1
4
5
90+1'

Klimek wycofał piłkę przed pole karne do Kuna, ale ten strzelił bardzo niecelnie.

3
1
3
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

3
3
1
1
89'

Końcówka meczu, trener Myśliwiec zabezpiecza tyły, natomiast trudno powiedzieć, by Stal rzuciła się do huraganowych ataków.

2
2
1
88'
86'

Powinno być 2:0! Shehu podał w pole karne z lewej strony, ale strzał Klimka świetnie broni Kochalski!

3
2
1
4
1
86'

Klimek wystartował do piłki zagranej na wolne pole, jednak dopuścił się faulu w ofensywie w polu karnym.

1
1
85'

Po wrzutce z lewej strony Gerstenstein agresywnie nabiegł na piłkę, uprzedził zawodnika Widzewa, ale nie trafił w bramkę. To mogła być złota szansa Stali. Centrował Wolsztyński.

2
1
82'

Wołkowicz ze strzałem, a raczej podaniem do Ravasa. Celnie, natomiast bardzo lekko.

1
1
1
4
80'

Hinokio! Mocny strzał z pola karnego, ale obok bramki.

1
1
2
78'
76'

Kwadrans do końca. Stal musi bardziej zaatakować, odkryć się. Końcówka może być interesująca. Do tej pory goście nie pokazali za wiele.

3
1
75'

Od razu chcieli pójść za ciosem gospodarze, jednak Rondić miał problemy z opanowaniem piłki w polu karnym. Zagrywał jeszcze mocno wzdłuż piątego metra, lecz został zablokowany.

4
2
3
73'

Doczekał się Widzew! 1:0! Shehu z rzutu rożnego, piłka została wybita przed pole karne, a tam... kapitalnie złożył się do strzału Ciganiks i trafił idealnie, od poprzeczki!

Widzew Łódź
7
4
1
2
6
71'
69'

Shehu tym razem indywidualnie i został zablokowany w narożniku pola karnego.

2
1
67'

Widzew powinien prowadzić! Znakomita szansa. Shehu na lewą stronę, odegranie Tkacza po ziemi i z paru metrów fatalnie pudłuje Rondić!

2
2
1
1
3
64'

Wrzucał Shehu, piąstkował Kochalski. Bez zagrożenia.

1
1
2
1
63'

Przewrócony Milos i rzut wolny dla Widzewa spod linii bocznej. Do bramki trochę daleko.

3
1
1
2
1
62'

A teraz była szansa dla Stali. Mocno z lewej strony zagrał Getinger, jednak Szkurin nie trafił w piłkę na piątym metrze.

2
1
61'

Pół godziny do końca. Na bramki raczej się nie zanosi. Spotkanie jest wyrównane w drugiej połowie, to znaczy nikt nie zasługuje na więcej niż punkt.

1
2
1
2
58'

Niestety, znowu wróciliśmy do mozolnego grania w środku boiska. Mało z tego konkretów.

1
1
1
3
5
57'

Getinger popsuł dobrze zapowiadającą się akcję Stali. Świetną robotę zrobił Hinokio, ale kolega z drużyny podawał w aut.

2
3
54'

W końcu zaatakowali goście. Szkurin podał w pole karne do Getingera, ten uderzył mocno lewą nogą, ale prosto w Ravasa!

2
2
1
1
2
53'

Groźna wrzutka Pawłowskiego na bliższy słupek. Kochalski z olbrzymimi problemami, choć ostatecznie złapał piłkę.

1
1
2
2
2
52'

Stal praktycznie bez akcji w drugiej połowie.

1
1
1
51'

Kolejny raz Milos na prawej stronie. Płaskie podanie w pole karne, ale Kun... nie wiadomo, co chciał zrobić. Ani nie przyjął piłki, ani nie strzelił. Fatalnie to wyszło.

2
2
1
49'

Po niemrawym początku wreszcie uaktywnił się Milos na prawym skrzydle. I to w zasadzie tyle z pozytywów. Kompletnie nieudane dośrodkowanie, piłka zagrywana już zza linii końcowej.

1
1
46'

czas Druga połowa
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

2
2
komentarz

Lepsze okazje miał Widzew, ale do przerwy mamy bezbramkowy remis.

4
5
5
2
1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

6
3
2
2
1
45'

Kerk zablokowany przed polem karnym.

3
1
2
3
45'

Rondić złożył się do strzału z woleja z szesnastu metrów. Trafił czysto, ale w środek bramki. Kochalski pewnie łapie piłkę.

2
1
1
2
3
42'

Faulował Trąbka. Ostro zaatakował Ciganiksa.

2
1
3
4
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Trąbka.

