10
18
90+4'
90+2'

Interwencja Valentina Cojocaru i bramkarzowi Pogoni Szczecin nie spieszyło się w ponownym wprowadzeniem piłki do grania.

16
8
2
3
3
90'
90'

Doliczone siedem minut.

7
1
4
12
15
88'

Ostatnie szanse gości na poprawienie wyniku.

7
8
1
4
6
86'

W ostatnich minutach najciekawsza akcja należała do Pogoni Szczecin. Podanie Mariusza Fornalczyka trafiło do Kamila Grosickiego, którego uderzenie z kilkunastu metrów poleciało nad poprzeczką w bramce Zlatana Alomerovicia.

10
6
4
5
3
84'
3
3
1
1
1
82'

Zmiana w Pogoni Szczecin spowodowana groźnie wyglądającym urazem Greka.

3
3
1
8
4
81'
79'

Leonardo Koutris przewrócił się o własne nogi. Przerwa w grze.

11
16
5
2
1
77'
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

6
1
1
4
4
73'

Szybka akcja Pogoni Szczecin zakończona potężnym, ale minimalnie niecelnym uderzeniem Efthymisa Koulourisa. Grek nie zdecydował się na uruchomienie biegnącego na obieg Kamila Grosickiego i postraszył Zlatana Alomerovicia swoim kopnięciem zza linii pola karnego.

9
5
5
5
5
70'

Jagiellonia przejęła inicjatywę i za wszelką cenę chce doprowadzić do kolejnego zwrotu akcji. W przedostatnim kwadransie meczu można już mówić o dominacji gości, ale liczne dośrodkowania tylko napędzają strachu Pogoni.

7
6
2
2
5
66'

Nie poradził sobie jeden Kamil Grosicki z dwoma przeciwnikami i dopuścił do dośrodkowania. Po nim strzał głową, ale poza lustro bramki Valentina Cojocaru. Z problemami, ale Pogoń Szczecin pozostaje na prowadzeniu.

10
11
5
2
4
63'

Krótka awantura, ale skończyło się bez kartek.

3
4
2
3
3
60'

Gra wznowiona i ponownie Jagiellonia Białystok była niebezpieczna. Po dośrodkowaniu piłka przecięła boisko blisko bramki Valentina Cojocaru. Rumun daje do zrozumienia, że miał sytuację pod kontrolą.

8
5
1
2
2
57'

18142 kibiców na trybunach.

15
9
4
1
1
56'

Przerwa spowodowana zadymieniem stadionu przez kibiców Jagiellonii.

2
3
2
6
10
54'

Podniosła się temperatura blisko bramki po dośrodkowaniu. Nie bez problemu, ale wybronili się Valentin Cojocaru i spółka. Po Jagiellonii Białystok widać wyraźnie nie zamierza tak pozostawić niekorzystnego rezultatu.

11
6
1
3
3
50'

Po strzale Kamila Grosickiego na prowadzeniu Pogoń Szczecin.

12
10
2
4
8
48'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki.

W 48. minucie za wykonanie karnego zabrał się Kamil Grosicki i bez kombinowania pokonał Zlatana Alomerovicia. Mocne uderzenie i piłka znalazła się w przeciwnym narożniku bramki niż wylądował golkiper.

22
15
2
6
11
47'

Od razu po przerwie nacisnęła Pogoń i po zagraniu ręką jest jedenastka dla niej. Będzie strzelać Kamil Grosicki.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Bardzo różne fazy miała pierwsza połowa meczu w Szczecinie. Najpierw przeważała Pogoń Szczecin, później Jagiellonia Białystok doszła do głosu, a na zakończenie ponownie przycisnęli podopieczni Jensa Gustafssona. Wynik 1:1 jest generalnie sprawiedliwy po nieco ponad 45 minutach.

2
1
1
2
2
45'

Doliczone dwie minuty.

4
2
2
3
44'

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris. Asystował mu Kamil Grosicki.

Dopiero stracona bramka pozwoliła Pogoni poprawić skuteczność. W 44. minucie doprowadziła do remisu 1:1. Przebudził się napastnik szczecinian Efthymis Koulouris, który uciekł obrońcom Jagiellonii i na wślizgu wpakował piłkę do bramki Zlatana Alomerovicia. Asystował rozpędzony na lewej stronie boiska Kamil Grosicki i przyjezdni musieli zapomnieć o swoim prowadzeniu.

