(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Nieodpowiedzialne zachowanie we własnym polu karnym Mikaela Ishaka miało wpływ na to, że Lech Poznań przegrał na własnym stadionie z Piastem Gliwice 0:1. Jedyną bramkę w 86. minucie z rzutu karnego zdobył Patryk Dziczek.

15
11
5
1
3
90+10'

Już 100 minut za nami, a jeszcze gramy w Poznaniu.

1
1
4
2
4
90+9'
4
7
6
5
1
90+8'
90+7'

Czas dla graczy Lecha płynie coraz szybciej. Gospodarze szukają wyrównania.

3
9
4
2
3
90+5'
6
1
2
2
1
90+5'

Strzał Velde z pola karnego zablokował Dziczek. Gracze Lecha po raz kolejny marzą o karnym.

1
2
3
3
90+4'

Ishak ponownie z pretensjami do sędziego. Karnego jednak nie ma.

10
5
3
2
5
90+3'

Nerwowo bronią się gracze Piasta. Jeszcze muszą wytrzymać sześć minut.

5
2
5
3
2
90+1'

Niepewnie w obronie Munoz. Ostatecznie skutecznie. Korner dla Lecha.

7
3
5
2
3
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 9 minut.

8
4
2
2
5
90'

Nerwowo grają zawodnicy Lecha. Czasu na wyrównanie mają coraz mniej.

6
9
6
2
2
88'

Ishak padł w polu karnym. Po chwili strzał Sobiecha odbił Szymański!

7
6
6
3
5
87'
4
3
3
2
6
86'

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Mocny strzał Dziczka. Mrozek bez szans i Piast na prowadzeniu!

30
23
11
15
22
85'
Lech Poznań
14
9
6
9
15
85'

Rzut karny dla Piasta Gliwice!

26
12
5
11
21
84'

Ruszył sędzia do monitora. Pachnie rzutem karnym!

15
11
3
5
12
83'

Wciąż czekamy na decyzję wozu VAR. Trochę dłużej pogramy w 2. połowie. Przy jakim wyniku?

1
2
1
2
2
81'

Wciąż trwa przerwa w grze. Wcześniej mógł być spalony, być może trwa mierzenie.

2
1
2
1
2
79'

Powtórki pokazują, że Ishak popchnął Huka.

9
8
5
6
10
78'

Gliwiczanie domagali się podyktowania rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczał. Co na to VAR? Chociaż patrząc na mecz Cracovia - Ruch i brak ewidentnego rzutu karnego dla Niebieskich, to możemy być zaskoczeniu decyzją.

1
2
2
2
3
77'

Tymczasem cios mógł zadać Piast! Dośrodkował Kądzior, głową z siedmiu metrów uderzył Ameyaw. Mrozek sparował strzał!

2
2
2
3
4
75'

Rzut rożny dla Kolejorza. Z dośrodkowaniem poradził sobie Szymański.

3
2
2
2
3
74'

Lech ma więcej z gry, ale nie jest w stanie poważniej zagrozić Szymańskiemu.

2
2
2
2
3
71'
69'

Mosór do gry nie będzie w stanie wrócić.

2
2
2
68'
67'
68'
67'

Przy interwencji ucierpiał Mosór i mamy kolejną przerwę w grze.

1
1
2
66'

Mosór poszedł do końca i wybił piłkę. Gdyby w nią nie trafił do zawodnicy Lecha mogli znaleźć się w dobrej sytuacji.

1
1
65'

Kądzior w walce o piłkę kopnął Murawskiego, czego nie zauważył sędzia.

3
1
2
4
10
63'

Do dośrodkowania, kolejny raz w meczu, doszedł Milić. W bramkę jednak nie trafił.

1
3
1
3
7
62'

Kolejne ogromne zamieszanie pod bramką Szymańskiego. Ponownie nie miał kto wbić piłki do siatki!

3
1
3
2
8
61'

Zamieszanie pod bramką Piasta. Gospodarzom zabrakło strzału w kierunku światła bramki!

5
1
1
3
2
60'

Marchwiński prostopadle do Ishaka, Piasta w ostatnim momencie uratował Dziczek!

3
2
4
3
57'

Zaostrzyła się gra. Sędzia musi uspokajać zawodników. Pojawiły się pierwsze kartki.

4
1
1
57'
5
4
1
2
1
55'
Lech Poznań
3
1
1
5
7
54'

Akcja Lecha, zabrakło jednak zrozumienia. Z podania Velde nikt nie skorzystał. Piłka wyszła na aut.

1
1
52'

Dziwne zachowanie Velde, który miał pretensje do arbitra o przerwanie gry. Gracz Lecha zapomniał, że zdrowie zawodników jest najważniejsze.

1
1
2
52'

Uderzył Velde, trafił w głowę Mosóra. Obrońca odczuł strzał i sędzia zatrzymał grę. Mały nokaut.

3
2
1
50'

Piast na początku 2. połowy wysoko atakował rywala. Teraz jednak to Lech w ofensywie.

5
4
2
3
2
47'

Z pola karnego uderzył Golizadeh, piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na korner.

5
1
4
1
3
47'

Próba ataku gliwiczan. Dziczek zagrywał niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy.