6
1
1
89'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Po chwili piłka wybita przez zespół gości.

2
1
1
89'
89'
85'

Po rzucie wolnym w polu karnym Korony piłke otrzymał Jehor Macenko. Jego strzał z kilku metrów był jednak niecelny.

5
1
3
3
6
85'
5
2
1
2
3
85'

Minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Patryk Janasik.

2
1
2
1
83'

Z rzutu wolnego na wysokości pola karnego strzelał Mateusz Żukowski. Dobrze obronił Konrad Forenc.

3
1
1
3
1
82'
82'

Ładne, mocne uderzenie z woleja Patricka Olsena. Ten strzał również został zablokowany.

2
1
1
81'
81'

Bardzo dobrze w defensywie spisał się Miłosz Trojak. Ofiarnie zablokował strzał z 15 metrów Buraka Ince.

2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
2
78'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Korony! Sporo przypadku, a otatecznie strzał jednego z wrocławian z kilku metrów został zablokowany.

4
2
2
10
75'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, gdzie solidnie spisał się Piotr Malarczyk.

6
2
1
1
72'

Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

9
4
2
1
11
komentarz

Patrick Olsen został ukarany żółtą kartką i nie będzie mógł wystąpić w kolejnym spotkaniu WKS-u: to derbowy mecz z KGHM Zagłębiem Lubin.

7
4
1
4
2
71'
4
1
1
1
4
68'
68'
68'
68'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Zagranie jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

1
2
1
66'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Śląska. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców WKS-u.

1
1
2
1
1
65'

Poza własnym polem karnym interweniował Konrad Forenc. Dobrze spisał się bramkarz kielczan.

3
1
1
3
62'

Śląsk blisko gola! Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki jeszcze lekko trącił ją Piotr Samiec-Talar. Znakomicie obronił jednak Konrad Forenc.

2
2
58'

Rzut rożny dla WKS-u. Po chwili kolejny. Ostatecznie piłkę wybił jeden z zawodników Korony.

4
1
1
3
55'
55'
55'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Mateusz Żukowski. Konrad Forenc nie dał się zaskcozyć.

2
1
1
1
54'

Teraz wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Korony i szukają okazji na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
2
49'

Korona częściej przy piłce. Gra toczy się na połowie WKS-u, ale daleko od pola karnego gospodarzy.

6
1
4
2
2
47'

Sporo niedokładności na boisku.

1
1
1
2
czas Druga połowa
45+2'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Korony. Znów jednak piłka wybita przez gospodarzy.

3
1
2
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
2
1
1
1
45'

Wrocławianie oddalili już grę od własnego pola karnego i starają się zbliżyć pod bramkę Korony.

1
1
2
1
2
41'

Korona zaatakowała w końcówce pierwszej połowy. Co chwilę piłka w polu karnym WKS-u. Przed chwilą z bliska niecelnie strzelał Dominick Zator.

4
3
3
4
5
40'

Po zagraniu z rzutu rożnego w pole karne Śląska piłkę wybił Łukasz Bejger.

2
1
1
1
5
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
1
1
3
1
37'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Tam niecelnie główkował Piotr Malarczyk.

2
3
35'
4
2
1
4
31'

Dobra okazja dla Śląska po akcji Piotra Samca-Talara i Erika Exposito. Wrocławianom zabrakło jednak dokładności w wykończeniu akcji.

6
5
1
4
1
30'

Rzut wolny dla Korony i dogranie w pole karne Śląska. Lekkie zamieszanie, ale sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

3
1
3
1
28'

Kielczanie rozgrywali piłkę na połowie Śląska, ale stracili ją przed polem karnym WKS-u.

2
3
25'

Nie jest to porywające widowisko. Oba zespoły jak na razie bez błędów w defensywie.

1
4
2
2
2
21'

Zanosiło się na groźną akcję Korony, lecz w decydującym momencie Dalibor Takac stracił piłkę.

2
1
2
2
5
18'

Mamy strzał! Zza pola karnego niecelnie uderzył Martin Remacle.

1
1
1
17'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, sporo niedokładności. Czekamy na składne akcje.

1
14'

Brakuje w tym meczu dobrych sytuacji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
10'

Po stracie piłki wrocławianie starają się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

11
10
2
1
2
7'

Śląsk przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
1
1
2
4'

Wrocławianie od początku meczu starają się atakować i szukają uderzeń na bramkę Korony.

6
3
2
4
4
2'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Po chwili z woleja strzelał Erik Exposito, ale to było uderzenie niecelne.