(1:2)
Zakończony
Warta Poznań
komentarz

Piłkarze Warty Poznań prowadzili w Warszawie z Legią 2:0. Gospodarze doprowadzili do remisu. Na więcej wicemistrzów Polski w sobotni wieczór nie było stać.

41
16
3
4
5
90+6'

Szmyt uderzał z ostrego kąta, tuż obok bramki!

18
8
13
18
21
90+4'

Główkował Pleśnierowicz, pomylił się o dwa metry.

7
6
8
19
35
90+3'

Z dystansu uderzył Kupczak. Trafił w rywala i będzie rzut rożny dla gości.

32
16
2
2
6
90+2'

Ucierpiał Matuszewski. Kolejna przerwa w grze.

6
5
12
5
8
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 5 minut.

9
5
8
17
40
89'
10
9
5
11
30
89'

Gual uderzył z ostrego kąta. Piłka uderzyła w boczną siatkę.

14
9
2
6
7
87'

Legia nie jest w stanie zdominować Warty. Goście skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

34
24
6
7
9
87'
20
9
1
2
8
84'
84'
6
6
1
1
2
83'

Legia w ataku, Warta czeka na możliwość skontrowania gospodarzy, licząc głównie na Szmyta.

7
3
3
3
6
80'

Gual przymierzył z ok. 16 metrów. Piłka o metr minęła słupek!

4
4
1
2
79'

Wycofanie do Muciego, strzał z pola karnego odbił Lis!

23
9
4
6
4
78'
9
2
5
1
12
77'

Niebezpiecznie pod bramką Warty, Lis zachował spokój i złapał piłkę na przedpolu. Dogrywał Dias.

10
4
2
1
2
75'

Kwadrans pozostał zespołom na zdobycie zwycięskiej bramki.

3
1
1
1
75'
74'
72'

Po starciu z rywalem ucierpiał Ribeiro. Chwilowa przerwa w grze.

1
2
1
69'

Faulowany Vizinger, Josue ponownie wścieka się na wszystkich.

8
12
3
1
7
66'

Ożywiła się Warta, swoje plany na końcówkę ma Legia. Zapowiadają się duże emocje przy Łazienkowskiej!

14
3
3
2
5
65'
65'
63'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Bartosz Kapustka. W Warszawie mamy remis! Z prawej strony dograł na piąty metr Kapustka, a Muci tylko dołożył nogę. Piłka przy słupku wpadła do bramki! 2:2!

30
16
5
24
57
61'
60'
60'

Muci uderzył z dystansu. Trafił jednak w rywala. Legia przycisnęła.

7
6
3
4
6
59'
7
4
2
5
11
57'

Pekhart sam na sam z bramkarzem, zabrakło uderzenia. Po chwili strzelał Dias, został zablokowany!

11
13
3
4
2
56'

Atak pozycyjny Legii. Warta wciąż dobrze się broni.

14
8
2
3
4
54'
21
10
2
1
3
53'

Dimitrios Stavropoulos starał się lobować Tobiasza. Do szczęścia zabrakło dość dużo.

2
2
2
4
3
52'

Lis czujny na przedpolu uratował zespół po błędzie obrony.

6
1
1
50'

Szarżował Gil Dias, ale rezerwowy niewiele zdziałał pod bramką Warty Poznań.

7
4
1
2
1
48'

Po przerwie Legia nie rzuciła się na Wartę. Gospodarze są świadomi, że mają dużo czasu.

3
1
2
46'
komentarz

Jak na razie w Warszawie niespodzianka. Warta prowadzi z Legią 2:1.

74
43
6
4
13
45+11'

Kolejna akcja Legii. Gospodarze szukają wyrównania jeszcze przed przerwą.

10
12
4
3
32
45+9'

Soczyście z dystansu Slisz, Lis zdołał odbić piłkę!

31
13
4
4
8
45+8'

Niiiieeeee! Czysta interwencja obrońcy. Legia w ataku!

