(1:0)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Walczący o mistrzostwo Anglii Arsenal nie miał litości w derbach dla Chelsea. Kanonierzy szybko otworzyli wynik, ostatecznie zwyciężając 5:0 znacząco poprawili swój bilans bramkowy.

5
1
1
90+5'

Ostatnie 120 sekund derbowej potyczki. Arsenal wciąż ma wszystko pod dużą kontrolą.

2
2
1
90+3'

Arsenal wciąż ma wszystko pod kontrolą. Chelsea na mecz jeszcze nie dojechała. Pozostało gościom na to niewiele ponad trzy minuty.

2
2
1
90+1'

Groźny strzał oddał Martinelli. Gdyby tylko trafił w bramkę byłby szósty gol dla Arsenalu!

1
1
90'

Sędzia doliczył 7 minut. To zwykłe pastwienie się nad Chelsea.

2
1
1
88'

Vieira mógł trafić na 6:0. Rezerwowy oddał mocny strzał i piłka minęła bramkę gości.

3
2
1
1
85'

Chelsea nie jest w stanie zagrozić Arsenalowi. Tragiczny występ gości.

4
4
82'
2
1
2
1
1
81'

Arsenal wyraźnie wrzucił w meczu na luz. W potyczce niewiele się dzieje. Czekamy na koniec tego jednostronnego spotkania.

2
1
78'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alfie Gilchrist #42
78'
Arsenal FC
3
3
78'
Cesare Casadei #31
75'

Kwadrans do końca. Arsenal gra na dużym luzie, ale już nie kwapi się do zdecydowanego natarcia.

1
73'

Chelsea już od dawna marzy o szybkim końcu tej jednostronnej potyczki. Nic nie wychodzi w derbach bezbarwnym gościom.

2
2
70'
Takehiro Tomiyasu #18
13
70'
70'
70'
70'

Gol! Strzelił Ben White. W polu karnym piłka dotarła do White'a, a ten bez namysłu uderzył! 5:0!

Arsenal FC
7
9
1
69'

Jedna z nielicznych prób Chelsea. Ray nie miał problemów ze złapaniem piłki po dość anemicznej próbie Sterlinga.

65'

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Bukayo Saka. Chelsea na deskach! Zagranie Saki, Havertz bez namysłu uderzył tuż przy słupku i jest już 4:0!

4
3
1
61'

Chelsea mogła uratować honor. Z trudnej pozycji sytuacyjnie uderzał Madueke, ale w bramkę nie trafił.

60'

Godzina gry za nami. W meczu już jest wszystko jasne. Chelsea nie jest w stanie odpowiedzieć Kanonierom.

1
1
1
1
1
57'

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Martin Odegaard. Odegaard do Havertza, ten przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył na 3:0!

5
7
2
1
55'

Po drugiej bramce Arsenal nie zamierza się cofać, tylko wciąż jest aktywniejszy w ofensywie.

2
3
1
52'

Gol! Strzelił Ben White. Do piłki w polu karnym doszedł White, który bez namysłu uderzył i Arsenal coraz bliżej niezwykle cennych trzech punktów! 2:0!