Jeszcze mamy VAR. Sprawdzamy czy zawodnik Korony nie zagrał ręką!

1
1
2
90+6'

Gol! Strzelił Martin Remacle. Piłka w bramce Warty! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał głową Zatora odbił bramkarz, piłka odbiła się jeszcze od Remacle'a i znalazła się w bramce! 1:1!

7
7
4
10
18
90+3'

Korona przegrywa, ale to Warta jest bliżej kolejnego gola.

16
9
1
1
90+1'

Strzał z pola karnego Luisa odbił Dziekoński. Starający się dobija Niilo Maenpaa był na spalonym.

3
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
1
4
87'

Bezradna jest Korona. Warta pod bramką kielczan, którzy mają problemy z przejęciem piłki.

14
9
1
2
1
84'
83'

Korona bije głową w mur. Warta dobrze się broni, gospodarze niewiele są w stanie zdziałać.

10
5
1
80'

Próba rozpaczy Malarczyka z ok. 40 metrów. Cóż. To pokazuje jak bezradna jest Korona w piątkowym meczu.

7
4
1
1
1
78'
77'

Uderzał Remacle, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gości.

5
2
1
76'

Trojak popchnął rywala. Vizinger padł i dodatkowo złapały go skurcze.

1
2
74'

Z okolic linii pola karnego z woleja uderzył Zator. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
2
1
74'

Rzut wolny dla Korony. Dogranie w pole karne, ale piłkę bez większych problemów wybili goście.

3
4
73'
1
5
3
72'
1
5
4
71'
69'

Paproch wpadł do oka bramkarzowi Warty. Szukamy, co też to mogło być.

2
3
2
68'
66'

Kolejny błąd w defensywie Korony. Piłki w polu karnym kielczan omal nie przejął Szmyt.

1
1
1
1
1
65'

Mogło być po meczu! Luis dogrywał z rzutu wolnego, uderzał Pleśnierowicz, ale trafił w słupek!

5
4
2
2
1
63'
63'
2
1
1
62'

Kolejna próba w meczu Czyżyckiego. Piłka uderzona z dystansu poszybowała obok bramki.

1
61'

Podgórski z rzutu wolnego w pole karne, Bartkowski niepotrzebnie na korner.

1
1
59'

Akcja Godinho z Szykawką, w końcu piłka została zablokowana. Po chwili złapał ją Grobelny.

3
1
56'

Do piłki w polu karnym Warty dopadł Czyżycki. Mocny strzał minął jednak bramkę.

4
2
1
55'

Rzut wolny dla Warty. Dośrodkowanie w pole karne, Dziekoński niepewnie na przedpolu, ale bez konsekwencji.

5
1
53'

Korona Kielce po stracie gola niewiele potrafi zdziałać. Warta stara się wysoko atakować gospodarzy i utrudniać konstruowanie akcji.

7
6
50'

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Dziekoński przed pole karne do Nono. Zawodnik Korony nie zauważył, że obok niego stoi Kupczak. Pomocnik Warty przejął piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza z Kielc! 0:1!