(2:0)
Zakończony
Real Betis
komentarz

To był koncert FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii nie dali żadnych szans Realowi Betis, pokonując gości z Sewilli 5:0. W meczu gola i dwie asysty zaliczył Robert Lewandowski.

76
24
2
3
6
90+1'

Z sześciu metrów uderzał Gundogan, piłka jednak przeleciała obok bramki!

9
9
6
10
4
90'

Sędzia doliczył zaledwie 2 minuty.

6
3
3
1
1
89'

Wstrzelenie piłki w pole karne, piętą uderzał Lewandowski, ale piłka w rękach bramkarza.

14
12
11
10
8
86'

Mocny strzał Raphiny odbił bramkarz. W końcu coś zdziałał między słupkami Francisco Vieites.

11
8
8
4
5
86'
5
4
9
6
5
84'

Barcelona nie zamierza oddawać piłki gościom. Z dużą lekkością grają gospodarze.

10
8
1
84'
6
6
2
3
3
81'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Robert Lewandowski. I mamy kolejnego gola Barcelony! Mocny strzał z pola karnego Cancelo! Rezerwowy bramkarz gości przepuszcza po przerwie niemal wszystko! 5:0!

78
30
3
4
7
79'

Gospodarze mecz mają pod kontrolą. Barcelona zaczyna oszczędzać siły przed Ligą Mistrzów.

11
9
3
76'
30
6
5
1
2
76'
73'

Raphinha uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała tuż ponad bramką!

9
6
6
2
8
72'
11
6
2
2
1
70'

Goście mają już tego meczu dość. Barcelona przeważa i coś chciałaby jeszcze zdziałać w tym meczu.

16
7
5
1
2
66'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Robert Lewandowski. Czwarty cios zadała Barcelona! Lewandowski przed polem karnym do Raphinhy, a ten przymierzył i z ok. 16 metrów uderzył nie do obrony! 4:0!

142
61
10
8
8
65'
10
7
3
4
1
64'
63'
15
9
1
1
2
62'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Z rzutu wolnego uderzył Torres. Piłka znalazła się w bramce Betisu już po raz trzeci w meczu! 3:0!

87
39
7
4
3
58'

Po dograniu Balde Felix wpakował piłkę z bliska do bramki. Gola jednak nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego, na którym znalazł się Gavi.

14
13
12
17
14
55'

Wciąż po przerwie niewiele potrafią zdziałać gracze Betisu. Nie kleją się gościom akcje. Barcelona mecz ma pod kontrolą.

24
22
6
3
3
52'

Lewandowski w polu karnym do Torresa, ten uderzył, ale w bramkę nie trafił.

19
23
13
14
14
52'

Betis niewiele potrafi zdziałać. Barcelona po przerwie stara się grać w tyłach bardzo czujnie.

24
17
3
3
3
49'

A teraz płasko z dystansu kropnął Romeu, bramkarz złapał piłkę. Pierwsza interwencja Francisco Vieites, który do bramki wszedł po przerwie.