1
5
5
87'

To już ostatnie minuty podstawowego czasu. Podbeskidzie Bielsko-Biała radzi sobie w obronie i nie pozwala Wiśle Kraków na poprawienie wyniku. Była raczej szansa na trzeciego gola, ale Harisowi Kidriciowi nie udało się wepchnąć futbolówki do siatki w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
3
2
1
1
84'
84'

Podbeskidzie. Schodzi: Lionel Abate Etoundi. Wchodzi: Haris Kadrić.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Lionel Abate Etoundi #79
1
80'

Czterech nowych zawodników Wisły Kraków pojawiło się na boisku i zamierzają oni przeprowadzić ofensywę w ostatnim fragmencie spotkania. Każda minuta przybliża do odniesienia przełomowego zwycięstwa Podbeskidzie Bielsko-Biała.

2
1
2
2
76'

5800 kibiców przygląda się meczowi z trybun.

2
2
2
1
1
75'

Pozostał do zakończenia spotkania kwadrans podstawowego czasu.

1
1
1
1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bida za przewinienie taktyczne.

3
2
2
2
73'
73'

Wisła Kraków. Schodzi: Angel Baena. Wchodzi: Bartosz Talar.

Bartosz Talar #18
Angel Baena #77
1
1
1
1
72'
1
1
3
3
2
72'
1
1
1
4
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szot za odkopnięcie piłki po gwizdku.

Wisła Kraków
2
2
1
1
1
67'

Szansa na zagrożenie gospodarzom po odchodzącym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka poszybowała w kierunku Bartosza Jarocha oraz Alana Urygi. Ostatecznie strzelił ten pierwszy, ale wyraźnie poza lustro bramki strzeżonej przez Patryka Procka.

1
1
4
3
65'

Skuteczna interwencja na przedpolu dobrze ustawionego Patryka Procka.

1
1
3
62'

Po dośrodkowaniu piłka nie dotarła do centralnie ustawionego Angela Rodado. Próbował celnie dośrodkować Bartosz Jaroch, jednak czujni na swoich pozycjach w obronie są zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2
1
1
2
58'

Lionel Abate wybiegł sam na sam z Alvaro Ratonem, po czym na zakończenie rajdu nie poradził sobie z bramkarzem. Bramkarz jeszcze utrzymał Wiślaków na powierzchni, jednak nie widać przebudzenia w zespole prowadzonym przez Radosława Sobolewskiego.

3
1
1
3
4
55'

Nerwowo zachował się Alvaro Raton i wykopnął piłkę poza boisko. Futbolówka została przyznana zawodnikom Podbeskidzia Bielsko-Biała, którym nie spieszyło się z jej ponownym wprowadzeniem do grania.

1
51'

Wisła Kraków oddała dwa blokowane uderzenia. Zagrożenie dla podopiecznych Grzegorza Mokrego wynikało z dośrodkowania z rzutu rożnego. Górale pozostają jednak na skromnym prowadzeniu.

3
2
1
5
4
48'

Maksymilian Banaszewski przed szansą na powiększenie prowadzenia Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale stanął na wysokości zadania Alvaro Raton. Górale zmobilizowani i chcą uspokoić sytuację na boisku trzecim trafieniem do bramki.

1
2
5
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Czy Wisła Kraków wyrówna po przerwie?
komentarz

Dużo działo się w pierwszej połowie meczu. Poza trzema golami była również czerwona kartka, a także niewykorzystany rzut karny. Podbeskidzie Bielsko-Biała jest na prowadzeniu 2:1 i spróbuje po przerwie potwierdzić kolejnym trafieniem przewagę liczebną.

2
45+7'

Gol! Strzelił Bartosz Bida.

W doliczonym czasie w pierwszej połowie Podbeskidzie zdobyło gola na 2:1. Bartosz Bida stanął w dobrym miejscu pola karnego i miał szczęście. Piłka znalazła się na jego stopie po dalekim wrzucie z autu i złej interwencji Josepha Colleya. Pomocnik nie zastanawiał się długo i huknął z woleja do bramki zasłoniętego Alvaro Ratona.

