6
13
90+6'

2:1 dla Śląska Wrocław!

Świetnie z pierwszej piłki zza pola karnego uderzył Piotr Samiec-Talar! To było uderzenie nie do obrony!

50
26
4
9
20
90+3'

Gra toczy się na połowie ŁKS-u.

16
6
6
7
10
90+2'
2
3
2
1
2
90'

Doliczone pięć minut.

4
3
6
1
4
89'
57
34
1
1
2
88'

Po dośrodkowaniu w pole karne ŁKS-u niecenie główkował Kenneth Zohore.

4
2
2
1
2
88'
86'

Ładną akcją popisał się Piotr Janczukowicz. Piłka po jego strzale z dystansu przeleciała jednak obok bramki gospodarzy.

1
1
2
3
3
85'

Rzut wolny dla ŁKS-u i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

10
1
2
5
5
85'
4
2
4
4
81'
81'
80'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. ŁKS atakuje, gospodarze się bronią.

7
2
3
3
3
78'

Gol! Strzelił Stipe Jurić. Asystował mu Kamil Dankowski.

Ataki ŁKS-u się opłaciły. Kamil Dankowski podał wzdłuż bramki, a Stipe Jurić dostawił nogę i skierował futbolówkę do siatki! 1:1 we Wrocławiu!

24
10
5
12
17
78'

Śląsk bardziej skupia się teraz na defensywie. Goście szukają okazji na gola.

3
1
3
2
3
75'

Po rzucie rożnym dla ŁKS-u dobrą okazję miał Bartosz Szeliga. Oddał jednak niecelny strzał.

4
1
4
2
75'

W polu karnym Śląska do strzału doszedł Michał Mokrzycki. Jego strzał został wyblolowany i uderzenie było niecelne.

3
1
4
1
3
73'
73'

Po rzucie rożnym dla Śląska niecelnie w pole karne gości dogrywał Patryk Janasik.

3
3
1
71'

Zza pola karnego strzelał Jehor Macenko. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki ŁKS-u.

5
4
70'

Kolejne minuty mijają, sporo przerw w grze. Mało natomiast efektownej gry.

4
2
3
66'
66'
64'

Nie jest to porywające widowisko. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
3
2
1
2
59'

Świetnie spisał się bramkarz Śląska! Dani Ramirez w polu karnym strzelał z kilku metrów, lecz znakomicie obronił Rafał Leszczyński.

15
3
5
1
3
58'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Erik Exposito. To był jednak strzał niecelny.

8
3
3
4
58'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ale zawodnicy już wracają do rywalizacji.

3
3
4
56'
7
4
3
3
4
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
2
52'

Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u. Piłkę pewnie złapał Dawid Arndt.

4
3
2
1
1
47'

Dość spokojny początek drugiej połowy.

7
4
5
czas Druga połowa
45+1'

Znów dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka została wybita.

11
4
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

4
1
2
1
2
42'

Po rzucie rożnym lekkie zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie zawodnicy beniaminka wybili piłkę.

6
2
2
1
1
42'

Po rzucie wolnym z dystansu strzelał Patrick Olsen. Piłka odbiła się od zawodnika ŁKS-u i przeleciała tuż obok bramki.

1
1
2
3
3
41'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

5
4
3
3
41'
6
4
3
1
5
37'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Dobrze spisał się Aleks Petkow, który wybił piłkę.

10
4
3
4
5
37'

Dawid Arndt daleko wyszedł z własnej bramki i dobrze wybił piłkę.

4
2
1
33'

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu na bramkę Śląska.

8
6
6
6
33'

Coraz groźniejsze są ataki ŁKS-u. Gościom brakuje jednak wykończenia akcji.

5
4
6
4
5
29'

Stipe Jurić padł w polu karnym Śląska Wrocław po interwencji Paluszka. Sędzia nakazał grać dalej.

9
5
5
3
8
27'

Teraz sporo przerw w grze. Lekki chaos na boisku.

1
2
6
3
24'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Cały czas mało jest dobrych okazji strzeleckich.

2
3
6
1
19'

Goście rozgrywają piłkę, ale mają daleko do bramki WKS-u. Spokojne tempo meczu.

2
2
4
15'

Śląsk przy piłce. Gospodarze szukają okazji na drugiego gola.

16
10
2
1
2
12'

Śląsk prowadzi 1:0! Ogromne zamieszanie po rzucie rożnym dla WKS-u. Najpierw przewrotką strzelał Jehor Macenko. Po interwencji bramkarza piłka odbiła się od słupka, a z bliska do siatki dobił ją Erik Exposito!

39
23
6
4
8
11'

Gra już wznowiona.

6
2
2
11'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gości.

1
2
1
1
7'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Spokojny początek spotkania w wykonaniu faworyzowanego Śląska Wrocław.

3
2
4
5'

Zagranie w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę daleko wybił Jehor Macenko.

1
1
3
3'

Śląsk spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.