(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Piłkarze Barcelony musieli się sporo napocić, aby wywieźć komplet punktów z Pampeluny. Mistrzowie Hiszpanii wygrali 2:1, a decydującego gola zdobył w 85. minucie z rzutu karnego Robert Lewandowski.

87
40
8
12
13
90+10'

Jeszcze przez moment pogramy. Nerwowo w obronie Barcelona.

27
20
18
15
24
90+9'

Ok. 120 sekund do końca. Barcelona pod bramką Osasuny. Czas płynie.

84
35
14
12
20
90+6'

Jeszcze szuka remisu Osasuna. Gospodarze mają coraz mniej czasu.

28
24
11
16
29
90+3'

Budimir runął w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

39
27
12
15
24
90+2'
20
20
16
25
40
90+1'
90+1'
70
39
24
26
44
90'

Jeszcze 10 minut emocji przed nami.

19
17
18
10
20
89'

Groźnie pod bramką Barcelony, ale goście w ostatnim momencie uratowali się.

42
23
16
16
24
88'

Osasuna nie ma czego bronić. Gospodarze ryzykują i szukają remisu!

28
23
14
10
23
85'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Pewny strzał Lewandowskiego na cztery tempa. Bramkarz w przeciwnym rogu! 1:2!

490
189
39
40
56
84'
CZERWONA KARTKA

Po analizie VAR sędzia wyrzucił z boiska Catenę.

Alejandro Catena #24
114
48
27
14
24
83'

Lewandowski już się rozpędzał, sędzia jednak popędził w kierunku monitora!

31
43
31
18
53
83'
14
8
6
13
34
81'

Rzut karny dla Barcelony! Catena sfaulował Lewandowskiego!

109
35
11
15
16
80'
14
80'
11
6
3
4
6
79'

Barcelona rzuciła się do ataku, ale w próbach gości sporo chaosu.

8
14
4
7
6
76'

Gol! Strzelił Ezequiel Avila. Mamy remis! Avila biegł z piłką wzdłuż pola karnego i w końcu uderzył z ok. 18 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki! 1:1!

Ezequiel Avila #9
38
21
8
26
47
74'

Mocny strzał oddał Avila, dwa metru ponad poprzeczką.

7
8
5
8
12
73'

Przed kolejną szansą Lewandowski, gola jednak nie ma. Był za to korner, ale po nim piłkę pewnie złapał bramkarz.

13
17
7
15
18
72'
Pablo Ibanez #19
5
2
2
3
3
71'

Cancelo do Lewandowskiego, strzał Polaka zdołał jeszcze na linii zatrzymać bramkarz!

19
20
15
15
24
71'

Zawodnicy Barcelony przejęli piłkę, ale nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

7
7
8
6
9
68'

Akcja gospodarzy została przerwana. Sędzia słusznie dostrzegł spalonego.

13
9
5
9
10
65'

Miejscowi zamarzyli o rzucie karnym. Sędzia nakazał grać dalej. VAR milczał.

13
6
3
6
11
64'

Osasuna w ataku. Gospodarze szukają wyrównującego gola.

11
7
5
3
6
61'
Jose Arnaiz #20
5
1
1
3
3
61'
5
1
2
3
2
61'
3
1
1
3
2
61'

Upiekło się Lewandowskiemu, który ostro potraktował rywala. Nie ma kolejnej kartki dla Polaka.

12
6
5
6
23
58'
17
12
7
4
6
58'
18
11
5
3
3
56'

Brakuje po przerwie groźnych akcji i przede wszystkim uderzeń. Za to sporo walki w środku pola.

9
7
12
15
11
53'

Tymczasem swojej szansy poszukała Osasuna. Ruben Garcia znalazł się z piłką na przedpolu, ale nie był w stanie zbyt wiele zdziałać. Piłka w rękach ter Stegena.

20
15
3
8
6
51'

Dość mocno krwawi ucho Gaviego. Pojawił się zszywacz. Czujemy się niczym w biurze.

6
3
3
21
10
50'

Cierpi Gavi, to rywala powalił młodego gracza Barcelony na murawę.