16
16
3
2
9
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Willmann za nieprzepisowe zachowanie na boku boiska.

3
1
1
1
2
45'

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

1
1
1
7
8
44'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Rodado za dalsze protestowanie.

7
6
2
1
9
42'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jaka Kolenc!

W 42. minucie Podbeskidzie mogło potwierdzić przewagę liczebną drugim golem. Jaka Kolenc nie wykorzystał jednak rzutu karnego przyznanego za faul Alvaro Ratona na Bartoszu Bidzie. Uderzenie pomocnika było zbyt oczywiste i zostało wyłapane przez bramkarza. Górale wykonali jeszcze serię dobitek, ale piłka nie wpadła do siatki.

11
3
10
10
40'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Raton za sprokurowanie rzutu karnego.

5
5
1
1
6
40'

Rzut karny za faul Alvaro Ratona na Bartoszu Bidzie!

4
4
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch za protestowanie.

4
3
1
4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Titas Milasius za ratowanie się faulem po stracie piłki.

2
1
1
2
36'

Płaskie uderzenie Angela Baeny prosto w Patryka Procka. Była szansa na zaskoczenie bramkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała po niepewnym zachowaniu Maksymiliana Banaszewskiego, jednak jakość uderzenia pozostawiała trochę do życzenia.

2
2
2
35'

Krótka przerwa w grze była spowodowana problemem zdrowotnym Michała Willmanna.

2
2
1
2
3
33'

Kacper Duda jest już poza boiskiem!

4
4
3
3
30'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Kacper Duda.

Wisła musi mierzyć się z coraz większą liczbą piłkarskich nieszczęść. W 30. minucie straciła zawodnika. Sędzia Krzysztof Jakubik zdecydował się na zamienienie żółtego na czerwony kartonik dla Kacpra Dudy. Stało się to po obejrzeniu powtórek brutalnego faulu na Jace Kolencu.

9
10
1
8
17
23'

Gol! Strzelił Maksymilian Banaszewski.

Podbeskidzie nie załamało się jednym niepowodzeniem i w 23. minucie doprowadziło do remisu 1:1. Maksymilian Banaszewski stanął w odpowiednim miejscu pola karnego i pozostało mu wykonać dobitkę uderzenia Michała Willmanna. Wcześniej Górale bezkarnie przeprowadziła atak na lewej stronie boiska i wykonali dośrodkowanie.

27
25
5
6
12
21'

Gol! Strzelił Miki Villar. Asystował mu Kacper Duda.

Mało na to wskazywało, ale stopniowo rozpędzająca się Wisła Kraków zdobyła prowadzenie 1:0 w 21. minucie. Piłka trafiła na skraj pola karnego do Mikiego Villara, a reszta należała już do skrzydłowego. Łatwo ograł Jana Hlavicę, ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie i pokonał płaskim strzałem Patryka Procka. Także bramkarz Górali mógł popisać się lepszą interwencją.

20
13
1
22
25
20'

Biała Gwiazda zaczęła przejmować inicjatywę na boisku i spychać Górali w kierunku ich bramki. Jak dotąd czegoś zabrakło w szarżach Angela Rodado czy Jesusa Alfaro, przez co żaden z nich nie sprawdził niebezpiecznym strzałem Patryka Procka.

2
1
15'

Na początku meczu Wisła nie zdominowała przeciwnika. Zamiast sytuacji podbramkowych, było sporo fauli, a oba zespoły nie przekuły stałych fragmentów gry w sytuacje podbramkowe. Generalnie przez kwadrans spotkania bramkarze nie zostali poważnie sprawdzeni strzałami.

10'

Wisła Kraków popełniła dwa przewinienia na własnej połowie boiska. Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wykorzystało okazji do stworzenia sytuacji podbramkowych.

1
5'

Wisła Kraków podeszła wysokim pressingiem na początku spotkania i starała się w ten sposób doprowadzić do błędu w szeregach obronnych Podbeskidzia Bielsko-Biała.