23
16
40
90+12'

Jeżeli chwilę wcześniej Gavi nie zagrał piłki ręką, to powinien być rzut karny. Czekamy na decyzję.

62
28
16
9
13
90+11'

Araujo kopnięty w podeszwę.

79
26
17
11
23
90+11'

Chyba był kontakt, czekamy na decyzję VAR!

38
11
10
10
13
90+11'
21
9
10
10
14
90+11'

Araujo pada w polu karnym! Sugeruje, że był kopnięty!

22
7
7
7
6
90+10'

Yamal wrzucał w pole karne, ale Gaston uprzedził Lewandowskiego i wybił piłkę.

17
12
12
21
29
90+9'

Portu w kontrataku, podanie w pole karne do Lozano... za mocne. Nie doszedł do piłki kolega z drużyny.

14
10
10
11
11
90+8'

I znowu fatalnie zachował się Mayoral. Pokazywał się na skrzydle niepilnowany Portu, była okazja do kontry, to on wdał się w drybling i stracił piłkę.

9
9
9
9
9
90+7'

Wiadomo, że pogramy dłużej niż pierwotnie doliczone 9 minut.

26
12
12
11
14
90+6'

Djene ma problemy zdrowotne. Sędzia wzywa fizjo.

8
7
9
9
12
90+5'

Djene wyprowadził kontrę, ale Borja Mayoral stracił piłkę przed polem karnym. To mogła być złota szansa Getafe.

14
12
12
19
16
90+4'

Kradnie czas Soria. Zupełnie niepotrzebnie, bo sędzia i tak to doliczy.

18
15
14
14
26
90+3'

Fati przedarł się środkiem, podał do Yamala, ale ten nie przyjął piłki! Powinien to lepiej zrobić i byłaby fantastyczna okazja.

11
11
11
11
18
90+2'
13
90+1'

Barcelona ruszała z kontrą, jednak popsuł to Fati fatalnym podaniem na skrzydło.

13
13
13
13
18
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut. A więc skromnie.

19
15
15
15
16
90'

Lewandowski na klepkę do de Jonga. Niedokładnie. Nie wyszedł Holender na czystą pozycję.

10
11
10
10
16
89'

Będzie powyżej dziesięciu doliczonych minut? Wszystko na to wskazuje...

17
8
8
8
9
89'

Kolejny przegrany drybling przez Abde. No, nie dał najlepszej zmiany.

5
5
5
5
15
88'

Fati zdecydował się na strzał z dystansu, chciał wyjść poza schemat. Zabrakło sporo.

12
13
12
12
20
87'

Rzut rożny dla gości i piłka łatwo wybita. Słabe wykonanie przez Abde.

8
8
8
8
18
86'

Lozano ma kartkę, a właśnie popracował ręką w okolicach twarzy de Jonga. Musi uważać.

12
12
12
12
12
85'

Tymczasem Xavi ogląda końcówkę meczu w loży, za szybą.

6
84'

O, kartka. dawno nie było. Uderzony Gavi.

17
20
10
11
10
84'
6
83'

Kompletnie nieudany strzał Abde zza pola karnego. Radość na trybunach, bo właśnie tam poleciała piłka.

11
82'
11
7
7
7
7
81'

Yamal ruszył odważnie do linii końcowej, ale zabrakło mu boiska. Wybiegł z piłką poza dozwoloną strefę.

7
7
7
7
7
80'

Fati już miał wyśmienitą okazję, dostał idealne podanie, miał miejsce w polu karnym, ale strzelił nad poprzeczką!

10
10
11
16
21
79'
8
7
8
12
7
79'
12
9
9
9
9
78'

Nieco mniej niż kwadrans do końca podstawowego czasu gry, natomiast można się spodziewać, że sędzia doliczy drugie tyle.

10
5
5
5
5
78'

Pedri miał miejsce na skrzydle, podawał mu Yamal, ale Hiszpanowi zabrakło dynamiki. Nie doszedł do piłki.

9
9
9
9
9
77'

Pięknie zagrał Pedri w pole karne. Przepuścił piłkę Lewandowski, doszedł do niej Gundogan, ale kapitalnie broni Soria. Tylko, że... no właśnie, był spalony.

