PKO Ekstraklasa: 13. kolejka
29 paź 2023 12:30
komentarz

Kolejny festiwal bramkowy w PKO Ekstraklasie. KGHM Zagłębie Lubin już od 1. minuty przegrywało z Radomiakem. Ostatecznie drużyna z Radomia wygrała 3:2.

1
1
90+6'

Trwa doliczony czas doliczonego czasu. To już końcowe sekundy meczu.

2
1
90+4'

Strzał Kopacza z dystansu został zablokowany przez Kaputa. Zagłębie szuka wyrównania.

2
2
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
2
90'

Abramowicz uderzył z pola karnego. Dioudis uratował Zagłębie.

2
2
2
3
89'
Radomiak Radom
88'

Abramowicz łapał Kłudkę, przewrócił go, a później zwyzywał. Cóż, może na spotkanie ze specjalistą warto się umówić? Może pomoże.

1
86'

Mocny strzał Chodyny, Bąkowski odbił piłkę, a Kurminowski nie był w stanie jej dobić do bramki.

1
1
2
1
1
84'

Przed szansą Wdowiak, tym razem jednak piłka minęła bramkę.

85'
1
1
1
85'
81'

Zagłębie znowu musi gonić, a przez moment wydawało się, że lubinianie będą mogli powalczyć o wygraną.

1
1
4
79'
1
1
1
1
79'
78'

Gol! Strzelił Edi Semedo. Błyskawiczna odpowiedź Radomiaka. Prawą stroną, z dużą łatwością, w pole karne wpadł Semedo i strzałem z pola bramkowego pokonał Dioudisa. Kolejny raz tragicznie w obronie gospodarze. 2:3!

4
3
2
1
3
77'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Bartosz Kopacz. W Lubinie mamy remis! Po dograniu z kornera Kopacz zgrał piłkę, a z ostrego kąta pod poprzeczkę uderzył Wdowiak! 2:2!

KGHM Zagłębie Lubin
3
1
1
3
76'

Strzał Wdowiaka, piłka odbiła się od obrońcy, ale obok słupka wyszła na korner.

1
1
1
75'

Niewiele ponad kwadrans mają piłkarze Zagłębia na wyrównanie. Radomiak jak na razie skutecznie oddala grę od własnej bramki.

72'

Gol! Strzelił Damian Dąbrowski. Asystował mu Kacper Chodyna. Zagłębie wraca do gry! Chodyna przed pole karne do Dąbrowskiego, a ten strzałem w kierunku dalszego słupka trafił na 1:2! Więcej w tej sytuacji powinien zrobić bramkarz.

4
3
3
3
7
71'
71'
70'

Kontra Radomiaka, sędzia jednak dostrzegł faul w ataku Wolskiego i przerwał grę.

1
68'
2
68'

Niepewnie na przedpolu Bąkowski. Jednak bez konsekwencji. Gubi się bramkarza Radomiaka na przedpolu.

1
66'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dogranie Dąbrowskiego, jednak dość niedokładne. Bez uderzenia, bez zagrożenia pod bramką Radomiaka.

1
1
63'

Kilka dobrych podań przed polem karnym. Następnie do piłki dochodzi Poletanović i zagrywa tragicznie.

1
60'

Dwa kwadranse do końca. Zagłębie w ataku, jednak goście mają problemy z kreowaniem okazji do złapania kontaktu bramkowego.

1
1
1
1
1
57'

Atak pozycyjny lubinian. Dogrywać starał się Kopacz, ale podawał tak, że goście wyprowadzili kontrę. Po niej niecelnie uderzył Castaneda.

1
1
1
55'
54'

Castaneda uderzył płasko z ok. 18 metrów. Metr obok bramki!

1
1
53'

Mocny strzał Wdowiaka, piłka jednak poszybowała ponad bramką Radomiaka.

1
53'

Dobra akcja lubinian, wycofanie na dwunasty metr, ale do nikogo. Po chwili kontra gości, dobrze interweniował Dioudis.

51'
3
2
2
50'

Wolski z kornera, głową niecelnie uderzył Henrique.

1
1
49'

Poszukał trzeciego gola Radomiak. Efektem dobrej akcji jedynie rzut rożny dla gości.

1
1
47'

Płaski strzał Dąbrowskiego. Bramkarz kolejny raz bez problemów skutecznie interweniował.