(1:1)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Do końca ważyły się losy meczu w Mielcu. Górnik prowadził ze Stalą, która zdobyła dwie bramki. Przez niemal całą 2. połowę gospodarze grali w osłabieniu.

6
5
2
90+6'

Dogranie z kornera, sprytny strzał Janzy, piłka przeleciała tuż obok słupka!

12
7
5
6
8
90+4'

Uderzał Kapralik, ponownie został zablokowany i piłka w rękach Kochalskiego.

12
10
4
5
8
90+3'

Strzał zablokowany, po chwili dogranie Olkowskiego na korner wybił bramkarz!

10
8
7
3
5
90+2'

Stali w końcu udało się na dłużej przedostać z piłką na połowę Górnika.

10
10
5
4
6
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

9
5
4
18
20
89'

Dośrodkował Sekulić, strzał Kapralika głową był zbyt słaby.

5
3
5
6
7
88'

Yokota zagrał na prawo do... nikogo. Miejscowi fani w euforii.

6
4
2
7
5
86'

Strzał z dystansu Nascimento, Kochalski uratował Stal!

19
8
6
5
8
85'

Dogranie Olkowskiego, dobrze interweniowała obrona Stali.

9
8
2
3
3
84'

Górnik w ataku. Zabrzanie mają jeszcze ok. kwadrans, razem z doliczonym czasem.

9
5
1
1
4
82'
ZMIANA
82'
2
81'

Nie ma rzutu karnego. Kartka dla Szcześniaka anulowana.

11
6
2
3
3
79'

W końcu sędzia obudził się i biegnie do monitora. Ewidentnie faulu nie było!

10
5
4
5
2
78'

Powtórki pokazują, że o karnym nie ma mowy. Co na to VAR?

7
6
3
2
5
78'

Sędzia uznał, że Szcześniak sfaulował Szkurina i podyktował rzut karny dla Stali!

6
1
3
4
75'

Strzał z pola karnego Nascimento zablokował Matras. Będzie korner.

5
3
3
3
2
74'

Chaotyczna próba Nascimento. Piłka poszybowała ponad bramką.

4
6
2
4
4
72'

Lewą nogą uderzył z ok. 17 metrów Olkowski. Ponad poprzeczką.

4
3
2
3
4
71'

Atak pozycyjny Górnika. Stal broni się niemal całym zespołem.

8
4
3
1
3
68'

Próba mielczan. Płaski strzał z dystansu oddał Domański, Bielica pewnie obronił.

10
6
4
4
4
67'
ZMIANA
67'
ZMIANA
66'

Mocny strzał z ok. 16 metrów Siplaka. Wysoko ponad bramką.

6
6
4
4
4
63'

Przez moment Górnik zdecydowanie ruszył na mielczan. Teraz jednak gospodarzom udało się opanować sytuację na boisku.

7
7
3
6
5
60'

Górnik w natarciu. Strzał Matrasa frunął na aut, Kochalski piłkę odbił.

8
6
6
2
4
58'
ZMIANA
57'

Esselink może sobie pójść do domu na obiad. Stal w osłabieniu.

20
16
3
5
9
56'

Jeszcze VAR sprawdza sytuację. Czekamy na decyzję.

14
5
1
1
4
55'
CZERWONA KARTKA

Faul taktyczny Esselinka i Stal grać będzie w dziesiątkę!

Stal Mielec
13
8
3
3
11
54'

Stal stara się pójść za ciosem. Górnik zagubiony.

5
5
3
5
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilja Szkurin. Asystował mu Krystian Getinger. Pierwsze wyjście Stali i gol! Z lewej strony wprost na głowę Szkurina zagrał Getinger. W tej sytuacji lepiej powinien zachować się Bielica. 2:1!

18
15
4
11
14
50'

Górnik po zmianie stron stara się dyktować warunki gry. Stal musi być czujna w tyłach.

6
5
5
2
2
47'

Rzut wolny dla zabrzan. Bezpośrednie uderzenie zatrzymało się na murze.

6
1
1
3
6
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
komentarz

Dużo się dzieje w meczu. Jak na razie w Mielcu zobaczyliśmy dwa gole i mamy remis 1:1.

10
6
3
7
1
45+2'

Kontra zabrzan zakończona strzałem Musiolika w środek bramki.

4
3
1
1
3
45'

Sędzia do 1. połowy doliczył 2 minuty.

4
4
4
1
1
45'

Próba z dystansu Trąbki. Kilka pięter ponad poprzeczką.

3
5
3
44'

Musiolik w polu karnym, jednak zabrakło zdecydowania napastnikowi gości.

5
2
4
7
41'

Końcówka 1. połowy. Nie jest wykluczone, że ktoś tutaj jeszcze zdoła zadać cios. Zespoły szukają swojej szansy.

7
5
3
5
39'

Do dogrania doszedł Wołkowicza, uderzenie z ostrego kąta obronił Bielica!

5
2
2
6
37'

Dość chaotyczna próba zabrzan przerwana. Na spalonym znalazł się Czyż.

4
4
1
4
4
35'

A teraz Szkurin urwał się obronie. Napastnik już uderzał, ale został zablokowany przez wracającego Szcześniaka.

7
4
5
4
35'

Z lewej strony dośrodkował Getinger, ale dokładne tam, gdzie stał bramkarz.

4
2
2
2
34'

Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się w środku pola.

3
1
3
1
1
31'

Wyrównało się spotkanie. Górnik nie przedostaje się pod bramkę Stali już z taką łatwością jak jeszcze kilka minut temu.

5
5
2
2
5
28'

Problemy z nogą ma Czyż. Za moment zawodnik powinien wrócić do gry.

1
3
1
3
3
26'

Atak pozycyjny Górnika. Zabrzanom, po chwilowych problemach, udało się przejąć kontrolę nad meczem.

6
3
6
23'

Esselink omal nie wbił piłki do własnej bramki. Ruszył Górniik, Stal ma duże problemy. Kolejna zmiana w meczu.

8
4
1
1
5
22'

Kapralik znalazł sobie miejsce do uderzenia. Próbę z ok. 14 metrów odbił Kochalski!

3
1
3
21'

Dziwny to mecz. Wydawało się, że Górnik prowadząc ma rywala na widelcu. Stal jednak pozbierała się i jest groźna.

2
1
3
18'

Powinno być 2:1! Z sześciu metrów z woleja huknął Matras. Przestrzelił! Co robi obrona Górnika?

3
3
3
9
17'

Próba ataku Stali została przerwana. Szkurin znalazł się na spalonym.

4
3
1
2
3
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Krystian Getinger. Pierwsza groźniejsza okazja Stali i mamy remis. Getinger dośrodkował z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Matrasa, a ten trafił do bramki z pięciu metrów! 1:1!

7
3
1
5
13
12'

Górnik szybko zadał cios. Stal nie jest w stanie odpowiedzieć zabrzanom, którzy wyraźnie mają ochotę na więcej.

10
2
1
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Czyż. Asystował mu Sebastian Musiolik. Czyż urwał się obronie Stali i wykorzystując szybkość wpadł w pole karne i uderzeniem w kierunku dalszego słupka pokonał bramkarza! 0:1!

23
8
1
4
7'

Ożywiła się Stal. Z dystansu uderzył Domański. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem, Bielica błędu nie popełnił.

6
5
1
4'

Yokota szarpnął prawą stroną, dograł na piąty metr, a nadbiegający Kapralik przestrzelił!

6
3
1
4
3'

Pierwsze minuty za nami. Nikt na siebie się nie rzucił. Dość drętwo wchodzimy w niedzielne granie.