(0:2)
Zakończony
Jagiellonia Białystok
komentarz

Jagiellonia Białystok prowadziła w Krakowie z Cracovią już 4:0. Wówczas do pracy zabrali się gospodarze, których stać było na zdobycie dwóch bramek.

2
90+2'

Z dystansu uderzył Knap. Piłka otarła się o zewnętrzną część słupka!

6
10
6
8
9
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
4
1
10
18
89'

Jeszcze Pasy szukają kontaktowej bramki. Jagiellonia jednak nie pozwala gospodarzom na wiele.

10
4
2
2
86'
11
4
1
1
1
85'
13
4
1
1
83'

Knap bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego. Alomerović wybił piłkę na korner!

7
4
3
2
3
79'

Sprzed pola karnego mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Oshima.

5
7
1
2
3
78'

Cracovia cały czas w ataku. Jednak piłkarze gospodarzy nie są w stanie oddać uderzenia na bramkę gości.

6
8
2
2
2
75'
4
1
1
2
2
75'
75'
74'

Dośrodkowanie z kornera. Strzał Glika na linii odbił bramkarz. Starał się poprawiać Jugas, ale skiksował!

4
5
1
72'

W ataku gracze Pasów. Goście są świadomi, że gola dla Cracovii może zupełnie odmienić mecz.

2
2
2
2
2
69'

Błąd obrony Jagiellonii, Kallman pozwolił wykazać się bramkarzowi. Okazało się jednak, że Fin znajdował się na spalonym.

4
4
2
2
3
68'

Graczom Jagiellonii udało się przetrwać najgorsze i oddalić grę od własnej bramki. Tutaj jednak jeszcze wiele może się wydarzyć.

7
4
1
2
2
66'
65'
65'

Jose Naranjo uderzył z rzutu wolnego, dwa metry ponad bramką.

2
3
2
1
3
64'
9
2
7
63'

Cracovia szuka bramki kontaktowej. Nieprawdopodobny przebieg ma ten mecz!

1
1
2
3
4
60'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Pościg Pasów trwa! Dogranie z kornera, Glik głową uderzył z pięciu metrów pod poprzeczkę! 2:4!

11
4
5
5
16
60'

Cracovia poczuła siłę i ruszyła do ataku. Straty są duże, ale gospodarze wierzą w możliwość dogonienia rywala.

3
1
2
2
3
59'

Rakoczy uderzył z ok. 16 metrów. Obok bramki gości.

2
3
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Asystował mu Benjamin Kallman. Cracovia ratuje, jak na razie, honor. W zamieszaniu piłka dotarła do Ghity, a ten uderzył z ok. 15 metrów przy słupku! 1:4!

6
1
6
3
16
55'

Gol! Strzelił Dominik Marczuk. Asystował mu Jose Naranjo. Kolejny raz Cracovia jest bita na własnym stadionie! Zagranie w pole karne, a tam znalazł się Marczuk i uderzył z ok. 11 metrów do bramki! 0:4!

21
12
1
8
51'

Kolejna akcja Jagoellonii, Madejski wyszedł z bramki i uratował Cracovię!

8
6
2
2
3
49'

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen. Asystował mu Adrian Dieguez. Już raczej po emocjach! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Wdowika, nogę dołożył Dieguez, a Hansen z kilku metrów trafił do siatki! 0:3!

19
11
1
1
7
47'

Jagiellonia chce mocno wejść w 2. połowę. Mocny strzał oddał Sacek. Piłka poszybowała ponad bramką gospodarzy.