30
8
6
6
12
45+8'

Piłkarze Legii domagają się kolejnego rzutu karnego. Czy doszło do zagrania ręką?

2
6
5
7
26
45+7'
42
20
6
5
6
45+6'

Kolejna przerwa w grze. Jeden z graczy Legii padł w starciu z rywalem.  Trochę teatru Josue, który zaczyna wszystkich wyzywać.

7
10
2
4
18
45+5'

Gol! Strzelił Josue. Pewny strzał Josue. Lis w przeciwnym rogu! Już tylko 1:2!

22
12
6
28
69
45+3'

Kolejne dymy nad stadionem, a tymczasem sędzia podyktował rzut karny za faul Szymonowicza na Mucim!

18
13
8
19
52
45'

Sędzia do 1. połowy doliczył 10 minut.

3
6
4
6
19
43'

Uderzał Kun, nie był w stanie zaskoczyć Adriana Lisa.

11
12
4
3
3
40'

Gol! Strzelił Marton Eppel. Strzał w prawy róg, piłka po rękach Tobiasza wpadła do siatki. - $^%^$%$ - krzyknął po chwili bramkarz. 0:2!

123
72
10
7
15
39'

Rzut karny dla Warty! Może być mega sensacja w stolicy!

99
58
9
5
7
39'
37
18
6
2
8
38'

Sędzia przy monitorze! Sprawdzamy czy Warcie należy się rzut karny!

31
13
6
3
3
35'

Muci starał się skierować piłkę do bramki, ale do szczęścia trochę brakowało. Dodatkowo Albańczyk znajdował się na spalonym.

6
7
4
8
9
34'

Niewiele w ostatnich minutach wychodzi Legii w ofensywie. To Warta wydaje się być bardziej pazerna na kolejne bramki.

11
10
3
5
9
32'
27
18
4
6
8
29'

Atak pozycyjny Legii Warszawa. Wszystko jednak dzieje się daleko od bramki Adriana Lisa.

11
11
3
5
5
26'

Minuty płyną, Legia nie jest w stanie zdominować dobrze broniącej się Warty Poznań.

30
15
7
6
4
23'

Gra została wznowiona. Sporo minut sędzia doliczy do 1. połowy.

8
5
2
4
6
22'

Czekamy aż dymy opadną. Trochę to jeszcze potrwa.

2
2
3
3
8
18'

Pokaz fajerwerków na urodzinowej Żylecie. Zakopciło się, mamy przerwę w grze.

3
1
4
8
10
16'

Warta skutecznie oddaliła grę od własnego pola karnego. Legia nie jest w stanie zagrozić gościom.

16
9
2
3
2
13'

Po dograniu z autu niewielkie zamieszanie w polu karnym Legii. Gospodarze wyszli cało z opresji.

3
3
5
2
3
12'

Do dogranie z kornera Josue doszedł Pekhart. Strzał głową był niecelny.

10
10
4
3
3
10'

Legia atakuje, zresztą podobnie jak przed stratą gola. To jednak Warta jest jak na razie w korzystniejszej sytuacji. Do końca mamy jeszcze sporo grania.

9
10
4
2
3
7'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Kontra Warty i gol! Pierwszy strzał Prikryla odbił Tobiasz, przy dobitce bramkarz nawet się nie ruszył! 0:1!

83
63
12
4
15
5'

"Miękkie" dośrodkowanie Kuna, piłka minęła Lisa i odbiła się od poprzeczki. Pekhart nie zorientował się w sytuacji.

7
9
4
5
3
4'

Dimitrios Stavropoulos czekał z rozegraniem, a kiedy już zdecydował się na zagranie to trafił w nogę Pekharta. Piłka minęła bramkę o centymetry!

7
5
2
2
3
2'

Legia od początku przy piłce. Warta, co nie dziwi, cofnęła się i czeka na możliwość skontrowania gospodarzy.