10
10
10
10
12
76'
10
75'

Pedri idealnie przyjął piłkę, zagrał do Abde, ale ten strzela tylko w boczną siatkę!

10
10
10
10
10
75'

Barcelona w ataku pozycyjnym, ale z trudem przychodzi jej dziś kreowanie sytuacji. Tymczasem będzie zmiana w zespole gości. Lamine Yamal już gotowy przy linii.

7
7
7
7
7
73'

Jose Bordalas przekazał swoim zawodnikom wskazówki. Nie przebierał w słowach. Można spodziewać się jeszcze bardziej agresywnej gry gospodarzy.

8
9
8
9
14
72'

Przerwa w grze.

14
14
14
15
17
70'

Xavi wpadł w szał. Domagał się rzutu wolnego i kartki, a tymczasem sam został wyrzucony na trybuny!

22
27
17
17
36
70'

Abde dostał podanie, biegł w kierunku bramki, ale cały czas biegł z nim w kontakcie Djene. Nagle Abde się przewrócił przed "szesnastką". Nie ma faulu!

13
13
15
13
15
69'

Lewandowski faulował rywala przed polem karnym. Nie ma łatwego życia Polak.

23
21
23
23
21
68'

I znowu zapasy przy linii bocznej. Kounde zastawił się z piłką, a potem był powalony na murawę przez Lozano.

7
7
7
8
15
67'

Nieudana klepka Portu z Mayoralem. Nie udało się wbiec z piłką w pole karne. To mogła być ta jedna wymarzona kontra.

14
14
14
14
14
64'
8
8
8
8
8
64'
Juanmi Latasa #14
7
7
7
9
7
63'

Po chwili niecelnie z dystansu przymierzył Romeu.

8
8
8
8
16
62'

Dośrodkowanie Araujo, główkował Lewandowski i Gaston wybija piłkę z linii bramkowej!

31
20
21
22
25
61'

Pół godziny do końca. Po czerwonej kartce Getafe ma problem, by w ogóle wydostać się z własnej połowy.

24
20
13
13
13
60'

Barcelona w ataku. Ruszył środkiem de Jong, w końcu zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

17
13
12
12
12
57'

Siły się wyrównują! Mata spóźniony, faulował Araujo!

47
22
16
16
12
57'
12
56'

Pudłuje z bliska Mata, ale wcześniej było zagranie ręką.

14
11
11
12
12
55'

Przycisnęło Getafe. Damian Suarez łatwo ograł Abde na skrzydle i centrował w pole karne. Piłka wybita poza boisko. Korner.

7
6
6
7
6
53'

Była bardzo dobra okazja dla gości. Pedri dostrzegł wbiegającego w pole karne Abde. Uderzenie z powietrza i niewiele zabrakło. Strzał nad poprzeczką.

9
9
9
9
10
52'

Faulował w ataku Latasa. Zapasy z Gundoganem.

5
5
5
4
7
51'

A teraz zbyt mocne podanie do Lewandowskiego. Soria kontrolował sytuację i pozwolił, by piłka opuściła boisko.

6
6
4
4
12
50'

Romeu podawał prostopadle do Gundogana. Zbyt mocno. Nie miał szans do tego dojść nowy piłkarz Barcelony.

3
6
6
6
6
49'

Djene popsuł kontrę swojego zespołu. Podawał niecelnie po linii bocznej i posłał piłkę w aut.

8
8
7
7
7
48'

Dalekie wybicie ter Stegena do Lewandowskiego, ale ten od razu miał na plecach obrońcę i nie zdołał utrzymać się przy piłce.

5
11
6
8
11
47'

Długie podanie na skrzydło do Abde. Ten efektownie opanował piłkę, ale później za daleko ją sobie wypuścił i akcja się w zasadzie skończyła.

3
3
3
3
3
46'

czas Druga połowa
46'
Portu #9
3
1
3
1
1
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Druga połowa niebawem.

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Getafe remisuje bezbramkowo z Barceloną. Nie jest to mecz piłkarski, a coś w rodzaju zapasów, MMA. Brzydki mecz za sprawą gospodarzy.

13
12
7
7
15
45+10'

Domagają się rzutu karnego goście za ewentualne zagranie ręką Mitrovicia.

42
21
9
8
8
45+10'

Dośrodkowanie Gundogana, piłka wybita.

3
3
6
10
11
45+9'

Mata faulował Araujo w bocznym sektorze i będzie szansa dla Barcelony w końcówce pierwszej połowy.

17
16
6
7
8
45+8'

Świetne dośrodkowanie Damiana Suareza. Miał dużo miejsca, idealnie dograł w okolice jedenastego metra, ale źle uderzył Alena. Wyraźnie nad bramką.

8
10
5
7
4
45+7'

Ruszył lewą stroną Balde, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i zagrywał już zza linii końcowej. Nie układa się gra przyjezdnym.

8
9
10
12
17
45+5'

Pedri podciął piłkę w pole karne, szukał miejsca Lewandowski, ale był mądrze blokowany przez rywala i nie doszedł do strzału.

7
7
7
15
21
45+4'

Z półwoleja z osiemnastu metrów strzelał Alena. Prosto do rąk ter Stegena.

10
5
3
2
2
45+3'

Mimo gry w osłabieniu Barcelona oczywiście potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

33
17
5
5
7
45+2'

Djene podawał prostopadle do podłączającego się Damiana Suareza, ale miał wszystko pod kontrolą Balde. Nie pozwolił rywalowi opanować piłki.

6
7
3
3
2
45'

Sędzia dolicza minimum 10 minut!

25
14
9
7
8
43'

Gaston przez długi czas nie podnosił się z boiska. Ale już wszystko w porządku.

8
12
14
12
20
43'

Ależ tu jest euforia na trybunach. Kibice Getafe świętują tę kartkę, jakby właśnie padł gol.

10
9
7
11
26
42'

Brazylijczyk wymierzył łokciem cios w głowę Gastona. Sprowokowany, natomiast sytuacja jest klarowna.

14
9
13
9
20
42'
CZERWONA KARTKA
17
21
17
20
45
42'

Raphinha wylatuje z boiska!

9
9
7
12
32
41'

Ależ teraz się zagotowało. Zawodnicy z ławki Getafe wbiegli na murawę.

3
3
7
5
10
40'

Plan Getafe jest prosty. Nie stracić gola i sprzedać parę kopniaków rywalom. Póki co to się udaje. Pytanie jak długo.

5
9
7
7
20
40'

Kontra Getafe przerwana przez Romeu. I akcja w drugą stronę. Raphinha przedarł się w pole karne, lecz miał piłkę na prawej nodze. Nie strzelał, próba odegrania i on też jest zablokowany.

6
6
9
10
8
39'

Odważna próba Kounde. Uderzył z dalszej odległości i on również został zablokowany.

7
5
9
5
7
38'
14
12
12
11
22
38'
13
6
3
3
3
37'

Leży Raphinha. Barcelona kontynuuje grę. Zza pola karnego strzelał Gundogan - został zablokowany.

5
4
7
4
5
36'

Raphinha w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Strzela Brazylijczyk, broni Soria, a po chwili było blisko gola samobójczego. Piłka odbiła się przypadkowo od obrońcy Getafe i trafiła w słupek.

8
8
11
4
12
36'

Romeu podawał w pole karne, ale nie doszedł do tego Raphinha. Nie popełnił błędu dobrze ustawiony Gaston.

3
3
8
3
6
35'

W powietrzu, w parterze. Dla zawodników Getafe nie ma straconych piłek. A przy okazji zawsze znajdzie się ktoś, kto niby przypadkowo kopnie rywala. I tak ten mecz właśnie się toczy.

3
3
5
5
10
33'

Ma pretensje szkoleniowiec gości, że jego zawodnicy grają zbyt wolno.

16
9
6
6
3
33'

Xavi wykorzystuje przerwę, by przekazać instrukcje zawodnikom.

19
8
7
3
2
31'

Kartka za protesty. Cóż...

21
14
3
3
4
31'
Getafe CF
16
14
4
3
6
31'

Djene faulowany przez Balde, gdy zaczynała się kontra gospodarzy.

