(0:0)
Zakończony
Cadiz CF
komentarz

Kolejny mecz i kolejne problemy FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii potrzebowali aż 82 minut, aby zdobyć gola w potyczce z Cadizem. Drużyna Xaviego ostatecznie wygrała 2:0. Wciąż przeciętną formę prezentuje Robert Lewandowski.

18
10
4
8
9
90+7'

Zderzenie w polu karnym Barcelony. Piłkarze powoli zbierają się z murawy.

14
11
13
15
13
90+4'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Robert Lewandowski. Lewandowski do Torresa, a ten w sytuacji sam na sam podwyższył prowadzenie Barcelony! 2:0!

233
93
27
18
22
90+3'
19
6
9
8
10
90+2'

Zagranie do Lewandowskiego, Polak musiał gonić piłkę i niewiele był w stanie zdziałać.

12
32
8
12
17
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

28
17
7
7
8
90'

Machis nieobstawiony w polu karnym huknął z woleja, ale ponad poprzeczką!

13
10
10
5
12
89'

Lewandowski do Fatiego, ale gola nie ma. Polak na spalonym.

20
24
13
25
31
89'

Strzał oddał Fati, bramkarz złapał piłkę.

9
8
3
6
5
87'

Negredo uderzał głową, ale wyraźnie przestrzelił.

18
9
9
9
9
85'
55
85'
Alex Fernandez #8
1
2
16
7
24
86'
Roger Martí #15
1
1
2
6
85'
Lamine Yamal #27
16
10
2
2
1
85'

Uderzał z pola karnego Fati, ale omal nie trafił na aut boczny.

8
14
7
3
2
82'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ilkay Gundogan. W końcu Barcelona złamała obronę Cadizu! Zagrywał Gundogan, a w sytuacji sam na sam do bramki gości trafił Pedri! 1:0!

198
71
16
14
24
80'

Niesygnalizowany strzał Abde, Ledesma kapitalnie między słupkami!

18
12
7
7
14
79'
11
13
1
6
31
79'
10
7
2
2
3
77'

Jeszcze mamy przerwę na napoje, frytki i kiełbaskę z grilla. Za moment gramy.

21
25
5
5
10
75'

Dośrodkował Yamal, Lewandowski przy okazji "pobił się" z rywalem, sędzia przemilczał sytuację.

29
22
14
8
10
74'
11
10
6
9
20
72'

Dośrodkowanie z prawej strony Kounde, Lewandowski uderzył głową, ale wyraźnie obok bramki.

28
15
5
13
12
71'

Minuty płyną coraz szybciej. Barcelona wciąż bije głową w mur.

1
68'
Darwin Machis #18
4
3
5
3
3
67'
77
195
4
7
6
68'
Fede San Emeterio #24
2
2
3
1
3
67'
125
37
43
10
8
66'

Rozmowy, pretensje, a nawet kłótnie z sędzią. Sporo do przekazania arbitrowi mają gracze Barcelony.

10
10
5
6
12
64'

Lewandowski twierdzi, że był faulowany w polu karnym. Sędzia był innego zdania.

26
38
7
7
32
63'

Ramos ograł w polu karnym Christensena i huknął z pola karnego tuż obok słupka!

11
7
8
6
7
60'

Gavi runął w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. Dwa kwadranse do końca!

15
12
3
5
13
58'

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego trafił w mur. Poprawka jednego z partnerów została zablokowana.

43
40
17
15
27
56'

Graczom Cadizu udało się oddalić grę od własnego pola karnego, a nawet połowy. Przez moment wydawało się, że gol dl Barcelony jest kwestią czasu.

12
12
9
7
8
54'

Gundogan uderzył głową. Piłka zatrzymała się na poprzeczce! Sporo szczęścia mieli goście!

24
17
10
9
10
52'

Kontra gości, zbyt długo zwlekali ze strzałem przyjezdni, w efekcie uderzenie z pola karnego było niecelne.

10
12
5
8
5
51'

Z bliska uderzał Romeu, obrońcy w ostatnim momencie zablokowali piłkę!

8
5
3
3
3
50'

De Jong zagrywał do Pedriego, w ostatnim momencie skutecznie interweniował obrońca. Szuka gola Barcelona!

15
9
2
6
6
48'

Barcelona stara się atakować, gracze z Kadyksu bronią się niemal całą drużyną.

12
4
2
3
2
46'

Strzał Yamala odbił bramkarz. Dobijać starał się Lewandowski, ale przyjmował piłkę jak my na Orliku... My jednak gramy na większym stresie, z wymagającymi rywalami.