PKO Ekstraklasa: 14. kolejka
03 lis 2023 20:30
komentarz

Jagiellonia nie zatrzymuje się. Białostoczanie na własnym boisku rozbili, opromienioną ostatnią wygraną w Warszawie z Legią, Stal Mielec 4:0. Dwie bramki w meczu zdobył Bartłomiej Wdowik.

17
10
1
1
1
88'

Kolejna próba sprzed pola karnego Getingera. Tym razem wyraźnie niecelnie.

7
6
3
3
4
87'

Akcję gospodarzy niecelnym strzałem zakończył Imaz.

6
5
4
4
6
85'

Stal blisko uratowania honoru, Strzał Getingera z dystansu poszybował tuż obok słupka!

4
6
5
5
6
83'

Gol! Strzelił Bartłomiej Wdowik. To jest niemożliwe! Kapitalnie z rzutu wolnego uderzył Wdowik. CZAPKI Z GŁÓW! 4:0!

Jagiellonia Białystok
37
20
2
1
2
82'

Jednak zmiana decyzji! Okazało się, że do faulu doszło przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

5
4
5
5
10
82'
Stal Mielec
12
7
2
1
1
81'

Drugi rzut karny dla Jagiellonii! Esselink sfaulował Kupisza!

9
6
1
1
1
79'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Jakub Lewicki. Imaz zamknął mecz! Lewicki odegrał piłkę głową. Imaz uderzył z pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i przy słupku wpadła do bramki! 3:0!

32
18
6
3
7
77'
77'
76'

Ucierpiał Kubicki. Zawodnik Jagiellonii skręcił staw skokowy.

2
3
4
13
7
74'

Stal w końcu groźniejsza. Jagiellonia musi być czujna, bo gol kontaktowy może w meczu sporo zmienić.

7
6
5
3
6
71'

Prosta strata gospodarzy. Po chwili uderzał Hinokio, ale został zablokowany. Kilkanaście sekund później głową przestrzelił Szkurin.

8
8
5
3
5
69'

Niewiele wychodzi w ofensywie Stali w 2. połowie. Jagiellonia mecz ma pod pełną kontrolą.

13
4
4
4
4
67'
9
4
1
3
3
84'
65'

Dogranie z kornera, strzał głową Esselinka był niecelny.

8
6
2
3
3
65'

Próba z dystansu Santosa została przyblokowana. Piłka wyszła na rzut rożny.

5
5
3
2
3
63'

Płaski strzał z dystansu Pululu. Kochalski pewnie interweniował.

6
5
2
3
4
62'

Zagranie do Pululu. Rezerwowy gospodarzy był na spalonym.

3
5
3
5
2
61'
129
130
113
2
2
61'
60'

Z dystansu uderzył Wdowik Piłka o pół metra minęła bramkę gości.

4
3
1
1
1
59'

Rzut wolny dla gospodarzy. Zbyt krótkie zagranie w pole karne. Piłkę wybili obrońcy Stali Mielec.

4
5
3
4
5
58'
Stal Mielec
9
6
4
2
5
57'
57'
57'
56'

Jagiellonia w ataku. Z pola karnego uderzył Vinicius Matheus, który chwilę wcześniej urwał się obrońcy. Strzał był jednak niecelny.

4
5
3
3
4
53'

Potężnie z dystansu Nene! Pająki w okienku aż się posikały ze strachu. Na ich szczęście piłka minęła słupek o centymetry!

15
11
2
4
3
52'

Kapitalnie Nene do Marczuka. Skrzydłowy jednak był w stanie wywalczyć jedynie rzut rożny.

9
6
2
2
3
50'

Pierwszy atak po przerwie Jagiellonii, ale nie zakończony strzałem. Gospodarze starają się wysoko atakować piłkarzy Stali.