6
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Asystował mu Maciej Domański.

Bramka w doliczonym czasie! Stal poszła za ciosem i wyszła na prowadzenie 2:1 w 93. minucie, a Piotr Wlazło dorzucił gola do asysty. Wyprzedził on w polu karnym wszystkich zawodników z Niepołomic i dostawił głowę do piłki po dorzuceniu z rzutu wolnego Macieja Domańskiego. Stały fragment gry był konsekwencją faulu Piotra Mrozińskiego.

25
15
4
2
6
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Mroziński za faul na własnej połowie boiska.

5
5
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
3
85'

Ilja Szkurin i 1:1 w Mielcu!

1
4
1
2
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilja Szkurin. Asystował mu Piotr Wlazło.

Stal doprowadziła do remisu 1:1 dopiero w 83. minucie. Miękkie podanie Piotra Wlazły trafiło w pole karne beniaminka pod nogi Ilji Szkurina, a reszta należała już do bramkostrzelnego piłkarza. Znalazł on miejsce do oddania strzału w gąszczu zawodników Puszczy Niepołomice i pokonał Oliwiera Zycha sprytnym kopnięciem przy bliższym słupku.

11
6
4
4
4
82'

Frekwencja na stadionie.

2
80'

I niewiele zmieniło się w kolejnych pięciu minutach. Stal Mielec jest w bezpiecznej dla niepołomiczan odległości od bramki Oliwiera Zycha.

77'
ZMIANA
75'

Pozostał gospodarzom tylko kwadrans podstawowego czasu na jakąś odpowiedź na gola Mateusza Cholewiaka. W ostatnich minutach było tylko niecelne uderzenie z dystansu Macieja Domańskiego.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Oliwier Zych za opóźnianie gry.

1
1
1
69'

W 69. minucie to niepołomiczanie mieli czego żałować, ponieważ po kolejnej stracie Stali, była sytuacja sam na sam Jakuba Bartosza z Mateuszem Kochalskim. Zmiennikowi Tomasza Tułacza nie udało się skutecznie zakończyć ataku.

1
1
2
68'

Puszcza Niepołomice miała jeszcze możliwość podwojenia prowadzenia z rzutu wolnego. Piłka została lekko dziobnięta do Romana Jakuby, po którego uderzeniu poleciała zdecydowanie za wysoko.

1
1
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Pingot za faul na rozpędzającym się Hubercie Tomalskim.

1
1
1
4
65'

Bardzo dobre podanie w pole karne beniaminka do Kokiego Hinokio. Płaskie uderzenie także nie zaskoczyło bezbłędnego od początku meczu Oliwiera Zycha.

2
1
61'

W 61. minucie Igor Strzałek uruchomił podaniem Krystiana Getingera, a ten huknął potężnie w kierunku okienka. Na wyrównanie nie pozwolił piękną paradą Oliwier Zych.

1
1
1
1
58'
ZMIANA
56'

Trudna piłka posłana z lewego skrzydła w pole karne Stali Mielec. Została ona wyekspediowana przez Mateusza Matrasa, który nie pozwolił na oddanie uderzenia między innymi Maciejowi Firlejowi.

2
1
1
52'

Jakub Serafin oddał bardzo niedokładne uderzenie z dystansu. Futbolówka została odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Mateusza Kochalskiego.

1
1
1
1
50'

Tomasz Tułacz wygląda na umiarkowanie spokojnego, ale przygląda się meczowi z bezpośredniej okolicy boiska.

2
2
48'

Stal Mielec miała kwadrans na przygotowanie lepszego planu na atakowanie niż ten przedmeczowy. Była seria dośrodkowań w kierunku bramki strzeżonej przez Oliwiera Zycha.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Wynik 1:0 dla Puszczy nie zmienił się do przerwy, choć były szanse podbramkowe w kwadransie przed nią. Ilja Szkurin spudłował po dośrodkowaniu Alvisa Jaunzemsa, a po przeciwnej stronie boiska Konrad Stępień nie pokonał mocnym strzałem Mateusza Kochalskiego.

1
45'

Doliczona minuta.

1
3
3
44'

Interwencja na przedpolu Oliwiera Zycha i prawdopodobnie bramkarz zespołu z Niepołomic będzie niepokonany w pierwszej połowie spotkania.

1
1
1
3
3
42'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

2
1
38'

Od razu dwie sytuacje podbramkowe w ciągu dwóch minut. Po dośrodkowaniu Michała Walskiego nastąpiło zgranie Artura Craciuna do Konrada Stępnia. Mocne, ale nieco zbyt oczywiste uderzenie zostało sparowane ponad poprzeczkę przez Mateusza Kochalskiego.

