1
2
1
90+5'

Manchester City tylko czeka na końcowy gwizdek. Święto na trybunach Etihad Stadium.

2
1
1
2
2
90+3'

Erling Haaland zaliczył kompromitującą wpadkę pod koniec pierwszej połowy. Teraz jednak stanął na wysokości zadania.

1
1
1
2
1
90+1'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Rodri.

Erling Haaland odkupuje winy i zamyka mecz. Po błędzie Sofyana Amrabata, norweski snajper nie miał litości. Uderzeniem w kierunku dalszego słupka sprawił, że Andre Onana znowu skapitulował.

Manchester City
8
2
2
2
2
90'

Andy Madley dorzucił aż osiem minut do regulaminowego czasu.

1
1
1
1
1
88'

Andre Onana popełnił błąd i był wściekły na sędziego. Zaskakujące zachowanie Kameruńczyka.

1
1
1
1
1
86'

Przyjezdni mogą mieć pretensje do samych siebie. Po zmianie stron podopieczni Erika ten Haga cofnęli się i liczyli wyłącznie na dobrą formę Andre Onany.

1
1
1
1
3
84'

Manchester City nie ma dość. "Czerwone Diabły" przez cały czas tylko przyglądają się grze.

3
2
2
3
3
82'
Omari Forson #62
1
1
1
1
2
82'
Kobbie Mainoo #37
1
82'

Walka o tytuł zapowiada się pasjonująco. Przy tym wyniku Manchester City traci tylko jeden punkt do prowadzącego Liverpoolu.

1
1
1
1
2
80'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Julian Alvarez.

Phil Foden bohaterem Manchesteru City! Ofensywny pomocnik rozpoczął akcję gospodarzy, później dynamicznie wbiegł w pole karne i sam ją sfinalizował. Anglik strzelił obok interweniującego Onany.

2
2
3
4
79'

Kontrowersyjna sytuacja. Ederson zatrzymał Alejandro Garnacho, a arbiter wykluczył możliwość faulu.

1
1
78'

Niewiele wynika z licznych podań graczy Manchesteru City. Pierwsza połowa w ich wykonaniu była zdecydowanie lepsza.

76'

Posiadanie piłki:

Man City - 71 proc.

Man Utd - 29 proc.

74'
73'

Manchester United szukał okazji do kontrataku. Marcus Rashford zwolnił tempo i wycofał piłkę.

1
1
1
1
1
71'

Kyle Walker przetestował Andre Onanę. Bramkarz Manchesteru United zachował czujność.

1
70'

Bezpośrednie uderzenie Kevina De Bruyne. Mur przyjezdnych zatrzymał Belga.

1
69'
Willy Kambwala #53
68'
Manchester United
67'

Manchester United bez sytuacji w drugiej połowie. Dość jednostronne widowisko.

65'

Andre Onana zgłosił problemy zdrowotne. Sędzia wstrzymuje się ze wznowieniem gry.

64'

Bernardo Silva zgrywał w kierunku Erlinga Haalanda. Bezradny Norweg nie sięgnął piłki.

62'

Bramka numer "dwa" gospodarzy wisi w powietrzu. Manchester United pod dużą presją.

60'

Drobne zamieszanie przy linii bocznej. Erik ten Hag ukarany żółtym kartonikiem.

1
59'
59'

Przerwa w grze. Raca wylądowała pod nogami bramkarza Manchesteru United.

58'

Phil Foden mocno zapracował na tego gola. Był jednym z aktywniejszych graczy "The Citizens" w pierwszej połowie.

1
1
56'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Rodri.

To musiało się tak skończyć. Na piękną bramkę rywali, Manchester City odpowiedział petardą Phila Fodena. Reprezentant Anglii popisał się precyzyjnym uderzeniem pod poprzeczkę.

3
54'

Goście robią wszystko, by tylko oddalić piłkę od własnego pola karnego. Marcus Rashford podjął próbę dryblingu w środku boiska.

1
52'

Manchester United próbuje uspokoić grę. Atak pozycyjny drużyny Erika ten Haga.

1
50'

Rykoszet po uderzeniu Jeremy'ego Doku. Andre Onana wyciągnął się jak struna i ugasił pożar.

49'

Phil Foden przełożył sobie piłkę na lewą nogę. Jonny Evans stanął na linii strzału.

47'

Manchester City spokojnie rozgrywa piłkę. Akcja na połowie przyjezdnych.

czas Druga połowa
Czy Manchester United wygra z Manchesterem City?
Będzie remis
2
1
45+2'

Gdy Erling Haaland składał się do strzału, miejscowi kibice zaczęli już celebrować gola. Norweg nie zwykł marnować takich sytuacji.

1
2
1
1
2
45'

Trzy minuty doliczył sędzia.