4
2
1
2
2
41'

Ależ blisko Widzew. Kapitalne dośrodkowanie Kerka. Idealne, w punkt. Rondić zgubił rywala na piątym metrze, ale nie trafił w bramkę!

3
2
3
1
1
40'

I znowu mamy podobną sytuację. Po jednej groźnej akcji z obu stron i parę minut przestoju. Strasznie rwany jest to mecz.

1
1
2
2
2
37'

W Łodzi pada coraz mocniej.

1
1
2
4
2
36'

Kąśliwy strzał Getingera z dalszej odległości. Co ciekawe - prawą nogą. Uderzenie celne, ale broni Ravas.

2
2
3
3
3
34'

Widzew miał znakomitą okazję, ale Rondić trafia w słupek po dośrodkowaniu z lewej strony!

4
1
1
5
3
33'

Widzew jest częściej przy piłce, ale wygląda to bardziej jak bicie głową w mur. Mało produktywne te akcje łodzian.

1
1
2
4
2
31'

Centrostrzał w wykonaniu Getingera. Trudno powiedzieć czy tak chciał zrobić, koniec końców piłka poszybowała nad bramką

3
3
4
4
4
31'

Pół godziny za nami. Jak na razie raczej zasłużone 0:0. Było parę składnych akcji, natomiast dalej żaden z bramkarzy nie dał się pokonać.

3
2
2
2
3
29'

Ożywiło się to spotkanie. Po płaskim dośrodkowaniu Tkacza atakował piłkę na wślizgu Pawłowski, ale był minimalnie spóźniony. Nie oddał strzału zawodnik Widzewa.

3
1
1
3
5
27'

Najlepsza dziś sytuacja gości. Szkurin podał na wolne pole do Domańskiego, płaski strzał z ostrego kąta i kolejny raz broni Ravas. Wypuścił piłkę z rąk, ale nikt nie zdążył do dobitki.

2
2
1
2
4
26'

Stal w ataku. Domański podał do Stępnia, ten był już w polu karnym, szukał centry w stronę Szkurina, ale znów zawiodła precyzja. Łapie piłkę Ravas.

3
1
1
1
1
25'

Celny strzał Rondicia po płaskim dośrodkowaniu Pawłowskiego. Dołożył nogę snajper Widzewa, lecz nie było w tym dużej siły. Pewnie broni Kochalski.

2
2
1
2
2
23'

Blisko byli łodzianie. Kerk zacentrował w pole karne, jednak Tkaczyk z pięciu metrów uderzył niecelnie.

3
3
2
23'

Pierwsze gwizdy na trybunach. Oj, nie wszedł Widzew dobrze w to spotkanie. Stal spisuje się niewiele lepie, o ile w ogóle można tak to nazwać.

1
2
20'

Teraz ruszyli gospodarze. Ciganiks na lewej flance, miał trochę przestrzeni, ale po jego dośrodkowaniu piłka poleciała wysoko nad bramką. Niestety, tak wygląda większość akcji.

1
2
1
18'

Tym razem Kerk potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
2
2
17'

Ładnie rozpoczął akcję Hinokio, podał na skrzydło do Getingera. Ten miał dużo miejsca, od razu próbował zagrywać w pole karne, lecz piłka nie dotarła do Szkurina, a Stępień był spóźniony. Nic z tego.

1
1
2
15'

Czekamy na jakieś konkrety. Na razie oglądamy głównie podania w środku boiska, rzadko kiedy gra przenosi się pod jedno lub drugie pole karne.

2
2
1
2
12'

Domański uruchomił na skrzydle Stępnia, ten widział niepilnowanego Szkurina w polu karnym, lecz nie potrafił celnie dograć piłki do kolegi.

4
4
5
1
2
11'

Na razie mało się dzieje na boisku.

1
1
2
9'

Wrzutka Ciganiksa w pole karne. Idealnie między Rondicia i Pawłowskiego. Wybijają piłkę rywale.

2
2
8'

Akcja gości, Hinokio długo holował piłkę, w końcu chciał zagrać na wolne pole do Stępnia, ale zabrakło dokładności.

2
1
1
1
7'

Gra przerwana, bo przy linii bocznej leży Domański.

3
1
4
1
5'

Niecelny strzał Pawłowskiego z dystansu. Długo po gwizdku sędziego, bo był tam spalony.

2
2
1
2
4'

Widzew utrzymuje się przy piłce od pierwszych minut.

6
3
3'

Pierwsza okazja dla Widzewa. Z rzutu wolnego spod linii bocznej wrzucał Kerk, ale trochę zbyt wysoko dla kolegów z drużyny. Kochalski pewnie na przedpolu.