3
2
1
1
37'

Przyspieszyli gospodarze i była okazja na doprowadzenie do remisu. Piotr Wlazło uruchomił podaniem na prawe skrzydło Alvisa Jaunzemsa, a ten wykonał dośrodkowanie do Ilji Szkurina. Napastnik Stali Mielec główkował z kozłem ponad poprzeczką.

1
36'

Nie jest to nędzny mecz, ale też nie ma wielkiego widowiska. Jak dotąd po jednej szansie na gola obu zespołów i Puszcza Niepołomice okazuje się skuteczniejsza.

2
32'

No to pięknie odpowiedział.

30'

Akcja Kokiego Hinokio zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego. Dośrodkowanie Krystiana Getingera zostało poskromione praktycznie przez pierwszego defensora beniaminka. Tak oto zakończył się drugi kwadrans spotkania.

1
1
1
27'

Na razie bez szalonej odpowiedzi Stali Mielec. Było uderzenie Kokiego Hinokio zza pola karnego, jednak prosto w Oliwiera Zycha.

3
1
1
25'

Puszcza Niepołomice rozpoczęła strzelanie w rundzie wiosennej! Mateusz Cholewiak i 1:0!

2
2
2
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Asystował mu Maciej Firlej.

Puszcza Niepołomice odpowiedziała bardzo konkretnie na zmarnowaną szansę Macieja Domańskiego. W 23. minucie beniaminek zdobył prowadzenie 1:0. Akcja została rozegrana przez Macieja Firleja oraz Wojciecha Hajdę. Ten drugi przepuścił piłkę zwrotną do Mateusza Cholewiaka, który stał samotnie kilkanaście metrów przed bramką Mateusza Kochalskiego. Po technicznym strzale piłka znalazła się w siatce, a były zawodnik Stali Mielec wymownie nie świętował zdobycia gola.

10
4
4
4
8
20'

Michał Walski skonfrontował się w centrum boiska z Rafą Silva. Ostatecznie pojedynek bez rozstrzygnięcia, ponieważ atakujący zawodnik został poskromiony, ale chociaż wywalczył wrzut z autu dla swojego zespołu.

18'

Nieudana wymiana podań z udziałem Ilji Szkurina na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

1
15'

Po początkowym sprawdzeniu możliwości przeciwnika, była pierwsza niebezpieczna akcja Stali Mielec. W 15. minucie Koki Hinokio uruchomił podaniem zewnętrzną częścią buta Macieja Domańskiego. Strzelec doszedł do piłki wewnątrz pola karnego, jednak trudno było ominąć brawurowo broniącego na przedpolu Oliwiera Zycha. Była to najciekawsza akcja w kwadransie rozpoczynającym rundę wiosenną.

13'

Ilja Szkurin wsparł swoich kompanów w obronie i pomógł z rozprawieniem się z wrzutką z rzutu wolnego.

1
2
10'

Nieudana próba wykonania podania prostopadłego. Poradził sobie w obronie twardo stojący na nogach Artur Siemaszko. Inna sprawa, że beniaminek nie zorganizował się do kontrataku.

1
1
8'

Stal Mielec przystąpiła do wymieniania podań. Akcje gospodarzy ma za zadanie przyspieszać Maciej Domański, jednak na razie nie uruchomił dobrym podaniem Ilji Szkurina.

1
1
1
5'

Puszcza Niepołomice miała już szanse na zaskoczenie przeciwnika ze stałego fragmentu gry. A to wrzut z autu, a to dwa rzuty rożne. W początkowych pięciu minutach czujni byli w obronie podopieczni Kamila Kieresia.

2
2
2
1
2'

Wybiła godzina zero w PKO Ekstraklasie. Piłka już w grze. Stal Mielec w białych koszulkach i getrach, a do tego w niebieskich spodenkach. Puszcza Niepołomice w złoto-czarnych strojach.

1
1
1
czas Start meczu
17:59

Piłkarze wyszli z szatni na boisko, mocnym okrzykiem poderwał ich Jarosław Przybył.

2
3
17:38

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej wybraliśmy najciekawsze transfery zimowego okna.

17:24

Nadchodzi godzina wznowienia walki w PKO Ekstraklasie. Runda wiosenna rozpocznie się meczem zespołów z dolnej połowy tabeli. W nim Stal Mielec powalczy o punkty z Puszczą Niepołomice.