25
16
1
7
18
42'

Na przedpolu interweniował Valentin Cojocaru. Już wcześniej była bardzo dobra interwencja rumuńskiego bramkarza Pogoni Szczecin, jednak nawet gdyby skapitulował, nie byłoby gola z powodu spalonego.

3
2
1
4
3
40'

Mariusz Malec pechowcem popołudnia!

5
2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Kurzawa za faul na boku boiska.

8
8
2
3
7
35'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mariusz Malec.

W 35. minucie Jagiellonia wygrała piłkarskie przeciąganie liny i objęła prowadzenie 1:0 z pomocą przeciwnika. Akcja ponownie została zbudowana na prawej stronie boiska z wykorzystaniem Dominika Marczuka. Po płaskim dośrodkowaniu Mariusz Malec zachował się tak niezdarnie, że zaskoczył własnego bramkarza Valentina Cojocaru.

23
18
2
6
13
33'

Niewiele później ripostowała Jagiellonia, a akcja solowa Dominika Marczuka zakończyła się nieznacznie niecelnym strzałem.

6
4
2
6
8
32'

W 28. minucie była świetna szansa na gola Pogoni. Podanie prostopadłe trafiło do Rafała Kurzawy, który udowodnił, że nie jest strzelcem wyborowym i mając przed sobą tylko Zlatana Alomerovicia, nie pokonał go. Piłka jeszcze sunęła blisko bramki Jagiellonii, ale Fredrikowi Ulvestadowi nie udało się na wślizgu wepchnąć jej do siatki.

9
11
2
3
4
30'

Będzie na pewno, jeszcze racowisko.

3
7
2
3
3
27'

Świece dymne odpalone przez kibiców Pogoni Szczecin. Czas pokaże, czy będzie konieczne przerwanie meczu.

2
5
2
3
3
25'

Ponownie piłka sprzątnięta przez Valentina Cojocaru po niedokładnym podaniu Jarosława Kubickiego.

5
4
1
3
4
23'

Mecz z czasem wyrównał się, a Jagiellonia coraz swobodniej wymienia podania również na połowie Pogoni. Inna sprawa, że zespół z Białegostoku ma problem ze sprawdzeniem Valentina Cojocaru strzałem celnym. Rumun popracował tylko po kilku wstrzeleniach i dośrodkowaniach.

6
6
2
2
2
20'

Krótkie zamieszanie w pobliżu bramki Valentina Cojocaru. Po rzucie rożnym były dwa wstrzelenia w pole karne Pogoni Szczecin. Ostatecznie sytuacja została wyjaśniona przez ustawionego w odpowiednim miejscu Rumuna.

2
1
2
4
4
16'

Jagiellonia Białystok swobodnie wymieniła podania i wyprowadziła piłkę z własnej połowy boiska. Dużo wskazuje na to, że przyjezdni nabrali pewności siebie przy Twardowskiego.

6
7
2
3
2
12'

Podanie blisko linii pola karnego Jagiellonii Białystok do Wahana Biczachczjana. Reprezentant Armenii powinien spróbować uderzenia z pierwszej piłki. Układanie jej sobie na stopie nie było najszczęśliwszym rozwiązaniem.

4
5
2
1
10'

Pogoń Szczecin pozostaje na połowie przeciwnika. Zapachniało prowadzeniem podopiecznych Jensa Gustafssona po wstrzeleniach Linusa Wahlqvista oraz Wahana Biczahczjana, ale sprytniejsi okazali się obrońcy Jagiellonii Białystok.

8
7
1
3
2
6'

Początek meczu należał do Pogoni, która częściej wchodziła na połowę przeciwnika i utrudniała mu rozgrywanie piłki wysokim pressingiem. W 6. minucie było pierwsze uderzenie celne, a Wahan Biczachczjan sprawdził nim Zlatana Alomerovicia.

8
4
1
3
3
5'

Piłka głównie na połowie boiska należącej do Jagiellonii Białystok. Gospodarze nacisnęli, ale jeszcze nie zdecydowali się na sprawdzenie uderzeniem Zlatana Alomerovicia.

10
6
1
3
4
3'

Pogoń Szczecin wyszła na boisko w granatowo-bordowych pasiakach. Z kolei Jagiellonia Białystok w równie klasycznych żółto-czerwonych strojach. Na trybunach na razie festiwal nieuprzejmości z obu stron stadionu przy Twardowskiego.