schodzi Schodzi
90+4'
Carlos Dotor #6
komentarz

FC Barcelona do 81. minuty przegrywała z Celtą Vigo 0:2! W krótkim czasie dwa gole dla gospodarzy zdobył, słabo grający wcześniej, Robert Lewandowski. Zwycięską bramkę strzelił Joao Cancelo.

191
92
15
8
14
90+6'

Jeszcze próba Celty. Jednak zabrakło zrozumienia. Od bramki ter Stegen.

144
65
11
13
18
90+3'

Płaski strzał z pola karnego oddał Mingueza, piłka przeleciała obok słupka.

21
18
27
9
27
90+2'

Barcelona spokojnie rozgrywa swoje akcje. Gospodarze dokonali niemal niemożliwego i są blisko wygranej.

117
53
16
12
11
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

79
40
31
19
38
89'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Gavi. Gavi na szósty metr, a nadbiegający Cancelo wbił piłkę do bramki! 3:2!

Asysta:
520
198
32
21
28
87'

Barcelona szuka wygranej. Strzał Cancelo został zablokowany. Będzie rzut rożny.

130
47
17
15
17
85'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joao Cancelo. To jest niemożliwe! Słaby przez 80 minut Lewandowski strzelił po raz drugi! Z lewej strony podawał Cancelo, a Lewandowski strzałem z ok. 11 metrów wyrównał! 2:2!

616
217
36
22
28
83'

Wiara na punkt wróciła na stadionie w Barcelonie. Celta jednak czuje, że cel jest już na wyciągnięcie ręki.

55
32
11
6
12
81'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joao Felix. Felix do Lewadowskiego, a niewidoczny wcześniej Polak strzałem od poprzeczki trafił na 1:2!

513
193
22
12
31
78'

Jeszcze Barcelona atakuje. Wszystko jednak jest dość przewidywalne w wykonaniu gospodarzy.

14
10
7
13
10
77'
76'

Gol! Strzelił Anastasios Douvikas. Asystował mu Iago Aspas. No i po zabawie. Kontra Celty, Douvikas w sytuacji sam na sam uderzył przy słupku do siatki! 0:2!

26
75'

Barcelona okopała się w okolicach pola karnego gości, ale ma problemy ze stwarzaniem zagrożenia.

7
13
7
3
5
72'
17
16
3
2
3
71'

Tymczasem po drugiej stronie boiska Bamba uderzył z pola karnego. Ter Stegen na rzut rożny!

7
6
5
1
5
69'

Wchodzimy w decydujący moment meczu i zastanawiamy się, gdzie jest Robert Lewandowski?

8
47
9
6
9
66'

Kolejny raz Torres. Tym razem próba z ostrego kąta zatrzymała się na bocznej siatce.

2
4
6
3
12
65'
Jorgen Larsen #18
2
1
2
3
64'

Torres sam na sam z bramkarzem. Złe przyjęcie zadecydowało o tym, że strzał był nieznacznie niecelny!

6
7
6
8
16
62'

Kontra gości, ale de la Torre źle rozwiązał sytuację i piłkę złapał ter Stegen.

18
7
7
5
11
60'
60'

Dwa kwadranse za nami. Barcelona w ataku, jednak gospodarzom brakuje zdecydowania i finezji.

6
6
7
7
8
57'

Z dystansu kropnął Araujo, bramkarz odbił piłkę. W końcu coś podziało się pod bramką gości.

12
6
1
2
3
54'

Kolejna kontra Celty. Z pola karnego uderzył Mingueza, wprost w bramkarza Barcelony.

19
12
7
7
10
53'

Kontra Celty, Aspas w polu karnym, ale zablokował go Christensen.

11
11
6
7
4
51'

W końcu pokazał się Lewandowski. Strzał Polaka minął jednak bramkę gości o kilka metrów.

31
32
12
20
11
50'

Gavi przewrócił Bambę. Co na to VAR? NIC!

13
13
7
2
7
48'

Od początku 2. połowy atakuje Barcelona. Wciąż jednak gospodarzom brakuje tej lekkości jaką prezentowali w ostatnich meczach.