniował poza polem karnym.

12
6
6
9
10
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

11
9
8
7
6
45'

Fantastyczne podanie Celhaki do Baku. Ten zgubił całą defensywę Jagiellonii, podał w okolice piątego metra, ale nie trafił w piłkę Gual! Powinien to lepiej zrobić Hiszpan.

14
23
8
6
4
43'

Muci efektownie złożył się do strzału zza pola karnego. Zabrakło około metra.

10
11
8
6
9
43'

Wrzutka Baku - niedokładne. Poprawiał z lewej strony Kun i piłka wybita przez Romanczuka.

16
7
4
5
3
40'

Wdowik wślizgiem zatrzymał ruszającego do kontry Muciego. Dostał przy tym mnóstwo oklasków od kibiców.

25
13
6
2
4
38'

Długie podanie w kierunku Pululu. Ten opanował piłkę w polu karnym, jednak zabrakło mu centymetrów, by oddać strzał. Ubiegł go rywal.

20
8
5
7
3
37'

Bezsilna jest dziś Legia, a przecież to jedyny zespół bez porażki w lidze. Jagiellonia ma dużą przewagę, zwłaszcza po strzeleniu dwóch goli.

43
19
7
3
6
34'

Jagiellonia wymienia kolejne podania na połowie Legii. Środek pola robi dziś robotę dla gospodarzy.

34
13
5
2
7
32'

Pululu doznał jakiegoś urazu. Gra przerwana.

4
5
12
17
8
32'

Naranjo zablokował strzał Burcha z 20 metrów.

16
6
3
3
4
31'

Pół godziny za nami. Legia w ataku pozycyjnym, tu nic się nie zmienia. Niewiele jednak z tego wynika.

12
7
4
4
3
29'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Dominik Marczuk.

No to Legia ma problem! Jagiellonia jak natchniona. Przeciągnął dośrodkowanie z prawej strony Wdowik, ale piłka trafiła do Marczuka. Ten poczarował, zakręcił Celhaką i dograł idealnie na piąty metr, a tam dołożył głowę Imaz. 2:0!

87
49
6
5
13
28'

Tym razem dużo lepsze dośrodkowanie Wdowika z rzutu rożnego i Pululu strzela w słupek!

17
10
2
2
6
27'

Trudno powiedzieć, by Legia rzuciła się do ataku po stracie gola. Jagiellonia raczej ma to spotkanie pod kontrolą.

22
7
2
2
2
26'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Wrzucał Wdowik, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Pankov.

4
2
2
2
4
23'

Faul w ataku Pankova. Zbyt wysoko podniósł nogę, gdy składał się do przewrotki.

4
4
5
4
4
23'

Baku wygrał pojedynek na skrzydle, jednak później pokazał, że daleko mu do Wszołka. Dośrodkowanie zablokowane i tylko rzut rożny dla Legii.

7
7
3
1
5
20'

Po dośrodkowaniu Kuna z lewej strony nie trafił w piłkę Baku, a przy okazji ostro faulował Diegueza.

3
7
3
3
3
20'

Legia póki co nie ma wiele do zaoferowania w ofensywie. Jest przeraźliwie przewidywalna.

13
5
2
2
5
19'

Jagiellonia bardzo agresywnie w odbiorze, ale to się opłaca. Marczuk nawinął rywala na skrzydle, zagrywał lewą nogą w pole karne, lecz żaden z partnerów tego nie odczytał. Pewna interwencja Tobiasza.

8
3
7
1
3
17'

Dośrodkowanie Kuna, złożył się do strzału przewrotką Gual, ale bardzo wyraźnie się pomylił.

10
5
2
5
2
15'

Gol prawidłowy!

51
19
5
6
17
14'

Trwa rysowanie linii przez VAR. Sytuacja była stykowa.

12
4
3
6
11
14'

Jeszcze tylko trzeba sprawdzić, czy przy podaniu Wdowika do Imaza nie było spalonego.

12
5
5
1
8
13'

Gol! Strzelił Jose Naranjo. Asystował mu Jesus Imaz.

Jagiellonia prowadzi! Ależ to zagrali! Wdowik podał do stojącego na 18. metrze Imaza, ten zagrał na jeden kontakt do Naranjo, który technicznym strzałem po ziemi zaskoczył Tobiasza!

63
37
6
7
16
10'

Muci zablokowany w polu karnym. Legia błyskawicznie przedostała się na drugą stronę boiska.

7
3
1
5
10'

Bardzo złe podanie Burcha w poprzek boiska. Niewiele brakowało, a Pululu przechwyciłby piłkę. Szczęśliwie za daleko mu odskoczyła.

3
1
1
1
3
7'

Wrzutka na bliższy słupek, atakował piłkę Pekhart, jednak był dobrze pilnowany i nie oddał strzału.

9
7
3
2
1
6'

Muci poślizgnął się w polu karnym, ale szczęśliwie piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Jagiellonii. Korner.

5
4
4
5
5'

Wysoki pressing z obu stron. To wymusza grę na jeden kontakt, co dobrze się ogląda.

6
4
3'

Średnie dośrodkowanie Elitima, ale piłka dotarła do Pankova. Ten został zablokowany, a po chwili nie oddał też strzału Gual.

3
4
1
1
1
2'

Muci zgubił na skrzydle Romanczuka i kapitan Jagiellonii ratował się faulem. Pierwszy rzut wolny z niebezpiecznej pozycji dla Legii.