(0:1)
Zakończony
Cracovia
90+6'

Raków miał szansę! Koczerhin podał do Nowaka, ten miał mnóstwo miejsca na jedenastym metrze, ale strzelił lekko i w sam środek bramki!

13
8
9
7
14
90+4'

Nowak technicznie z 20 metrów. Za lekko. Madejski broni.

13
4
10
5
9
90+2'
10
3
5
5
16
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

12
4
6
24
27
88'

Blisko obrony był Madejski, ale Nowak uderzył bardzo precyzyjnie. 1:1!

31
19
8
36
52
87'

VAR to sprawdza, ale sytuacja wydaje się klarowna.

15
7
6
4
7
86'

Oshima był spóźniony, zaatakował wślizgiem Sorescu, który składał się do strzału na piątym metrze.

6
4
3
5
6
86'
6
2
2
2
4
86'

Rzut karny dla Rakowa!

14
7
2
6
12
85'
5
2
3
1
2
84'

Kolejny strzał Nowaka, tym razem z pola karnego. Zablokowany. Piłka w rękach Madejskiego.

4
2
4
4
2
83'
102
2
1
121
118
83'
100
8
1
99
104
83'
53
2
2
73
68
82'
82'
82'

Sędzia przerywa grę, bo na boisku leży Atanasov.

1
1
1
2
2
79'

Nowak po raz kolejny. Piękny techniczny strzał z dwudziestu metrów i piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

4
3
7
5
5
78'

Nowak nie wykorzystał dobrej sytuacji. Po podaniu Koczerhina piłka przypadkowo do niego dotarła, ale zabrakło dobrego strzału.

1
2
3
4
76'

Kwadrans do końca. Raków bije głową w mur.

3
2
5
6
8
74'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Madejski wyszedł z bramki, nieudolnie próbował złapać piłkę, ale Raków tego nie wykorzystał.

3
2
6
2
5
73'
6
4
1
2
2
72'

Płaskie uderzenie Plavsicia z dystansu. Zbyt lekko. Madejski nie dał się zaskoczyć.

3
2
8
3
3
71'
71'
69'

Strzał Nowaka z ostrego kąta broni Madejski. Poza tym mieliśmy gwizdek sędziego, bo pomocnik Rakowa został złapany na spalonym.

3
3
1
2
68'
2
2
2
2
4
68'

Dośrodkowanie Plavsicia na aferę. Nie powalczył o piłkę Piasecki, a po chwili Skovgaard spokojnie odegrał do Madejskiego. Pewność siebie w obronie Cracovii.

3
1
4
1
1
66'
65'

Raków przy piłce, natomiast w dalszym ciągu brakuje konkretów na połowie przeciwnika.

2
3
3
64'
1
1
2
2
3
61'

Pół godziny do końca. Raków w drugiej połowie gra trochę lepiej niż w pierwszej, ale w dalszym ciągu nie jest to wystarczające na dobrą dziś Cracovię.

3
2
3
1
2
59'

Fabian Piasecki w żołnierskich słowach zwrócił się do swoich kibiców, by ci przestali. I chyba przestali.

11
4
3
1
1
58'

Sędzia przerywa grę z uwagi na lecące śnieżki w pole karne.

1
4
6
1
56'

Tymczasem Cracovia, było groźnie! Po strzale Atanasova piłka przeleciała tuż obok słupka. Kovacević nawet nie drgnął, a sam wszystko sprokurował kiepskim wybiciem.

3
3
3
5
6
54'

Ależ pudłuje Kittel! Był sam przed bramką po dośrodkowaniu Tudora, ale strzelił nad poprzeczką!

3
6
4
2
4
53'

Strzał Koczerhina z pola karnego zablokowany. Miał jeszcze okazję do dobitki Piasecki, ale w ostatniej chwili wybił piłkę Hoskonen.

3
3
1
53'

Coraz więcej śnieżek leci w kierunku Sebastiana Madejskiego. Skuteczność kibiców podobna do tej u piłkarzy.

6
4
2
3
52'

Kittel z rzutu rożnego, jednak Piasecki strzelał bardzo niecelnie.

2
1
3
2
2
50'

Częstochowianie nie schodzą z połowy rywala.

3
5
1
2
49'

Szansa dla Rakowa. Kittel strzelał z powietrza z kilkunastu metrów po niepewnej interwencji gości, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło niewiele.