3
4
4
14
19
49'

Lewandowski przed bramkarzem, ale źle Polak. Dodatkowo okazało się, że napastnik był na metrowym spalonym.

15
17
7
16
20
48'

Nerwowo na początku 2. połowy gra obrona Osasuny. Barcelonie brakuj zdecydowania

komentarz

Wyrównany bój toczyła Osasuna z Barceloną. Goście w końcówce 1. połowy zadali cios.

29
16
3
3
9
45+1'

Gol! Strzelił Jules Kounde. Asystował mu Ilkay Gundogan. Gundogan dośrodkował z rzutu rożnego, Kounde głową trafił tuż przy słupku z sześciu metrów! 0:1!

153
65
18
17
21
45'

Seria rzutów rożnych dla Barcelony. Jak na razie bez efektów.

15
6
12
7
7
42'

Do uderzenia doszedł Kounde, bramkarz na raty, ale piłkę ostatecznie złapał.

10
6
8
4
8
41'
21
11
8
7
6
38'

Korner dla Barcelony. Mocne dośrodkowanie na czwarty metr. Nikt do piłki nie doszedł.

12
11
9
4
13
36'

Atak pozycyjny Barcelony. Niewiele z tego wynika. Dość wolno rozgrywają swoje akcje goście.

13
9
5
4
17
33'

Polak tym razem trafił łokciem w twarz rywala. Kartka dla "Lewego".

71
48
29
32
65
32'

Powinno być 1:0! Zagranie do Oroza, ten uderzał z ok. 11 metrów, ale ter Stegen uratował Barcelonę! Zawodnik Osasuny powinien jednak lepiej przymierzyć!

22
11
4
6
23
30'

Faul w ataku Lewandowskiego. Polak zaskoczony, sędzia uznał, że twarz rywala nie powinna zostać dotknięta.

14
18
14
14
27
29'

Munoz doszedł do strzału z pola karnego. Słabo i piłkę bez problemów złapał bramkarz.

4
4
8
7
10
26'

Pokazał się Lewandowski. Strzał Polaka z ok. 16 metrów poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

40
17
11
9
18
23'

Z ostrego kąta uderzył Arnaiz, ter Stegen instynktownie odbił strzał. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy.

14
8
8
5
15
22'

Kontra Osasuny, z niej wyszedł atak pozycyjny. Wydaje się, że gospodarze przekombinowali. Tysiąc podań, brak uderzenia. Brawa od publiczności jednak pojawiły się.

7
7
9
4
6
19'

Barcelona atakuje, ale ma problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramka Osasuny. Kilka wrzutek nie zagroziło miejscowym.

11
9
5
9
13
17'

Wysoki pressing graczy Osasuny przyniósł efekt. Gospodarze wywalczyli aut na wysokości pola karnego.

7
5
7
7
13
16'

Niewiele miejsca mają w ofensywie gracze Barcelony. Osasuna na początku broniła dość nerwowo, teraz drużyna z Pampeluny prezentuje się już dużo lepiej w tyłach.

7
6
6
3
9
13'

Barcelona w ataku pozycyjnym. Szukają dziury w obronie gospodarzy goście. Jak na razie brakuje Barcelonie skuteczności.

11
10
5
8
12
10'

Nerwowo obrona gospodarzy. Piłka trafiła pod nogi Gundogana. Ten uderzył zewnętrzną częścią stopy. Spudłował!

17
15
13
10
22
8'

Ibanez doszedł do strzału z okolic linii pola karnego. Został jednak zablokowany przez obrońcę.

11
4
6
5
6
5'

Balde ruszył lewą stroną, z pola karnego zagrywał do Lewandowskiego, ale szybszy był obrońca.

22
18
13
12
16
4'

Barcelona od początku stara się atakować. Osasuna, grająca w dość eksperymentalnym składzie, szans szuka po kontrach.

10
7
5
3
5
1'

Pudło Lewandowskiego z pięciu metrów. Polak dobijał odbity strzał od słupka Gundogana, ale w bramkę nie trafił. Wydaje się jednak, że wcześniej był spalony.