3
4
3
4
3
30'

Szansa dla Getafe! Alena wystawił piłkę przed pole karne, miał dużo miejsca Iglesias, ale strzelił za lekko! Broni ter Stegen.

9
8
3
2
2
29'

Gra wznowiona. Gundogan na moment opuszcza boisko, ale to nic poważnego.

20
6
3
4
3
27'

Gundogan został ostro potraktowany przez Damiana Suareza.

6
4
6
8
25
27'

Raphinha zgłasza pretensje do arbitra. Leży na boisku Gundogan i wyraźnie cierpi. Potrzebna interwencja medyków.

3
4
6
10
19
26'

Ulala! Oriol Romeu! Ależ się zabawił. Minął na zamach dwóch rywali przed polem karnym, włączył się do akcji i oddał bardzo dobry płaski strzał. Zabrakło centymetrów.

9
6
5
5
2
26'

Posiadanie piłki: 40 proc. Getafe, 60 proc. Barcelona.

12
5
4
6
3
25'

Koszmarny strzał Djene zza pola karnego. Skiksował, piłka leciała w aut. Sędzia zlitował się nad nim i odgwizdał spalonego.

6
7
3
1
4
24'

Wrzutka Djene w pole karne. Za krótko. Piłka nie minęła nawet pierwszego zawodnika Barcy.

9
8
5
6
4
22'

Brzydko gra Getafe. Mniej lub bardziej widoczne faule, zaczepki. Znowu powalony na murawę Lewandowski.

7
8
7
11
38
20'

Ładne cięte podanie w pole karne, de Jong opanował piłkę, ale później pogubił się w dryblingu. Strata. Z trudem przychodzi Barcelonie kreowanie sytuacji.

6
7
12
11
9
19'

Średnio zorganizowany pressing Getafe. Barcelona radzi sobie z nim jednym dłuższym podaniem ter Stegena.

12
6
2
1
3
18'

Korner dla gospodarzy, lecz zabrakło dokładności przy tej centrze. Barcelona bez problemu wyjaśnia sytuację.

13
10
3
5
4
16'

Strzelał Raphinha i broni Soria. Zbyt blisko środka bramki.

5
7
7
11
13
15'

Raphinha przewrócony tuż przed polem karnym. Rzut wolny!

22
13
6
4
7
15'
18
11
1
5
5
15'

Lewandowski znowu leży na murawie.

12
10
5
16
29
14'

Ostro grają zawodnicy Getafe. Teraz przewinił Gaston, a ucierpiał Raphinha przed własnym polem karnym.

6
6
8
4
9
13'

Przewrócił się 30 metrów od bramki rozpędzony Balde. To był faul Suareza, ale sędzia puścił grę. Nie dopatrzył się przewinienia.

5
4
5
5
8
11'

Barca cały czas jest przy piłce, natomiast trudno powiedzieć o Getafe, by była to jakaś ultradefensywa. Na razie dzielnie się trzymają gospodarze.

13
6
5
5
4
8'

Wrzutka Gundogana z rzutu wolnego i Lewandowski strzela w środek bramki. Ale i tak był na kilkumetrowym spalonym.

28
15
13
12
14
7'

Lewandowski krótko pilnowany. Dwa faule na Polaku w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

8
10
8
13
27
6'

I znowu podanie na jeden kontakt do Latasy, ale ten nie wygrał fizycznej walki z Kounde. Francuz spokojnie odegrał piłkę do ter Stegena.

3
2
1
3
5'

VAR nawet się tym nie zajął. Gra toczy się dalej. Barca przy piłce.

12
8
2
1
3
4'

Oj, czyżby kontrowersja? Latasa idealnie wstrzelił się w linię spalonego, biegł w kierunku bramki Barcelony, ale oddał koszmarny strzał. Był mocno naciskany przez Kounde. Protestował, domagał się rzutu karnego. Sędzia jest innego zdania.

7
5
1
3
2'

Gundogan fatalnie strzela z pięciu metrów. Idealnie tam, gdzie ustawiony był Soria. Ale gol i tak nie byłby uznany, bo wcześniej na spalonym złapany Raphinha.

7
4
3
7
10
1'