2
1
1
2
1
45'

Pudło sezonu! Z około dwóch metrów Erling Haaland nie trafił w światło bramki. Coś nieprawdopodobnego.

5
5
2
1
1
44'

Dwie próby Phila Fodena zostały zablokowane. Teraz Kobbie Mainoo nieco ucierpiał.

2
1
1
1
1
42'

Manchester City nie zwalnia tempa. Zdecydowana dominacja miejscowych, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

2
1
1
1
2
40'

Przeżyjmy to jeszcze raz.

2
2
2
2
2
37'

Ponad 10 szans stworzyli sobie już gospodarze. Z kolei Manchester United był zabójczo skuteczny.

1
1
1
1
1
35'

Indywidualna akcja Kevina De Bruyne. Ofensywny pomocnik trafił jedynie w boczną siatkę.

1
1
1
1
1
34'

Andre Onana był zasłonięty i mimo to kapitalnie się zachował. Bramkarz obronił uderzenie Rodriego z woleja.

3
2
1
1
1
32'

Pierwsza próba Erlinga Haalanda. Norweski snajper przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
2
1
1
1
30'

Jeremy Doku miał swoją szansę. Upadając na murawę, skrzydłowy oddał bardzo niecelny strzał.

3
2
1
1
1
29'

Co ciekawe, niewidoczny jest Erling Haaland. Trwa oblężenie pola karnego Manchesteru United.

3
1
1
1
2
27'

Pep Guardiola jest tuż przy linii bocznej. Właściwie menadżer gra razem ze swoimi podopiecznymi.

1
1
1
1
1
25'

Nie będzie rzutu karnego. Diogo Dalot nieumyślnie dotknął piłkę ręką.

2
3
1
1
1
24'

Kolejna sytuacja Marcusa Rashforda! Po płaskim zagraniu Scotta McTominaya, skrzydłowy potknął się w polu karnym.

1
1
1
23'

Mnóstwo pracy w niedzielne popołudnie ma Andre Onana. Kameruńczyk wyłapał piłkę po wrzutce Kevina De Bruyne.

2
1
21'

Emocji w Manchesterze nie brakuje. Podopieczni Erika ten Haga wyraźnie zaskoczyli faworyzowanego rywala.

19'

Kevin De Bruyne uruchomił Phila Fodena, a ten miał przed sobą tylko Andre Onanę. Ofensywny pomocnik trafił prosto w golkipera.

17'

Ależ to była szansa. Marcus Rashford otrzymał podanie i mógł ruszyć w kierunku bramki rywali, lecz kompletnie się pogubił.

16'

To nie była najlepsza próba Kevina De Bruyne. Belgijski pomocnik najzwyczajniej źle trafił w piłkę.

15'

Gorąco pod bramką Andre Onany. Phil Foden zmusił bramkarza do interwencji nogami.

14'

Marcus Rashford pokazuje swoją wartość. Anglik świetnie radzi sobie nie tylko na skrzydle, ale też w rozegraniu piłki.

12'

Manchester United łapie wiatr w żagle. Kolejna akcja, ale Ederson zdołał wypiąstkować piłkę.

1
1
10'

Koniec wątpliwości, nie było mowy o spalonym. Andy Madley uznał piękne trafienie Marcusa Rashforda.

1
8'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Bruno Fernandes.

Manchester City przeważał, tymczasem "Czerwone Diabły" obejmują prowadzenie. I to w jakim stylu! Marcus Rashford oddał piekielnie mocny strzał z dystansu, piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała w siatce.

7
2
4
6'

Jeremy Doku uderzył z dość trudnej pozycji. Andre Onana nie musiał podejmować próby interwencji.

4'

John Stones przewrócił się w polu karnym. Być może sytuacja będzie jeszcze analizowana przez VAR.

2'

Phil Foden huknął zza pola karnego. Rykoszet po strzale Anglika i będzie rzut rożny.

1'

Zaskakująca decyzja Erika ten Haga. Wygląda na to, że Scott McTominay będzie ustawiony na "dziewiątce".

czas Start meczu
16:22

Na Etihad Stadium głównym rozjemcą będzie Andy Madley.

16:22

Z kolei Erik ten Hag nie mógł skorzystać z kilku ważnych graczy:

16:19

Gospodarze wychodzą w najsilniejszym składzie:

16:18

W rundzie jesiennej Manchester City znakomicie zaprezentował się na Old Trafford. Ekipa Pepa Guardioli w październiku zeszłego roku wygrała 3:0.

1
16:15

To będzie szlagier 27. kolejki Premier League. Aktualni mistrzowie Anglii w starciu derbowym podejmują Manchester United. Rywalizacja lokalnych przeciwników rozpocznie się o godz. 16:30.